خانه » اخبار روز » جدایی فقط برای یک مانتو

جدایی فقط برای یک مانتو

اختلاف سليقه بر سر خريد مانتو زندگي نوپاي زن و شوهر جوان را به بن بست كشاند و تصميم گرفتند از يكديگر جدا شوند. اين در حالي است كه خانواده هايشان با جدايي آنان مخالف هستند. زن و مرد جوان پشت در شعبه 268 دادگاه خانواده نشسته و منتظر بودند تا منشي صداي شان كند. كنار هركدام شان دو زن كه معلوم بود از بستگان آنها هستند، با صداي آرامي با آنها صحبت مي كردند و تلاش داشتند آنها را متقاعد كنند كاري كه مي كنند اشتباه است. اما حرف هاي آنان هيچ تاثيري روي زن و مرد جوان نداشت.

مرد نگاهي به ساعت مچي اش انداخت و زير لب با خودش غرولند كرد. زن كه از غرولندها و بي حوصلگي هاي شوهرش كلافه شده بود؛ نگاهي از روي عصبانيت به او انداخت و رويش را برگرداند. اما ناراحتي و نگراني در چشمانش موج مي زد و مشخص بود دوست ندارد از شوهرش جدا شود.

كمي بعد منشي دادگاه نام زن و شوهر جوان را صدا زد و هر دو وارد دادگاه شدند و با فاصله از هم روي صندلي نشستند. قاضي كه مشغول خواندن پرونده آنان بود، بدون اينكه سرش را بالا كند، گفت من پرونده شما را خواندم، اما واقعا به دليل اختلاف سليقه در خريد مانتو مي خواهيد از هم جدا شويد؟ اين دليل خوبي براي طلاق نيست و… هنوز حرف قاضي تمام نشده بود كه زن گفت: آقاي قاضي من توضيح مي دهم اين آقا چرا مي خواهد از من جدا شود. ما تازه 5 ماه است كه ازدواج كرده ايم و تا قبل از اينكه به دادگاه بياييم هيچ مشكلي با هم نداشتيم.

اما چند روز پيش شوهرم متوجه شده كه ما نمي توانيم با هم زندگي كنيم و بهتر است طلاق بگيريم. آن هم به خاطر اينكه من دلم نمي خواست مانتويي را بخرم كه او انتخاب كرده بود. مرد كه در تمام مدت شنونده بود، به ميان حرف همسرش آمد و گفت: خانم، شما از خانواده من خوش تان نمي آيد. مشكل همين است. مگر مانتويي كه انتخاب كرده بودم، چه مشكلي داشت؟ اين مانتو همان مانتويي است كه خواهرم خريده بود و …

زن كه حسابي عصباني شده بود با صداي بلند گفت: آقاي قاضي اگر من نخواهم مانتويي بخرم كه مثل مانتوي خواهر شوهرم باشد، گناه كرده ام؟ خب نمي خواهم. سليقه من با سليقه خواهر شوهرم فرق مي كند. نمي خواهم مانتويي بپوشم كه او هم دارد. بگذاريد بگويم چه اتفاقي افتاد.

يك روز به شوهرم گفتم كه مي خواهم مانتو بخرم، برويم فروشگاه. او هم قبول كرد و من را به فروشگاهي برد كه خواهرش از آن خريد كرده بود. رفتيم و من از مانتوهايش خوشم نيامد و به شوهرم گفتم كه برويم فروشگاه ديگري. اين جمله را كه گفتم همسرم گفت: وقتي از مانتويي كه خواهرم خريده خوشت نمي آيد، يعني اينكه طرز فكر خانواده من و تو با هم فرق مي كند و نمي توانيم با هم زندگي كنيم. قاضي كه از شنيدن حرف ها و دلايل زن و شوهر جوان براي جدايي متعجب شده بود، از آنها خواست به مشاور خانواده مراجعه كنند تا شايد بتوانند مشكل شان را حل كنند.

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: اعتماد

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

بدون دیدگاه

  1. به این جمله ایمان آوردم که مردا اندکی کم دارن..

  2. حسین و...تنهايش

    ب تو ميگن مرد,حيف کلمه مرد نيس ب تو نامرد بگن,اخه زنتم برا خودش شخصیت و بزرگى و سليقه اى داره,چى چرت و پرت ميگى ک لباس خواهرمو نگرفته,يعنى از خانواده ام خوشش نمياد,أى ک خاک برسرت,برو پى زندگيت, با ارزوى خوشبختى برا همه جوونا,,,درپناه حق متعال

  3. عجب مرد باحالی هنوزم مردای چاله میدون پیدا میشن خخخخخ

  4. واقعا که اینا دیگه کین:-o

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *