خانه » اخبار روز » جدایی تازه عروس و داماد به خاطر ترس از سگ

جدایی تازه عروس و داماد به خاطر ترس از سگ

نگهداري از سگ از سوي خانواده عروس، سرانجام بلاي زندگي زوج جواني شد كه تازه به عقد يكديگر درآمده بودند. تازه داماد كه تحمل حضور سگ را نداشت و به شدت از حيوان مي ترسيد، به دادگاه خانواده رفت و تقاضاي طلاق داد. دخترجوان هنوز هم باورش نمي شود شوهرش تقاضاي طلاق داده و مي خواهد از او جدا شود. با چشم هاي بهت زده به او خيره شده و دنبال راهي مي گردد تا او را منصرف كند. اما از طرف ديگر از اينكه شوهرش به خاطر چنين موضوعي به دادگاه آمده و تقاضاي طلاق داده، پيش خانواده و دوستانش به شدت خجالت زده است.

مرد كنارش نشسته و از بي اعتنايي او به حرف هاي همسرش، مشخص است كه تصميم نهايي اش را براي جدايي گرفته و حاضر نيست به خاطر حفظ زندگي اش از حضور يك سگ چشم پوشي كند. همسرش با صداي آرامي به او مي گويد كه جواب بقيه را چه بدهد. مرد جوان همچنان ساكت است.

بي محلي به سگ

ساعت 10:30 صبح زمان دادگاه زن وشوهرجوان است و قرار است آخرين صحبت خود را پيش قاضي مطرح كنند. تازه عروس وقتي مقابل قاضي نشست، گفت: «شما بگوييد آخر آدم به خاطر يك سگ زندگي اش را از هم مي پاشد؟ شوهر من به خاطر همين موضوع پايش را دريك كفش كرده و مي خواهد از من جدا شود. اين سگ متعلق به خواهرم است و قرار نيست بعد از ازدواج مان در خانه ما زندگي كند.

شوهرم به خاطر اين موضوع اين دعوا را به پا كرده است. روزي كه به خواستگاري ام آمد، مي دانست كه خواهرم از يك سگ نگهداري مي كند. سگ او از نژاد سگ هاي فانتزي و كوچك است و ممكن نيست به كسي آسيب برساند. اوايل عقدمان مي ديدم كه شوهرم ازسگ خواهرم دوري مي كند. برخلاف ديگران كه با حيوان بازي مي كردند، او اصلا كاري به حيوان نداشت و اگر به سمت او مي آمد، وارد اتاقي مي شد و در را هم مي بست و سگ هم پشت در همچنان پارس مي كرد. هر موقع از او مي پرسيدم كه چرا از اين حيوان دوري مي كني؟ جواب مشخصي نمي داد.»

بايد انتخاب كني

دخترجوان نگاهي به شوهرش مي اندازد تا تاثير حرف هايش را روي او ببيند. اما مرد همچنان بي توجه به او و حرف هايش روي صندلي نشسته است. او ادامه مي دهد: «چند ماه بعد، از روي رفتارهاي همسرم متوجه شدم كه او به شدت از سگ مي ترسد و اين ترس از دوران كودكي در او وجود داشت.

وقتي خواهرم با سگ به خانه پدرومادرم مي آمد، به او مي گفت كه سگ را از من دور كن. تنهاكه مي شديم صدايش را روي سرش مي انداخت و با من به شدت دعوا مي كرد و مي گفت كه از سگ به شدت متنفر است و اينكه زماني به ديدنم مي آيد كه سگ در خانه نباشد. در غير اين صورت تصميم جدي در مورد زندگي مان خواهد گرفت. وقتي اين حرف را زد، به حساب عصبانيتش گذاشتم.

يك سال از اين موضوع گذشت و يك شب كه شوهرم به خانه مان آمده بود، خواهرم هم با سگش از بيرون آمد. شوهرم متوجه حضور سگ نشد و مشغول پيامك زدن به دوستش بود. سگ به سمت او آمد و وقتي به او رسيد، به او پارس كرد. با پارس او شوهرم وحشت زده از جايش پريد و با صداي بلندي سر من فرياد كشيد و گفت كه ديگر تحمل اين زندگي را ندارد يا بايد او را انتخاب كنم يا سگ خواهرم را.

به شدت به خانواده ام وابسته ام

دخترك چشم هاي اشك آلودش را پاك كرد و گفت: باور كنيد من زندگي ام را دوست دارم. اما از طرفي به شدت به خانواده ام وابسته هستم و نمي توانم از آنها بگذرم. چطور به خاطر اينكه خواهرم يك سگ دارد و شوهرم از آن مي ترسد، آنها را ترك كنم؟من نمي توانم از خانواده ام بگذرم و بودن با آنها را به ادامه زندگي با همسرم ترجيح مي دهم.

مرد جوان با اينكه به نظر مي آمد، توجهي به حرف هاي همسرش ندارد، با شنيدن اين حرف گفت: من نمي توانم با سگ زندگي كنم و به شدت از اين حيوان مي ترسم. حالا كه خانواده ات و آن سگ را به زندگي با من ترجيح مي دهي، بهتر است از هم جدا شويم. اين حرف اول و آخرم است.

قاضي عموزادي رييس شعبه 268 دادگاه خانواده تهران پس از شنيدن صحبت هاي اين زوج آنها را براي رفع مشكل شان به مشاوران معرفي كرد تا در صورتي كه مشكل شان حل نشد در اين باره تصميم بگيرد.

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: اعتماد

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

بدون دیدگاه

  1. عجب شوهری!! عجب خانواده ای !! موضوع به این جزعی رو چقدر بزرگ کردن اولا باید میرفت پیش روانشناس بعدم حالا زنه میمرد اون بهره خونه شوهرش مسخره ترین دلیل واسه طلاق

  2. عجبببب دختر احمقی..ااخه کدوم بی فکری همسرشو به سگگگ میفروشه؟وقتی میگم بعضی دخترا هیچی نمیفهمن نگو نه! منم بودم دخترره رو ول میکردم..حیوون نجس تو خونه؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *