خانه » اخبار روز » اجتماعی » آخرین خبر از اسیدپاشی در اصفهان

آخرین خبر از اسیدپاشی در اصفهان

قائم مقام وزیر کشور در امور اجتماعی و فرهنگی گفت: اسیدپاشی های اصفهان زنجیره ای نبوده است و تاکنون سه تا چهار نفر به عنوان متهم دستگیر شده اند. مرتضی میرباقری در حاشیه شصت و هشتمین جلسه شورای اجتماعی کشور که امروز در وزارت کشور برگزار شد، با بیان مطالب بالا گفت: بر اساس گزارش استاندار اصفهان به هیچ وجه نگرانی در سطح استان اصفهان نسبت به اسیدپاشی وجود ندارد. البته با این اقدامات جنون آمیز مقابله می شود و نوع و شدت مقابله در کاهش این گونه اقدامات موثر است.

او در ادامه گفت: پس از وقوع اسیدپاشی های اصفهان حوزه های ذیربط در استان اصفهان اقدامات در این زمینه را انجام دادند و وزیر کشور فردای روز اسیدپاشی با استاندار اصفهان همه ابعاد این مسئله را بررسی کرد.

میرباقری درباره نامه وزیر کشور به منظور اعتراض به طرح آمران به معروف به رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: در زمینه امر به معروف و نهی از منکر قوانین بالادستی وجود دارد و برای فعالیت در این زمینه به قانون جدیدی نیاز نداریم. اگر تشخیص دهیم که اتفاقاتی که در صحن مجلس در زمینه این طرح رخ می دهد نیازمند اصلاحاتی است، دولت وارد عمل می شود.

قائم مقام وزیر کشور در امور اجتماعی و فرهنگی گفت: در صورتی که این طرح بار مالی داشته باشد شورای نگهبان با آن مخالفت می کند در زمینه حقوقی نیز افرادی مانند معاون حقوقی رئیس جمهور، حضور دارند و مباحث لازم را مطرح می کنند. در کل در زمینه امر به معروف و نهی از منکر نیازی به چنین طرح هایی نیست.

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: ایسنا

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

بدون دیدگاه

  1. خدا لعنتشون کنه که با زندگی دخترای مردم اینطوری بازی میکنن……. خیلی ناراحت کنندست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *