خانه » سرگرمی » فال روز چهارشنبه 16 مهر 1393

فال روز چهارشنبه 16 مهر 1393

فروردین:

قطعا در امور مالی و عاشقانه در مسیر درست هستید. چیزی که قبلا به تلاش زیادی از جانب شما نیاز داشت، الان به خودی خود در دستانتان قرار می گیرد. البته بازهم وقتی روابط جدید را آغاز می کنید یا با شرکایی که خیلی خوب نمی شناسید قراردادی امضا می کنید خیلی مراقب باشید.

اردیبهشت:

خلق و خوی شما امروز هرحالتی دارد جز ثبات. در انتهای روز علایق و منافع کاری و شخصی جدیدی به علایق شما اضافه خواهد شد. شاید دلیل آن هم مشاجره با شریک قدیمی باشد. همچنین این امکان هست که آرزوهای ماجراجویانه ی شما شهودی و غیرمنطقی باشند.

خرداد:

صبح شما ممکن است با یک رخداد ناخوشایند آغاز شود. اصلا ناامید نشوید، در انتهای روز چیزهای کاملا متفاوتی در ذهنتان خواهند آمد. یک دوست عجیب و غریب یا یک همراه خوب، یا برعکس یک رقیب حیله گر ممکن است در زندگی شما ظاهر شود.

تیر:

در ابتدای امروز شرایط خاصی پیش می آید که تنش روبه رشدی در زندگی عشقی یا خلاقانه تان ایجاد خواهد کرد. آنهایی که فرزند دارند باید به خواسته های فرزندان خود رسیدگی کنند. در انتهای روز دوست دارید که شریک یا همسر خود را شاد کنید.

مرداد:

احساسات قوی که به حسادت و حتی خشم مربوط می شوند می توانند تمام صبح بر شما غلبه داشته باشند. این نمی تواند بهترین زمان برای کارهای جدید، و یا داشتن مکالمات خودجوش با نزدیکان باشد که هدف از آن ها حل تمام اختلافات بین شما است.

شهریور:

نیمه ی اول روز به فعال بودن از جانب شما نیاز دارد. شاید یک انفجار احساسی یا مشاجره ی مالی را تجربه کنید. برای به حداقل رساندن تمام مشکلات احتمالی، سعی کنید از سنارویی پیروی کنید که از قبل داشته اید.

مهر:

به خاطر هیچ، سعی نکنید که رفاه مالی و زندگی عشقی خود را به خطر بیندازید. بااحتیاط باشید و پیرو برنامه عمل خود باشید. بهتر است تمام معاملات جدید را کنسل کنید. در نیمه ی دوم روز سعی داشته باشید که فضای اطراف خود را تغییر دهید. کمی به خود استراحت و آرامش دهید و علاقه ی بیشتری به جهان اطراف خود نشان دهید.

آبان:

باید سخت تلاش کنید که با همسر خود جروبحث نکنید و همچنین روابط خود با آنهایی که می توانند برای کسب و کارتان مفید باشند را حفظ کنید. اگر خیلی دمدمی مزاج باشید، مردم ارتباط خود با شما را قطع خواهند کرد (و ممکن است ضررهای مالی عواقب آن باشد).

آذر:

اگر در روح شما طوفان احساسی به وجود آمد یا از مشکلات مادی رنج می برید، باید سعی کنید که به تنهایی این مشکلات را حل کنید. هنگام عصر خواهید فهمید که روش های منحصر به فردتری برای خلاص از شدن از سردرد وجود دارد که اصلا عواقب بد ندارند.

دی:

بهتر است که امروز تمام ابتکارات شخصی را فراموش کنید. در صورت امکان، از مشاجرات دیگران دور بمانید، حتی اگر دلتان به حال آنها می سوزد و می دانید که نتیجه ی آن چه خواهد شد. امروز روز سختی برای روابطی است که برایتان هم دوستانه هستند و هم عاشقانه.

بهمن:

در ابتدای روز مستعد این هستید که از رخدادها نامید شوید. این بویژه زمانی رخ می دهد که مسایل حرفه ای، خانوادگی یا مسایل مرتبط با اموال شما زیر سوال می روند. بااین حال، هنگام عصر در ذهن شما دگرگونی غیرمنتظره ای رخ خواهند داد. چیزی که قبلا معنای زندگی شما بود، الان معنی خود را از دست می دهد.

اسفند:

در تمام مدت روز احساسات شما را از واقعیت دور می کنند. ذهن خود را هشیار و انتقادی نگه دارید. امروز شما باید از معامله با خارجی ها و نماینده های قلمروهای دور دور بمانید.

تهیه و ترجمه: مجله اینترنتی پارسی وان

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *