خانه » سرگرمی » فال روز پنجشنبه 17 مهر 1393

فال روز پنجشنبه 17 مهر 1393

فروردین:

امروز توانایی های شما بی نهایت هستند (البته اگر محدودیت های ارتباطی را در نظر نداشته باشیم). وقتی عالی است که استعدادهای خود را نشان دهید و بدرخشید، منحصربه فرد باشید و مثل هیچ کس دیگر رفتار نکنید. خلق و خوی شادتان قطعا کمکتان می کند.

اردیبهشت:

امروز انرژی بی نهایتتان حیرت زده تان می کند. بااین حال، ستاره ها توصیه می کنند ککه بهتر است با عملگرایی خود روراست باشید و از به هدر دادن تلاش ها اجتناب کنید. از اشتیاق خود استفاده کنید تا مسایل پیچیده ای که از رودررو شدن با آنها هراس دارید را حل کنید.

خرداد:

امروز فعالیت زیادی دارید. روحیه ی رقابت در بسیاری از شما بیدار می شود که باعث می شود بخواهید از رقبا جلو بیفتید. متاسفانه تمام شما نمی توانید امروز در این زمینه موفق باشید. اگر به خودتان و پیروزی اطمینان دارید، چالش را بپذیرید و جنگ را شروع کنید.

تیر:

موفقیت های شما کاملا به کار زیاد، کاریی، پاسخ سریع، چندجنبه بودن و هوشتان بستگی دارند. شانس این را از دست ندهید که نشان دهید به پیشرفت و جدیدترین ابزار علاقه دارید.

مرداد:

روزی عالی برای شماست. در تلاش های اخیر و آینده موفقیت مال شما خواهد بود. به راحتی می توانید دوستان، دانش آموزان و طرفداران جدیدی پیدا کنید. محبوبیتی که لیاقتش را دارید را به دست می آورید و همه در جبهه ی شما خواهند بود.

شهریور:

وقتی عالی برایتان به دست آمده تا تغییرات مثبتی را در زندگی و روابط خانوادگی خود ایجاد کنید. کمتر حرف بزنید و بیشتر عمل کنید. روزی مطلوب است تا در مکانی جدید استقرار کنید: هتل، منزل دوستان و غیره.

مهر:

روزی خوب است تا بتوانید دوستان جدید به دست آورید و دیدگاه خود را گسترش دهید. می توانید اقدام کنید و به دنبال همراهان، دانش آموزان، شرکا، و مراجعین بیشتر باشید. یادتان نرود که از شبکه ی خدمت رسانی استفاده ی فعالی داشته باشید. این توصیه به ویژه برای آنهایی است که در اداره وقت بیشتری را می گذرانند.

آبان:

امروز ممکن است به طور غیرمنتظره ای جیبتان پر شود. یک فعالیت شدید مرتبط با سرمایه و منابع ممکن است پیش بیاید. شاید مجبور شوید که با نقل و انتقالات آن لاین سروکار داشته باشید یا با شرکای خود معاملات خوبی صورت دهید. بهترین دستیار شما ماشینی با یک راننده ی خوب یا یک نرم افزار پیشرفتت خواهند بود.

آذر:

امروز در توشه ی شما ابزارهای زیادی هستند. قبل از تصمیم گیری درمورد اینکه کدام یک از این ابزار برای استفاده سریع ترین و قابل اتکاترین است، شرایط را مورد ارزیابی قرار دهید. فقط یک لبخند از جانب شما می تواند کافی باشد تا بتوانید تمام درها را به روی خود بگشایید.

دی:

افکار و احساسات غمگین کننده امروز در زندگی شما هیچ جایی ندارند. کمی ورزش کنید یا به هنر بپردازید، کسب و کاری جدید کشف کنید یا شیوه ای جدید برای گذراندن تعطیلات پیدا کنید. یک سناریوی عاشقانه را تجدید کنید. این امکان هست که اینترنت با ظرفیت های نامحدود خود بتواند به کارتان بیاید.

بهمن:

امروز کارهای روزمره در محدوده ی تمرکز شما نخواهند بود. احتمالا ترجیح می دهید با دوستان دور هم جمع شوید، چرخه ی اجتماعیتان را گسترش دهید و یاد به دنبال دوستان سیاسی یا معنوی جدید بگردید.

اسفند:

زندگی در اطراف شما در حال جوشش است و اصلا دوست ندارید که از قافله عقب بمانید. هنر، مد، مطالعه، بازاریابی یا سیاست می توانند توجه شما را به خود جلب کنند. توصیه می شود که قبل از تصمیم گرفتن برای دنبال کردن یک ایده آن را به دقت بازبینی کنید و در نظر داشته باشید.

تهیه و ترجمه: مجله اینترنتی پارسی وان

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

بدون دیدگاه

  1. اررررردیبهشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *