خانه » اخبار روز » سرنوشت سیاه دخترک روستایی

سرنوشت سیاه دخترک روستایی

دخترک از روزی که در این دنیا چشم باز کرد، رنگ خوشی را ندید. هنوز نمی دانست که اعتیاد چیست و چرا به بعضی ها مثل پدرش می گویند معتاد! هیچ وقت هم دلیل اصلی رفتار خشونت بار پدر با مادرش را نفهمید و نمی دانست که معنی طلاق چیست؟ اما می فهمید که مادر از دست کتک های پدرش فرار کرده و به خانه پدری خود پناه برده است. پدر دخترک زمانی که می خوابید آرام بود، هنگام بیداری غر می زد و وی را به باد اتهام و سوءظن خود می گرفت گاهی نیز بی دلیل شاد و شنگول بود.

وی قبلاً مادرش را نیز به بهانه های مختلفی به باد کتک می گرفت. اکنون که مادر نبود تا فرشته نجات وی باشد، دختر 8 ساله از دست کتک های بی رحمانه پدر در امان نبود. جایی هم برای پناه بردن نداشت.

پس از رفتن مادر، پدر بارها با خواهش و تمنا از وی خواست تا به خانه باز گردد اما هر کاری کرد موفق نشد.

مادر بعدها پس از اینکه مهریه خود را به اجرا گذاشت و اثبات کرد که پدر دخترش معتاد به موا دمخدر است، حکم جلب وی را گرفت و مدتی وی را زندانی کرد.

مدتی که پدر در زندان بود، بهترین روزهای زندگی دخترک و همچنین مادرش بود، چرا که دیگر کسی نبود تا بی رحمانه بر بدن ضعیف وی ضربات محکمی بزند و به مادرش آزار برساند طولی نکشید که پدر از زندان آزاد شد و این بار مانند ماری زخمی در کمین بود تا نیش خود را بر جان مادر بزند اما هرچه کرد نتوانست تا اینکه به خانه پدری وی حمله کرد که با حضور بموقع پلیس 24 ساعت بازداشت شد و پس از آن دوباره به خانه بازگشت.

زمانی که به دستور قاضی پدر دوباره دخترک را صاحب شد،دخترک حاضر به بازگشت به خانه پدری نبود و می خواست نزد مادر خود بماند، اما پدر به هر زحمتی که بود وی را به خانه بازگرداند.

تنها دو روز از صدور حکم طلاق پدر و مادر می گذشت که دخترک دلگیر و غمگین در خانه در گوشه ای زانوی غم بغل گرفته و نشسته و پدر نیز تازه از بیرون به خانه بازگشته بود، گویا از چشمان دخترک بینوا فهمید چقدر از وی به عنوان پدری بی رحم و بی کفایت متنفر است، دخترک نیز متوجه حالت غیر عادی پدر بود.

با همان حالت محکم خود را به دیوار چسباند اما گویا پدر در غیاب همسر خود می خواست دق دلی های خود را بر سر دخترک بینوا خالی کند، پدر در بیرون از خانه شیشه مصرف کرده بود و در توهم به سر می برد گویا فکر می کرد دختر 8 ساله به پدر خود خیانت کرده است، نخست سیلی محکمی به صورت وی زد و پس از آن با چوب بر سرش کوبید و وقتی دختر بیهوش نقش زمین شد با کارد آشپزخانه به وی ضرباتی زد و جسد بی جان دختر 8 ساله را در صندوق عقب خودروی پیکان گذاشت و آن را به بیابان برد و در آنجا دور از چشم دیگران دخترش را دفن و محل را ترک کرد اما یکی از رهگذران که ناخودآگاه متوجه وجود خون درکنار جاده شده بود، راز این جنایت را فاش کرد.

چیزی نگذشت که پلیس در محل حاضر شد و پس از بازدید از خودروی پدر معتاد و پیدا کردن خون های متعلق به دختر فهمید که قاتل کسی به جز پدر نباید باشد. قاتل در بازجویی های خود به پلیس اعتراف کرد که دختر 8 ساله اش را به علت خیانت به قتل رسانده است تا شیطان را از خانه خود دور کند. اما پلیس در ادامه تحقیقات خود فهمید که پدر معتاد پس از مصرف شیشه در عالم توهم چنین بلایی را بر سر دخترک بی گناه آورده است.

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: روزنامه ایران

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *