خانه » سرگرمی » فال روز پنجشنبه 1 آبان 1393

فال روز پنجشنبه 1 آبان 1393

پیشگویی روزانه برای روز پنجشنبه

در نیمه ی اول روز، استفاده از هرگونه لوازم آرایشی را توصیه نمی شود. زیرا ممکن است در مقایسه با چیزی که انتظار آن را داشتید نتیجه عکس بدهد. همچنین به خرید رفتن نیز توصیه نمی شود زیرا در نهایت پول زیادی را صرف چیزهای بیهوده و بی مصرف می کنید. در بعد از ظهر نیز اتفاق خاصی نمی افتد.

فروردین:

امروز نیاز شما به اطلاعات و قراردادها بسیار زیاد است اما ارتباطات و تحلیل داده ممکن است دچار مشکل شود. اطلاعات رسیده نیز خیلی با تاخیر یا خیلی زود آماده می شود. برای ثبت تقاضانامه ها یا ثبت اسناد مهم، خیلی باعجله انجام ندهید.

اردیبهشت:

حال و کارهای امروز شما امروز ثابت نیستند، در آرزوها، امیدها و احساسات شما هم هیچ نظمی وجود ندارد. فقدان ساماندهی و بد خرج کردن پول یک ضرر بزرگ برای کار شما محسوب می شود. شما ممکن است به یک مشاوره ی حرفه ای نیاز داشته باشید.

خرداد:

امروز غالبا شما احساس می کنید به عقب برگشته اید. اما در این زمان، غلبه بر دل شوره های مبهم خود سخت خواهد بود و همچنین ممکن است به خاطر درست انجام ندادن کارها یا حتی انجام ندادن وظایف خود دچار اضطراب شوید.

تیر:

به کنجکاوی خود اجازه بدهید تا فقط دنیای خارجی را لمس کند- زندگی خصوصی شما امروز باید یک راز بماند. اگر کسی سعی دارد تا شما را در یک گفتگوی صادقانه گیر بیندازد، مقاومت کنید. امروز، روز تغییر حالات، افکار آشفته و دوری از موارد بیهوده است.

مرداد:

پیشنهاد می شود امروز در دنیای کوچک و محدود خود فرو نروید، اما سعی کنید، نگاه آن را نسبت به آنچه که در اطراف تان می گذرد تغییر دهید. کمی به زندگی دوستانتان علاقه نشان دهید، درباره مسائل اجتماعی و گرایشات جدید در زمینه رشته ی مورد علاقه خود کنجکاو باشید. کمی نیز به مطالعه ی اخبار روز بپردازید.

شهریور:

شما برای رسیدن به خواسته هایتان زحمت زیادی می کشید، اما تمرکز بر روی آن سخت خواهد بود. بهترین زمان برای تنظیم اهدافتان و رسیدگی به مسائل مهم خواهد بود. اگر شما می خواهید دلایل شکست و نگرانی های خود را بفهمید، نیاز به کاهش سرعت و تغییر افکار خود را دارید.

مهر:

قالب فکری شما استثنائا امروز هماهنگ است. شما آمادگی این را دارید که فقط به جنبه ی مثبت امور توجه کنید و امیدوار باشید که از مشکلات عبور کنید. امروز ممکن است مخصوصا به قراردادهای خارجی علاقه مند باشید؛ همچنین در آرزوی مسافرت، مهاجرت و یا به دست آوردن فرصت های واقعی در خارج از کشور می باشید.

آبان:

امروز شما ممکن است قوانین را فراموش کرده و بدون ترس از پیامدهای آن، با آتش بازی کنید. حقایق باید گفته شود، اگرچه، ممکن است برای شما احساس آزادی کردن با وجود این نظم در امور، خیلی راحت نباشد. هنگامی که خود را با بی مسئولیتی ها و سبک سری های جهانی احاطه می بینید، احساس بیگانه بودن به شما دست می دهد.

آذر:

بخششی بزرگ که در حقیقت برحسب تمایلات شماست و به انجام نیازهای دیگران کمکی نمی کند، انجام نده. شما نیاز به دوست داشته شدن توسط غریبه ها ندارید. درک متقابل بین شما و شریکتان نیز به زودی بازسازی می شود.

دی:

کنترل نهایی بر روی چیزهایی که شما مشتاق هستید امروز خیلی سخت خواهد بود. زمان خوبی برای انجام وظایف عادی ساده است. سعی کنید تا جنبه ی مثبت این موقعیت را پیدا کنید. برای مثال، در حالی که به طور ارادی در حال انجام وظایف خود هستید، برای لذت بردن از آن، نیزکمی فکر کنید.

بهمن:

برنامه ی کاری نویسنده ها، هنرمندها (یا کسانی که آزاد کار می کنند) فضای غیر رسمی خواهد داشت. امروز زمان فوق العاده ای برای اندیشیدن بر روی کمی خلاقیت، آموزش یا ترفیعات شغلی در پروژه هایی است که مسئول آن هستید، می باشد. امروز احتمالا سفری به گذشته های خود انجام می دهید که از طریق آن پی به ایده های زیادی که از آنها استفاده نمی شده است، می برید که می تواند در زمان حال به کار برده شود.

اسفند:

هیچ چیز در اطراف شما مانند سنگ سخت نیست: امور اطراف شما بیشتر شکننده، مبهم و دچار سو تفاهم های مداوم هستند که باعث عصبی شدن شما می شود. به هرحال، شما قادر خواهید بود تا در این موقعیت امتیازات را پیدا و از آنها به طرز زیرکانه ای استفاده کنید.

تهیه و ترجمه: مجله اینترتی پارسی وان

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *