خانه » اخبار روز » تریاک با طعم سیب زمینی

تریاک با طعم سیب زمینی

سرهنگ مختار شیرمحمدی روز چهارشنبه با اشاره به انهدام یک باند تهیه و توزیع مواد مخدر در زنجان افزود: از اعضای این باند شش کیلوگرم تریاک که زیر بار سبوس و سیب زمینی جاسازی شده بود کشف شد. وی یادآورشد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر با انجام اقدامات اطلاعاتی از انتقال محموله مواد مخدر توسط اعضای یک باند مواد مخدر به سرکردگی فردی به نام ص – ق از استان البرز مطلع و موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان زنجان گفت: ماموران با تشکیل اکیپ های ویژه با استقرار در محور مواصلاتی استان و کنترل خودروهای عبوری، دو دستگاه خودروی متهمان از نوع وانت نیسان را شناسایی کرده و تحت نظر قرار دادند.

شیرمحمدی خاطرنشان کرد: خودروها دارای بار سبوس و سیب زمینی بودند که با تمهیدات لازم توسط ماموران با شلیک تیر هوایی متوقف و مورد بازرسی قرار گرفتند.

وی ادامه داد: ماموران در بازرسی از این خودروها در مجموع مقدار شش کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک که در زیر بار سبوس و سیب زمینی جاسازی شده بود، کشف کردند.

وی با بیان اینکه در این عملیات متهم اصلی به همراه سه نفر از سایر اعضای این باند دستگیر شدند اظهار کرد: همه متهمان بعد از بازجویی و انجام تحقیقات لازم به همراه پرونده متشکله به مرجع قضایی معرفی شدند.

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: باشگاه خبرنگاران

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *