خانه » اخبار روز » جنایت در جشن عروسی

جنایت در جشن عروسی

جنایت در عـروسی کام میهمـــانان را تلخ کرد و همه وحشــت زده بــه خانه هـــایشان بازگشتند. نوجوان 17 ساله ای که با دوستان خود به مجلس عروسی رفته بود با دونفر از میهمانان درگیر شد و بر اثر اصابت ضربه چاقو جان خود را از دست داد. رحمت، نوجوان 17 ساله ای بود که در روستای چشمه گل از توابع شهر تربت جام استان خراسان رضوی زندگی می کرد و روز چهارشنبه گذشته همراه دو نفر از دوستانش به نام های نوید 16 و جابر 17 ساله از روستا بیرون زدند و به روستای بشیرآباد رفتند.

سه پسر نوجوان با عبور از مقابل خانه ای که در آن مجلس عروسی بر پا بود بدون دعوت وارد مراسم شدند. دقایقی بعد، دو نفر از میهمانان عروسی به نام های کریم 35 ساله و رضا 23 ساله که متوجه حضور این سه نوجوان و شیطنت های آن ها شده بودند جلو آمدند و در گفت و گویی کوتاه، جر و بحث بین این افراد بالا گرفت.

میهمانان عروسی تماشاچی صحنه ای بودند که در آن مرد 23 ساله چاقو را بالا آورد و در برابر چشمان بهت زده شاهدان عینی، رحمت را مجروح ساخت. در این لحظه نوجوان 17 ساله غرق در خون روی زمین افتاد. پیکرنیمه جان او بلافاصله به وسیله یک سواری به بیمارستان سجادیه تربت جام انتقال یافت اما با توجه به شدت ضربه وارده و خونریزی شدید، رحمت با وجود تلاش پزشکان جان خود را از دست داد.

در پی گزارش مرگ این پسر نوجوان به پلیس 110، مأموران پلیس تربت جام در محل حاضر شدند و مراتب را به قاضی ویژه قتل اعلام کردند. با دستورات تخصصی قاضی محمد زاده، کارآگاهان مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تحقیقات خود را آغاز کردند و جست و جوهای گسترده پلیس برای دستگیری دو قاتل فراری و همچنین رازگشایی از این جنایت ادامه دارد.

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: روزنامه ایران

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

بدون دیدگاه

  1. من نمیدونم این پسرایه فسقلی چرا تا به بلوغ میرسن جو میگیرتشون قلدر بازی در میارن ادعایه شاخی میکنن اخرشم دعوا میکنن فقط خانواده هاتاوان میدن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *