خانه » اخبار روز » زنده ماندن معجزه آسای یک مرد با خوردن خون لاکپشت +تصاویر

زنده ماندن معجزه آسای یک مرد با خوردن خون لاکپشت +تصاویر

ماهیگیری که پس از ۱۴ ماه سرگردانی در اقیانوس آرام زنده پیدا شده از رازهای نجات خودش حرف زده است. او می گوید بعد از مدتها سرگردانی اکنون تنها تصویری که در ذهنش باقی مانده دریاست. ۱۴ ماه بود که کسی از خوزه السالوادور آلبانیگا خبر نداشت. تا اینکه به صورت اتفاقی در میان اقیانوس آرام پیدا شد. این ماهیگیر که حسابی از زنده ماندنش خوشحال است گفته است که با شکار مرغ دریایی و لاک پشت گرسنگی خود را برطرف می کرده است.

زمانی که او مدتها در زیر آفتاب باقی می ماند و خبری از باران نبود برای نجات از تشنگی خون لاک پشت و گاهی ادرار خود را می خورد.خوزه شاهد مرگ همکار ۱۵ ساله خود در کنارش بوده است اما می گوید تنها دعا بوده که او را نجات داده است. او در حالی که پس از نجات از کشتی پیاده می شد لبخند می زد و باور نمی کرد زنده است. در گفت و گو با رسانه ها وقتی درباره اتفاق های این ماجرا از این مرد ماهیگیر سؤال شد او پاسخ داد: واقعاً چیز زیادی یادم نمی آید.

تنها چیزی که بعد از ۱۴ ماه سرگردانی در ذهنم باقی مانده تصویر آب و دریاست. او در دسامبر سال ۲۰۱۲ مکزیک را برای ماهیگیری ترک کرد اما با گم شدنش در اقیانوس آرام دیگر کسی از او خبر نداشت. همراه ۱۵ ساله این مرد ۴ هفته پس از گم شدن نتوانست طاقت بیاورد و در مقابل چشمان او جانش را از دست دارد. خوزه گفته است هر چند این اتفاق باعث ترس و تنهایی شد اما فکر کردن به خانواده اش و دعا کردن هر روز باعث شد او زنده بماند.

زنده ماندن معجزه آسای یک مرد با خوردن خون لاکپشت +تصاویر

زنده ماندن معجزه آسای یک مرد با خوردن خون لاکپشت +تصاویر

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: گفتار

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

بدون دیدگاه

  1. همچنین اه اه چقد چندش ااااایییی

  2. این همه چربی داشته خوب به یه دردی خورده دیگه ولی قسمت نوشیدنیش حالموو بهم زد با عرض شرمندگی اووووووق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *