خانه » سرگرمی » فال روز جمعه 18 مهر 1393

فال روز جمعه 18 مهر 1393

فروردین:

امروز درهای زیادی در زمینه های خلاقانه برای شما باز می شود و شانس این را دارید که به طور موثری یک پروژه ی زیبا را به اتمام برسانید. زمان را از دست ندهید. هنگام عصر همه چیز عوض می شود. در انتهای روز الهامات می توانند شما را ترک کنند.

اردیبهشت:

ساعات روز پر از ماجراجویی و آزمایش برای شما هستند و کمک می کنند که یک تعهد پر از ریسک را به اتمام برسانید. کارهای مهم را به عصر نیندازید. در انتهای روز یا از رفتار خود پشیمان می شوید و یا به شدت برای آن تنبیه خواهید شد.

خرداد:

پویایی امروز برای مسافرت، بازی و ورزش کردن مناسب است. همچنین می توانید سعی کنید که مهارت های بازی کردن و مدیریتی خود را تکمیل کنید. بااین حال، همه چیز تاابد به همین شیوه نخواهند ماند. در انتهای روز باید درمورد کسب و کاری جدی تر به شدت فکر کنید.

تیر:

در طول روز باید بیشتر توجه خود را روی کارهای روزمره متمرکز کنید. خوش بینی و باور به شانس برای شما حیاتی هستند. آهسته نباشید و شورشوق خود را از دست ندهید، آن هم تا وقتی که حداقل قطره ای امید برایتان باقی مانده است.

مرداد:

امروز تا هنگام عصر همه چیز برایتان ساده است. رفتار شما به گونه ای است که انگار بازیگری با استعداد هستید و می توانید به راحتی به اهداف خود برسید – مردم در برابر چنین رفتارهایی از جانب شما با چیزی کمتر از تحسین پاسخ نخواهند داد. در انتهای روز کمی از تنش شما کاهش می یابد.

شهریور:

تا هنگام عصر فعال هستید و سرتان شلوغ خواهد بود. این خلق و خوی آتشین به شدت هنگام رسیدگی به امور خانوادگی، خانگی، مسافرت ها و کارهای قانونی برایتان مفید خواهد بود. اعضای خانواده ی شما به حمایت اخلاقی شما نیاز دارند.

مهر:

در تمام مدت روز در حال رسیدگی به امور اخیر خواهید بود. ممکن است در حال مسافرت باشید، معاملات را امضا کنید، یا خدمات و اطلاعات کاری را مبادله کنید. شاید هم بخشی از روز خود را پشت فرمان یا در مکانی ناآشنا بگذرانید.

آبان:

باید هر کار ممکنی را انجام دهید تا وضعیت مالی خود را تقویت کنید. هیچ گونه خرید یا معامله ای که در حال حاظر در ذهنتان است را به تعویق نیندازید. در تمام مدت روز سرتان شلوغ خواهد بود. در انتهای روز شرایط کاملا مطلوب خواهد بود تا بتوانید تحلیلی آرام و متعادل از شرایط داشته باشید.

آذر:

امروز و امشب فرشته ای نگهبان همراهتان خواهد بود. در نتیجه غیرممکن است که اشتباهی از شما رخ دهد. مقدر شده که تمام کارهایتان با موفیت تمام شوند. راهی را بیابید تا انرژی خود را به کار بگیرید (مثلا هدفی جالب برای خود تعیین کنید). در غیر این صورت از اینکه همه چیز بدون هیچ هزینه ای برایتان محیا می شوند خسته خواهید شد.

دی:

اگر هنگام صبح یا بعدازظهر شانسی عالی پیدا کردید، آنرا از دست ندهید. احتمالا منفعت بازی کسی دیگر را چیده اید و تلاش های خودتان هم نتیجه ی خوبی داشته اند. در انتهای روز خواهید فهمید که وقت آن رسیده تا جدی باشید و تمام قلمرو را به دست خود گیرید.

بهمن:

باید سعی کنید که دوستی و کسب و کار را با هم ترکیب کنید. بدین طریق همکاری شما با مردم تاثیرگذاری و چشم اندازی دو برابر خواهد داشت. ممکن است با آنهایی دوست شوید که قبلا فکر می کردید رقیبتان هستند.

اسفند:

اگر هدف درستی را تعیین کنید، امروز برایتان بسیار پرفایده خواهد بود. ممکن است خسته شوید، ولی می توانید یک قدم به رویایتان نزدیک تر شوید. البته مهم تر از آن این است که باید هرچیزی مثل مکاتبات، پر کردن اسناد، و ارتباط برقرار کردن با دوستان را برای عصر برنامه ریزی کنید و در طول روز روی جنبه های خلاقانه، فیزیکی و فنی کار خود تمرکز کنید.

تهیه و ترجمه: مجله اینترتی پارسی وان

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

بدون دیدگاه

  1. ایش لا اقل یه چی راجع ب عشق بگو امیدوار بشیم:-D

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.