خانه » سرگرمی » فال روز شنبه 26 مهر 1393

فال روز شنبه 26 مهر 1393

پیشگویی روزانه برای روز شنبه

امروز شروع یک هفته عالی برای شما خواهد بود. سعی کنید تمام مشکلات و نگرانی های گذشته خود را دور بریزید و به خودتان اجازه دهید تا از امروز به بعد به وسیله سرگرمی و بازی به طور کامل خوش بگذرانید، قطعا شما سزاوار آن خواهید بود.

فروردین:

اشتهای شما در حال افزایش و احساسات در حال نامتوازن شدن است. کارها به صورت غیر عادی در حال افزایش هستند. برای پرهیز از اضافه کردن وزن، به غذایی که می خورید دقت کنید. از شیرینی جات برای فراموشی نگرانی هایتان استفاده نکنید. پیش شرط هایی برای مبارزه بر سر قدرت، منافع و قلمرو وجود دارد.

اردیبهشت:

احتمالا امروز درگیری بزرگی در خانواده یا محل کارتان روی می دهد. احتمالا با داشتن نگرش صلح آمیز ذاتی، تعداد بسیاری از از متولدین این ماه واکنش بسیار شدیدی به این پدیده نشان خواهند داد. احتمال اینکه ناظر بحث و دعوا بین همسایگانتان باشید بسیار زیاد است همچنین شاهد مواردی از قبیل؛ رسوایی های سیاسی، علمی و یا اجتماعی خواهید بود.

خرداد:

امروز شرایط برای شما طوری خواهد بود که شما را به ماجراجویی های مالی مانند سرمایه گذاری های بزرگ در پروژه های مبتکرانه و تجارت اینترنتی علاقه مند خواهد کرد. شاید حتی مجبور شوید مقداری پول صرف تفریحات گرانی مانند هزینه کردن برای یک سفر به تفریگاه آبرومند و مجلل کنید. والدین خردادی نیز ممکن است مجبور شوند هزینه های اضافه صرف نیازهای تحصیلی فرزندشان بپردازند.

تیر:

امروز مستعد فوران فرصت های خوب و جلب توجهات بیشتر برای شما خواهد بود. حتی قادر خواهید بود تا جهشی به سمت نردبان ترقی داشته باشید. متولدین تیرماه می توانند به روش تحریک آمیزی عمل نمایند تا هم زمینه فعالیت خود را حفظ و هم آن را گسترش دهند.

مرداد:

امروز برای آن دسته از متولدین مرداد که به تعادل، قانونمندی، قضاوت و شرافتمندی اهمیت می دهند روز بسیار خوبی خواهد بود. بابت هدایای غیر منتظره ای که از مقامات بالاتر خود دریافت می کنید سپاسگذار باشید وانتظارات بیشتری از آنها نداشته باشید. در اینصورت حال خوبی به شما دست می دهد و همه چیز عالی خواهد شد.

شهریور:

تردید ذاتی شما برای امید به تغییر شگفت آور حوادث در حال مبارزه است. حتی اگر شما به قدرت معجزه اعتقاد ندارید، شما احتمالا آن را خوش شانسی تلقی خواهید کرد و یا آن را به حساب سخاوت مشوق تان، دوست یا شریک خود می گذارید و همزمان شروع به اغراق کردن درباره خصلت های ذاتی و توانایی های آنها را می کنید.

مهر:

امروز برای کسانی که چشم به فرصت شغلی خاصی دوخته اند روز سرنوشت سازی خواهد بود. ستاره ها به سرنوشت عالی شما اعتقاد دارند اما شما به چیزی که می خواهید بدون کار کردن بر روی آن به دست آورید به سختی می رسید. شاید، حتی ممکن است مجبور شوید با یک شریک دو رو یا گروهی متعصب مقابله کنید.

آبان:

امروز شما ممکن است به شما وظایف افتخاری اضافی و مشکلات اضافی همراه با آن محول شود. همچنین ممکن است برای کار در یک شرکت خارجی دعوت شوید یا اینکه مسوول آموزش کارمندان بی تجربه شرکت شوید. اگر شما در زمینه های؛ آموزشی،رفتن به خارج از کشور، شرکت در دعوی قضایی، و غیره کار می کنید، احتمالا امروز برای شما، روز پر تنش و پر از تغییرات خواهد شد.

آذر:

شما نیازمند این هستید که امروز تمام تلاش خود اعم از سعی وتلاش روحی را به کار گیرید. احتمال اینکه مجبور به استفاده از منابع مالی دیگران یا منابع خانوادگی شوید بسیار محتمل است. در شرایط حیاتی می توانید یک رویکرد الهام گرفته، صریح و خلاق به همه چیز داشته باشد.

دی:

در روز پر استرسی مانند امروز متکی بودن به دیگران جز خود خیلی سخت خواهد بود. شرکا، پشتیبان ها، بستگان یا اعضای خانواده می توانند شما را در بدترین شرایط مایوس کنند. در طی این زمان ادعا های دوسویه مخصوصا ارضی بارزتر خواهند شد.

بهمن:

امروز شکست ها به سختی شما را مایوس خواهند کرد. در عوض، به شما انرژی جدید می بخشند و شما را برای تلاش واکتشافات بیشتر ملهم می کنند. در طی امروز شادی به شما راه هایی برای غلبه بر ناامیدی و خستگی مفرط نشان خواهد داد اما لحظه های بدبینی به سرعت جای خود را به لحظات الهام بخش جدید خواهند داد.

اسفند:

هوی وهوس و بوالهوسی های دیگر شما، ارزان تمام نخواهد شد اما لذتی که از آن دریافت خواهید کرد مطمئنا به همه هزینه های آن می ارزد. همچنین ممکن است توسط یک ماجراجویی، معامله جالب، بازی کامپیوتری جدید، تفریح ​​غیر عادی مرسوم، و یا یک فرصت برای لوس کردن فرزندتان گول بخورید.

تهیه و ترجمه: مجله اینترتی پارسی وان

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *