خانه » سرگرمی » فال روز یکشنبه 20 مهر 1393

فال روز یکشنبه 20 مهر 1393

فروردین:

امروز برایتان سخت است که تلاش هایتان را بطور مناسبی به بار بنشانید. اینکه تلاش زیادی کردید تا به اینجا برسید می تواند فقط جایگزینی باشد برای حقیقت های شایع و رضایت اخلاقی ممکن است فقط یک رویا باقی بماند.

اردیبهشت:

یک رخداد بسیار خوب ممکن است کمتر از حد انتظار برایتان لذت بخش باشد. بخت بد ممکن است برای پیروزی ها و لذت هایی که برده اید هزینه های اضافی از شما طلب کند. این می تواند یک مشکل مالی جزیی، سوءتفاهم در رابطه یا یک مشکل جسمی ساده باشد.

خرداد:

هم شما و هم شریکتان از گذشت متقابل منافعی را کسب می کنید. آنهایی که در میانه ی ماه به دنیا آمده اند ممکن است دیالوگ هایشان تبدیل به ناسزا شوند. نمی توانیم بگوییم که این تاثیر منفی روی رابطه تان نخواهد گذاشت.

تیر:

امروز بسیاری از شما با کمک به کسی یا چیزی شبیه به آن برای خود کاری پیدا می کنید. اگر مسئولیت های اضافی روی شانه هایتان گذاشته شد، سعی کنید برای آنها رویکرد خلاقانه ای پیدا کنید. در این صورت نه تنها می توانید برای کسی کاری انجام دهید، بلکه پتانسیل خلاقانه خود را می فهمید و در این راه چیزی یاد می گیرید.

مرداد:

امروز افرادی که دوستشان دارید درخواست زیادی از شما دارند. ممکن است خواسته شان را به کس دیگری بگویند، ولی به احتمال زیاد از شما توقع معجزه کردن را دارند. اگر فرزندی دارید ممکن است بچه تان تقاضای یک اسباب بازی گران قیمت کند.

شهریور:

مشکل اصلی برای شما ممکن است تکبر و سرسرختی خودتان باشد. شاید وجودتان باعث شود که نامناسب رفتار کنید و با نزدیکان باعث ایجاد اختلاف شوید. از کاه کوه نسازید.

مهر:

امروز موفقیت جنبه های منفی خود را دارد. در بدترین حالت این موفقیت ممکن است بردی پر زیان باشد. به عبارت دیگر، لحظه ی شکوه هزینه ی ناامیدی، شکست، تحقیر و غیره را برایتان خواهد داشت. شاید به این نتیجه برسید که تلاش هایتان را به هدر داده اید و هیچ چیز ارزشش را نداشت.

آبان:

واقعیت ممکن است در نهایت خسته کننده تر از چیزی باشد که انتظارش را داشتید. شاید به این نتیجه برسید که شکوه و موفقیت همیشه برابر با ثروت و ارتباطات مهم همیشه برابر با رشد شغلی نخواهند بود.

آذر:

خلق و خوی کلی خوب شما می تواند با مشکلات جزیی خراب شود. ممکن است در ظاهر کلا خنده و خوش بینی باشید، ولی از درون خسته و آزرده باشید. ممکن است کمی به خاطر مشکلات دیر به محل کار برسید.

دی:

کنجکاوی روبه رشد شما می تواند باعث شود که بسیار فعالتر و پرحرف تر شوید و حتی تشویق شوید که ماجراجویی های سختی را انجام دهید. سعی کنید که با در نظر گرفتن شرایط موجود کنجکاوی خود را بصورت متعادلی به کار گیرید.

بهمن:

نقش یک رهبر غیررسمی به شما خیلی می آید، ولی باید مراقب باشید که زیاده روی نکنید. شما عالی هستید ولی مثل هر کس دگری شما هم نقطه ضعف های خود را دارید. شاید درمورد امور مالی خیلی باهوش نباشید یا نظری مصنوعی درمورد چیزی داشته باشید.

اسفند:

اگر هنوز هم رسیدن به رویایتان برایتان سخت است باید یک تلاش دیگر هم بکنید. حداقل بصورت جزیی ممکن است شانس بیاورید. به یاد داشته باشید که تنها آرزوهایی به دست می رسند که با واقعیت ناسازگار نیستند. اگر در رویای چیزهای ناممکن باشید در خطر این هستید که دستانتان خالی بمانند.

تهیه و ترجمه: مجله اینترنتی پارسی وان

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *