خانه » سرگرمی » فال روز دوشنبه 21 مهر 1393

فال روز دوشنبه 21 مهر 1393

پیشگویی روزانه برای روز دوشنبه

سعی کنید در نیمه اول روز بیشتر جذاب به نظر برسید. متاسفانه پیدا کردن زبان آشنایی با غریبه ها سخت خواهد بود. نصیحت ما برای امروز به شما این است که توجه بیشتری به دوستان و بستگان خود داشته باشید.صبح وقت مناسبی برای خرید و عصر برای انجام کارهای خلاقانه و منحصر به فرد خواهد بود.

فروردین:

امروز نیاز شما برای ارتباط برقرار کردن با دوستان شدیدتر می شود.به هرحال؛ وقوع اختلافات ریشه ای افزایش می یابد.سختی های خارجی مشهود در طی یک پیک نیک ،مهمانی یا یک سفر گردشی محتمل خواهد بود.

اردیبهشت:

امروز آن وجه منازع گر شما بر همتای آرامش طلب خود شاخص تر خواهد بود. بنابراین سعی کنید تا جایی که می توانید در هنگام بروز اولین نشانه های وقوع طوفان یا به هنگام تشدید یک منازعه قدیمی با سیاست رفتار کنید. همکاری ،مسئولیت پذیری و خواست شما برای کمک همه ی مشکلات را هموار خواهد کرد.

خرداد:

در مجموع امروز برای شما روز مطبوعی خواهد بود اما گاهی اوقات ابرهای تیره بر روز آرام شما سایه خواهند انداخت. احتمالا شما امروز در قطار یا مسافرت ، مشکلاتی در زمینه ی ارتباطات و ایجاد مسائل آزار دهنده ،تجربه خواهید کرد بنابراین سعی کنید از ایجاد زمینه های نزاع با دوستانتان اجتناب کنید زیرا اعمال شما باعث کشمکش خواهد شد.

مرداد:

شخصی که در قلبتان نگه داشته اید هنوز به شما اعتماد دارد. اما به هرحال امروز، اعتماد و دلسوزی های متقابل اتفاق نخواهند افتاد. شاید، بعضی عوامل غیر عادی خارجی مقصری برای ممانعت از درک دو طرفه بین شما و عشقتان باشد.

تیر:

در ابتدای هر مکالمه ای نشانه هایی از امیدواری نمایان می شود اما بقیه ی آن مورد سوال خواهد بود. به زودی شما و هم کلامتان دچار مشکل شده و آزرده خاطر می گردید که البته تنش نیز غیر قابل جلوگیری خواهد بود. نمک به زخم های قدیمی دیگران نپاشید. این نصیحت برای کسانی که می خواهند رابطه خود با همسرشان یا هماهنگی رابطه اعضای خانواده با یکدیگر را تقویت نمایند بسیار ارزشمند خواهد بود.

شهریور:

اطرافیان شما متوجه امتیازاتی که می توانند از طریق استعدادهای شگفت انگیز شما بهره مند شوند نخواهند بود. برای مثال؛ دانش پزشکی و زیرکی در زمینه کامپیوتر. به هرحال، وظایف امروز شما خیلی آسان نخواهد بود.

مهر:

طرح ها و امیدهای شما امروز کاملا مشخص نمی گردد.شاید آزادی شما توسط طبیعت یا یه خاطر سازماندهی ضعیف فرصت های پیش رو از جانب شما سلب شود. در مورد رابطه عشقی نیز بهتر است صبر کنید تا به آرامی به صمیمیت دست یابید.

آبان:

حالت امروز شما به هرصورتی که باشد اما خوشحال خواهید بود. به آسانی مورد نقد دوستان و خانواده تان قرار خواهید گرفت. حس شوخ طبعی تان ممکن است باعث ایجاد بدخلقی و بدبینی نسبت به شما شود. بیماری یا حافظه بد یا حتی دل شوره از دلایل اصلی آن می تواند باشد.

آذر:

امروز شما، شبیه داستان های وحشتناک اما با پایانی خوب است. در واقع، امروز هم اتفاق های خوب و هم بد در انتظار شماست. برای مثال خبرهای خوب همراه با خبرهای غم انگیز خواهد بود.

دی:

اتفاقات آنقدرها هم که شما فکر می کنید بد نیستند، اما هرمسئله کوچکی باعث دگرگون شدن حال شما می شود. ستاره ها پیشنهاد می کنند که متولدین این ماه از خرید کردن (مخصوصا خریدهای بزرگ کاری) صرفنظر کنند: امروز ریسک خریدهای ناقص یا ناموفق برای شما بسیار بالاست.هیچ نصیحت مالی یا فنی از جانب دوستان یا غریبه ها را نپذیرید.

بهمن:

متولدین این ماه امروز علاقه مندی های خاص و رفتارهای سوال برانگیزی دارند. اعتماد به نفسی که در ظاهر شما مشاهده می شود ممکن است از شما در برابر مخالفت شدید اطرافیان در رابطه با مسائل جاری محافظت کند. همچنین شما، آنها را با گفتن مطالب سیاسی و مالی کاملا شوکه می کنید.

اسفند:

امروز اجتماعی بودن و داشتن ذهن باز،احساس راحتی و آزادی به شما می دهد. برای اینکه بتوانید مسائل را جدی بگیرید، بهتر است تماس های خود را محدود کنید. هیچکس را آنلاین ملاقات نکنید. از ملاقات با افراد خارجی یا کسانی که از شهرهای دیگر می آیند اجتناب کنید و از دوستی با کسانی که کاملا آنها را نمی شناسید بپرهیزید.

تهیه و ترجمه: مجله اینترتی پارسی وان

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *