خانه » سرگرمی » فال روز دوشنبه 14 مهر 1393

فال روز دوشنبه 14 مهر 1393

فروردین

در نیمه ی دوم روز سعی کنید کمتر حرف بزنید و بیشتر فکر کنید. اگر مجبور شدید که حرف بزنید هم به این نکته توجه داشته باشید. شاید باید روی مسایل جدی فکر کنید و برای مقابله با بعضی سختی ها برنامه ریزی کنید. نباید امروز برای ابراز عشق خود، خلاقیت ادبی یا رفتن به یک سفر تفریحی انتخاب کنید.

اردیبهشت

نباید ساعات عصر را برای مکالمات محرمانه انتخاب کنید- در این زمان هم سخن شما نمی تواند کاملا با شما صادق باشد. حتی توصیه هم نمی شود که امشب در مورد روابط خود با همسرتان بحث کنید. احتمالا همین الان هم او نظر شما را می داند.

خرداد

امروز صبح سبک بار و شاد خواهید بود. ولی برعکس هنگام عصر ممکن است با دو دردسر روبه رو شوید. شاید سلامتی، کارهای اعضای خانواده یا رفتار موجودی دیگر نگرانتان کند.

تیر

در انتهای روز افکار شما روی روابط مهمی چون ارتباط با بچه هایتان یا ملاقات با معشوقه تان متمرکز شود. در این زمان ارتباطات از یک سناریوی سخت پیروی می کند که هیچ کس نمی تواند آنرا تغییر دهد. ممکن است شرایط یا مردم شما را نشان دادن عشق ملایمتان باز دارند.

مرداد

امروز صبح وقت هوا خوری و انجام کارهای شخصی است. شاید تسلیم وسوسه ی ترک خانه یا رفتن به یک مسافرت شوید. بعدازظهر هم تغییرات جدی تری پیش خواهد آمد. دردسرها یا مسایل خانواده در مورد اسناد هم ممکن است پیش بیایند.

شهریور

نیمه ی دوم روز آزمونی برای بلوغ و مسئولیت شناسی شما خواهد بود. از محکم بودن در مواضع خود نترسید. شاید با یکی از اقوام مسن تر، برادر و خواهر یا همسایه ی خود مکالمه ای جدی پیدا کنید. همچنین ممکن است یک مکاتبه ی رسمی دریافت کنید که باعث می شود بایستید و کمی بیندیشید.

مهر

امروز را با احساس لذت بخش آزادی شروع خواهید کرد. شاید پر از انرژی و اشتیاق باشید. نیمه ی دوم روز باعث می شود درمورد شرایط مالی اخیر خود کمی فکر کنید (خریدها، مخارج، بدهی ها، برنامه های مالی و غیره).

آبان

در نیمه ی اول روز در روابط گشوده هستید و برای حرف زدن و همکاری در تمام سطوح عطش دارید. هنگام عصر هم کاملا در افکار خود ناپدید می شوید و فقط از نظر فیزیکی در میان دوستان حضور خواهید داشت.

آذر

امروز صبح گشوده و اجتماعی خواهید بود. شاید دورتان پر از دوستان باشد یا بخواهید کاری برای آنها انجام دهید. ساعات عصر افراد عصبانی را مجبور می کند که از خر شیطان پایین بیایند و از قواقنین پیروی کنند.

دی

در اواخر بعد ازظهر و ساعات عصر یک بار دیگر درمورد آینده ی نزدیک و دور خود تعمق خواهید کرد. شاید زندگی خود را تیره ببینید و این حالت ذهنی فقط یک قدم تا افسردگی فاصله دارد.

بهمن

امروز صبح برایتان ساده خواهد بود که بهترین جنبه های خود را به نمایش بگذارید: دانش، ارتباط پذیری، ذهنی باز و عشق به عدالت. نیمه ی دوم روز، برعکس می شوید و پر از تحریک پذیری، بدخلقی و طعنه زنی می شوید.

اسفند

باید تصمیمات و مقرارملاقات های مهم را به نیمه ی دوم روز بیندازید. هنگام عصر بصیرت و فانتزی های ذاتی شما با اعتماد به نفس، آینده نگری و قضاوت هشیارانه همراه خواهد شد.

تهیه و ترجمه: مجله اینترنتی پارسی وان

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *