خانه » سرگرمی » فال روز چهارشنبه 30 مهر 1393

فال روز چهارشنبه 30 مهر 1393

پیشگویی روزانه برای روز سه شنبه

چرخش سیاره ها در آسمان در نیمه اول روز خیلی مطبوع نیستند. به همه ی اطلاعات رسیده اطمینان نکنید و از حرکت های بی احتیاط، آگاه باشید. نیمه ی دوم روز بیشتر مطبوع خواهد بود، احساس استقلال بیشتری در افکار و اعمال خود خواهید کرد و قادر خواهید بود تا بهتر خود را بیان کنید.

فروردین:

افکار رمانتیک و رویاهای عشقی، حواس شما را در انجام کارهای عادی روزانه پرت خواهد کرد. امروز، غالبا خود را در شرکت بانوان خواهید یافت و درگیر مسائل مختلف زنان می شوید. امروز توانایی خودتان در رفتار روشمند و منطقی را به دلیل درگیری در مسائل بانوان از دست خواهید داد.

اردیبهشت:

امروز بهترین زمان برای خرید های زیبا، مد روز و انتخاب زیور آلات، لوارم آرایش یا عطر می باشد. بانوان اردیبهشتی امروز برای انتخاب اینکه چه چیزی بخرند دائما در شک و تردید خواهند بود؛ در نتیجه خرید امروز شما در نهایت با خریدن چیزهای بیهوده به پایان خواهد رسید.

خرداد:

امروز مخصوصا متولدین خرداد، ناهماهنگ خواهند بود. به رویا پردازی درباره همزمان در چندین مورد که سخت شما را راضی نگه می دارد؛ به علاوه، تمرکز دادن تلاشتان بر روی روی یک چیز تقریبا غیر ممکن خواهد بود.

تیر:

ممکن است امروز برای شما امور دیگران جالب تر از کارهای شخصی خودتان به نظر برسد. امروز احتمالا با یک دوست قدیمی به مشکل بر می خورید. کنجکاوی، شما را وادار به پیگیری آخرین اخبار، بحث درباره احساس شخصی خود درباره مد و مدگرایی و شایعه پراکنی درباره جزئیات امور عشقی می کند.

مرداد:

زمان آن فرا رسیده است که تمرکزتان را بردارید و اخبار را با دوستانتان به اشتراک بگذارید. باید گاهی اوقات زمانی را به بیرون گذراندن یا رفتن به رویدادهای غیر رسمی بگذرانید. امروز تمام موضوعات، مرتبط با زندگی یک زن هستند. ممکن است به یک فشن شو یا یک مغازه عطر فروشی بروید.

شهریور:

در تمام طول روز احساس می کنید چیزی گم کرده اید. ایجاد تعادل بین کار و زندگی، وظیفه و عادت، دو شخص یا دو چیزی که توجه شما را به خود جلب کرده است، برای شما سخت خواهد بود. سعی در شاد کردن هرکسی نداشته باش. همچنین در تصمیم گیری امور مهمی همچون؛ ازدواج، خانواده و غیره عجله نکنید.

مهر:

برای شما تطبیق دادن خود با هر محیط و شرکتی آسان خواهد بود. متولدین مهر ماهی که از خانه دور هستند یا در خارج از کشور به سر می برند، با سختی هایی مواجه خواهند شد. اتفاقات کوچک، جالبتر از داستان های غم انگیز راست خواهد بود.

آبان:

علیرغم ناباوری، استحکام در عقاید آبانی ها به آسانی به بازیچه دست شرایط محیطی تبدیل می شود یا اگر متفاوت به نظر برسید، قربانی یک مهمانی مناسبتی می شوید. امروز ملاقات افراد جدید شاید کاملا شگفت انگیز به نظر برسد، اما خطرناک نیز خواهد بود.

آذر:

به خاطر تلاش برای شادی دیگران، اعتماد به خود را از دست داده اید. از سوی دیگر، شرایط محیطی امروز است که شما را وادار می کند در برابر عادات و ترجیحات دیگران به زانو درآیید. یکی از نزدیکان صمیمی و یکی از اطرافیانتان، هوس باز هستند.

دی:

امروز، توانایی شما برای حفظ روابط خوب با همه بخش جدایی ناپذیر از مسئولیت های حرفه ای شماست. سعی به برقرای ارتباط جدی با همکاران و مشتریان نداشته باشید.امروز دوستان، عشق و قرار دادهای کاری جدید به اندازه یکدیگر لذت بخش و شکننده هستند.

بهمن:

اموری مانند برنامه های طولانی مدت، کارکردن بر روی اشتباهات، صحبت کردن با مدیر واتفاقات مهم دیگر باید به تعویق انداخته شوند. امروز روز خوبی برای انجام فعالیت های خلاقانه، پیاده روی، گفتگوهای آنلاین، سرگرمی های سبک و شمشیر بازی است.

اسفند:

انتظار نداشته باشید همه ی امور به طور کامل انجام شوند. حال شخصی شما و محدوده ذهنی دیگران مانند باد در حال تغییر هستند وقتی که پای سلیقه ی شخصی و تمایلات دیگران وسط می آید رسیدن به یک توافق کار سختی خواهد بود. امروز شاید احساس نامشخصی درباره روابط خانوادگی شرایط همسر و خانه ی فعلی خود داشته باشید.

تهیه و ترجمه: مجله اینترتی پارسی وان

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *