خانه » سرگرمی » فال روز چهارشنبه 23 مهر 1393

فال روز چهارشنبه 23 مهر 1393

پیشگویی روزانه برای روز چهارشنبه

در نیمه اول روز اجتناب از تصمیم گیری عجولانه در زمان حل مسائل مهم، بسیار اهمیت دارد. توصیه می شود به ندای ندرونی خود گوش کنید. همچنین از قوه تخیل خود استفاده نمایید. ممکن است شب با تنبلی و زیاده روی همراه باشد.

فروردین:

امروز زمانی است که تغییر دادن تاکتیک شما اهمیت پیدا می کند. زمان گذر از نشان دادن پتانسیل خلاق به انجام دادن کارهای ظریف دقیق و پرتلاش است. زمانی فرا رسیده است که از کلمات و اعمال قاطع خود حمایت کنید.

اردیبهشت:

به طور کلی امروز سطح نیرو و اعتماد به نفس شما افزایش خواهد یافت. زمان برگشتن به روش سرعت کار معمول خود برای انجام کارهایی که دوست دارید، فرا رسیده است زیرا به شما اجازه استفاده از انرژی در راه سازنده تر را می دهد. انجام یک سرگرمی مورد علاقه یا بازی با بچه هایتان به شما کمک می کند تا ذهن خود را از مشکلات خانواده منحرف کنید.

خرداد:

شما یک روز پر استرس را تجربه خواهید. خود را آماده کنید تا در رابطه با مسائل خانواده ،مشکلات مربوط اموال و دارایی وروابط خانوادگی فعال تر باشید.اگر دیوانه وار عاشق کسی شده اید، روابط عشقی شما کاملا آمادگی این را دارد که به سطح جدیدی منتقل شود البته همه چیز بستگی به تصمیم گیری های شما برای حرکت به سمت با هم بودن دارد.

تیر:

شما باید خود را برای یک زندگی پر انرژی آماده کنید. همچنین امروز ممکن است قراردادهای جدید و یا یاد داشت های طرح های موجود در دستور جلسه شما قرار گیرد. فقط به اعتماد متکی نباشید،مطمئن شوید که اسناد قانونی اموال و دارایی را درخواست کنید.

مرداد:

امروز شما شاهد پیشرفت های ارزشمندی خواهید بود. در زمان مدیریت پول خود ، سعی کنید عادی رفتار کنید و از بررسی جزئیات کوچک در این رابطه خجالت نکشید. زمانی که مسائل مالی مورد سوال قرار می گیرند کیفیت ها در مواردی همچون؛ رویا پردازی ، اعتماد ،احساسات و تاثیر پذیری، باید مدنظر قرار گرفته شوند.

شهریور:

برای متولدین این ماه سخت خواهد بود که بخواهند از ایجاد اهداف اصلی جدید در کار، مسائل خانوادگی و عشق دور بمانند. توانایی حرفه ای شما برای محاسبه فرصت ها، خطرهای قوی بودن شما را نیز شامل می شود. حساسیت تان ضعف های شما را تثبیت می کند.

مهر:

موتیف های داخلی نسبت به جنبه های ظاهری اهمیت بیشتری پیدا می کند. ممکن است حتی مجبور به تغییر محل کار خود به یک مکان بسته تر و البته پایدارتر شوید. کارمند جدیدتان ممکن است با سفرهای کاری ، خدمات خصوصی و … در ارتباط باشد.

آبان:

شما باید در جهت اجرایی کردن مرحله ی دیگری از برنامه های خود قدم بردارید. شاید شما به افراد، روش ها و تجهیزات جدیدی احتیاج پیدا کنید. کسانی که می خواهند با کار فعلی خودشان ادامه بدهند باید زیر دستانشان را فراموش کنند و خودشان اقدام نمایند.

آذر:

شما باید سعی کنید تا یک تعادل متناسب بین شغل، عشق و خانه برقرار کنید. بدون آن، برنامه هایتان دائما به تعویق می افتد و شما قادر نخواهید بود که به پیشرفت چشمگیری دست پیدا کنید. از تکانه های احساسی ،تنبلی و ابهام دوری کنید.

دی:

ممکن است امروز مجبور شوید پس ار حرکت های ریسک پذیر، یکبار دیگر از همان تاکتیک های قدیمی خود استفاده کنید. به هر حال، شما باید امروز با چشمان باز مراقب همه چیز باشید و بر طبق برنامه ها عمل کنید و از آزمایش هرچیزی که جدید است مانند ابزارها، تجهیزات، قراردادها، روش ها و غیره مطمئن شوید تا بررسی شوند.

بهمن:

شرایط پایدار نیست اما فرصت های جالبی در آن وجود دارد. و شما شاهد آن خواهید بود که به ناچار با سر در گمی و نامشخص بودن در ارتباط خواهد بود. اگر می خواهید آن توجیه کنید باید خطر ریسک آن را نیز بپذیرید.

اسفند:

نه شما و نه همکارانتان نمی توانند امروز خواسته های خود را متوجه شوند. هم در کار و هم در مسائل شخصی احتمال کلاهبرداری وجود دارد. افکار منطقی و روش سفت و سخت شما در اعتقادات تنها چراغ منصفانه در دریای خواست ها و انتظارات هستند.

تهیه و ترجمه: مجله اینترتی پارسی وان

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *