خانه » اخبار روز » افشای راز قتل دختر تکواندوکار از سوی برادرانش

افشای راز قتل دختر تکواندوکار از سوی برادرانش

راز قتل دختر ورزشكار كه به بيماري ام. اس مبتلا بود پس از سه سال با اعلام نظريه پزشكي قانوني و اعترافات دو برادرش برملا شد. رسيدگي به اين پرونده همزمان با اعلام نظريه پزشكي قانوني در مورد مرگ دختر مبتلا به « ام. اس» براثر وارد شدن ضربه هاي مرگبار، در دستور كار بازپرس جنايي قرار گرفت. با ارسال پرونده به شعبه سوم بازپرسي دادسراي امور جنايي مشخص شد بيست و دوم مرداد ماه سال 90 پيكر نيمه جان دختر جواني به نام خديجه به بيمارستاني در جنوب تهران منتقل شده بود اما او بر اثر شدت جراحت جانش را از دست داده است.

خانواده دختر جوان در تحقيقات اوليه مدعي شدند دخترشان مبتلا به بيماري ام. اس است و به همين دليل جانش را از دست داده است. با توجه به آثار كبودي روي بدن خديجه مسوولان بيمارستان كه احتمال مي دادند او به قتل رسيده است موضوع را به پليس گزارش كردند.

همزمان با تشكيل پرونده، تحقيقات در مورد چگونگي علت مرگ دختر جوان آغاز شد. در همين حال پس از چند ماه پزشكي قانوني ابتلا مقتول به بيماري ام. اس را تاييد كرد اما اعلام كرد ضربات مرگباري در مرگ اين دختر تاثير داشته است.

با آغاز تحقيقات از خانواده مقتول برادر بزرگ او به نام عبدالله مدعي شد خواهرش از ورزشكاران رشته تكواندو بوده و پس از ابتلا به بيماري ديگر به ورزش ادامه نداده و به دختري گوشه گير تبديل شده بود. روز حادثه نيز وقتي چند ساعتي خبري از او نبود به اتاقش رفتيم و با جسم بي جانش روبه رو شديم. احتمال مي دهيم او به علت بيماري تعادلش را از دست داده و به علت برخورد با جسمي سخت جانش را از دست داده است.

كارآگاهان پليس كه متوجه تناقض گويي هاي برادران مقتول شده بودند چند روز قبل به دستور بازپرس جمشيدي دو برادر را دستگير كردند.

سرانجام بعد از 10 روز دو برادر لب به اعتراف گشوده و نحوه مرگ دختر تكواندوكار را فاش كردند. يكي از برادران در بازجويي ها به قاضي پرونده گفت: روز حادثه متوجه حضور مرد غريبه يي در اتاق خواهرم شدم.

از خديجه خواستم در اين باره توضيح دهد كه او متوجه اشتباهش شده بود و سرش را پايين انداخت. از شدت خشم چند سيلي به صورت او زدم تا اينكه برادر كوچك ترم به خانه آمد و به موضوع پي برد. محمد نيز او را با كمربند زد و سپس از اتاقش خارج شديم. ساعتي بعد وقتي رفتيم با او حرف بزنيم ديديم نفس نمي كشد. پس از قتل و شناسايي مرد ناشناس متوجه شديم اين مرد از بيماري خواهرمان سوءاستفاده و او را اغفال كرده بود.

با توجه به اعترافات متهمان و از آنجا كه اولياي دم مقتول رضايت خود را اعلام كرده بودند تحقيقات از سوي بازپرس پرونده و كارآگاهان پليس از جنبه عمومي جرم آغاز شد.

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: اعتماد

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

بدون دیدگاه

  1. این مرد حتی به یه دختر بیمار رحم نکرد اغفالش کرد؟حیووون هوسباز

  2. اخه چرااااا به نظرم فیلم هیس دخترا فریاد نمیزنن درخشنده خیلی کمه واسه نشون دادن وضعیت دخترای جامعه ما این طفل معصوم خودش زخم خورده بوده نیاز به پشتیبانی داشته اونوقت برعکس کشتنش چه خونواده بی فرهنگ وعقب افتاده ای چه قانون ستمکاری خیلی متاسفم واسه دخترای شرقی همیشه مظلوم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *