خانه » سرگرمی » فال روز شنبه 12 مهر 1393

فال روز شنبه 12 مهر 1393

فروردین:

امروز هرگونه اتحادی نیاز شدید به تعادل بین فردی دارد. و این ابتکار شما نیست که بیشترین اهمیت را دارد، بلکه این واکنش درست شما به کارهای دیگران است که مهم می شود. اگر شریکتان به نظر خیلی مستقل، خودخواه، و در جست و جوی کنترل می آید خیلی در قطع این ارتباط عجله نکنید. طوری به او نگاه کنید که گویی انعکاسی از نقص های خودتان است.

اردیبهشت:

روز خوبی برای ایجاد آراستن زندگی روزمره تان است. ممکن است در روابط قدیمی و کسل کننده، مسیرهای مسافرتی و سبک کسب و کار خود نیز تغییراتی را ایجاد کنید. شاید بخواهید یک حیوان خانگی بخرید. اگر بدون هیچ پیشرفتی در جنگ با یک بیماری مزمن بوده اید، بهتر است به پزشک جدیدی مراجع کنید.

خرداد:

امروز توجه شما روی آنچیزی متمرکز می شود که آنرا بعنوان منبع شادی، موفقت و لذت تلقی می کنید. این می تواند یک امر عشقی، تولد فرزند یا تحصیلات بچه ها، خودابرازی خلاقانه، شغل سیاسی و همچنین بهبودی از بیماری و یا یافتن آزادی مادی و معنوی باشد.

تیر:

زندیگ شما به شدت در حال تغییر است. سعی کنید در این فرایند تا حد امکان لحظات مثبت زیادی را پیدا کنید. در هر چیزی تحت حمایت استعداد، مقام یا ایمان خود هستید. امروز برای ساختن چیزی از پایه روز خوبی نیست.

مرداد:

امروز با هرکسی که ارتباط داشته باشید تاثیری فراموش نشدنی از خود بر جای خواهید گذاشت. صرف نظر از اینکه بطور آنلاین یا بطور واقعی با کسی ارتباط برقرار می کنید، به شما توجه خواهد شد یا در یادها می مانید. تنها زمان است که مشخص می کند نگرش مردم درمورد شما مثبت است یا منفی.

شهریور:

باید سعی کنید از شر بار سنگینی که دارد شما را به پایین می کشد خلاص شوید. توصیه می شود که افراد خوداشتغال بودجه ی خود را بازبینی کنند و خط مشی های کاری و مالی بهتر را مورد تاکید قرار دهند. در زندگی شخصی، مسایل مرتبط با ازدواج، دوستی و فرزندان برایتان اهمیت پیدا می کنند.

مهر:

الان یک لحظه ی یافتن حقیقت دیگر برای افرادی پیش آمده که مستعد تردید هستند. امروز روز شفافیت، خودتحقق بخشی، و موقعیت های واضح شخصی است. ارزش خود را بدانید و خود را ارزان نفروشید. اگر آرزوهایتان قوی هستند، از داشتن آرزوهای بزرگ و خطر کردن ترسی نداشته باشید. شجاع باشید تا در ورای مرزهای آنچه ممکن است پیش بروید.

آبان:

تغییرات تحولی امروز تاثیر مستقیمی رویتان ندارند. قبل از اقدام کردن، احساسات خود را خاموش کنید. سعی کنید ارزیابی عینی از شرایط داشته باشید و تصمیم بگیرید که الان وقت مناسب برای وارد شدن به این بازی است یا خیر.

آذر:

امروز روز برنامه های بلندپروازانه است. شاید بخواهید کاری غیرممکن را انجام دهید؛ مثلا کاری کنید دوستان قدیمی و جدید دور هم جمع شوند یا اینکه در طرحی گذشته و آینده را به هم پیوند دهید. جرات طلب ترین برنامه هایتان شانس محقق شدن دارند. بااین حال، هرچه که در ذهنتان باشد، به یک دوست خوب نیاز دارید (یک شخصیت متمایز، فردی مشهور یا فردی با نفوذ).

دی:

علی رغم احتیاط ذاتی، بسیاری از شما امروز به شدت خوش بین هستید و نمی دانید که چه وقت باید بایستید. ممکن است کسی را خیلی ایده آل بدانید (مدیر، همسر، کارفرمای بالقوه یا همراه خود). اگر ناگهان شانسی را به دست آوردید، خودتان را کنترل کنید و از مرزها عبور نکنید.

بهمن:

امروز می توانیدبه شیوه ای پیش برود که شما در آرزویش بوده اید. بااین حال، این، تنها پیشرفتی خواهد بود که تحسین های غیرقابل اجتنابی در پی آن خواهد بود. شاید مجبور شوید که روابط خود با دوستان را ارزیابی دوباره کنید، روی سلامتی خود متمرکز شوید، در کلاسی شرکت کنید، و عادت ها و اصول قدیمی خود را مدرن تر کنید.

اسفند:

منتهی درجه ی امروز تعدادی ابتکار خیلی روشن است. اینکه این بتواند تاثیری مستقیم روی شما داشته باشد چه نداشته باشد یا خیر، بستگی به این دارد که چقدر از نزدیک با دیگران همکاری می کنید و چقدر به تغییرات شدید و سریع علاقه دارید.

تهیه و ترجمه: مجله اینترنتی پارسی وان

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *