خانه » اخبار روز » اجتماعی » داعش بهتر است یا اسیدپاش؟ طنز

داعش بهتر است یا اسیدپاش؟ طنز

يک داعشي اول قرباني اش را دستگير کرده، سپس سر فرصت، چند دوره توجيهي برايش مي گذارد تا او را براي مردن متقاعد کند، معمولا هم قربانيان با موفقيت اين دوره ها را سپري مي کنند. نشان به آن نشان که قربانيان قبل از بريده شدن سرشان مانند يک نامزد انتخاباتي به قدري زيبا ابعاد مختلف اهداي سرشان را تشريح مي کنند که هر انساني پس از شنيدن اين اظهارات بلافاصله متاسف مي شود که چرا اين سر، زودتر از اين ها بريده نشده!…

اما اسيدپاش ترجيح مي دهد از اصل غافلگيري استفاده کند. به همين خاطر هم به قربانيش اجازه استفاده از چنين تريبوني را نمي دهد و قرباني هم به ناچار، بدون آنکه دلايل سوختن سر و صورتش را به ديگران توضيح دهد، راهي بيمارستان مي شود.

يک داعشي به توضيحات قرباني اش بسنده نمي کند. در اين مورد او خودش هم دست به کار شده و با سعه صدر مطالب قابل تعمقي را به آن مي افزايد. چرا که همواره احساس مي کند نکته اي ناگفته مي تواند باعث سوء تفاهم ديگران شده، در نتيجه آن ها را سردرگم کند… اما براي اسيدپاش نه سوء تفاهم ديگران مهم است و نه سردرگمي آن ها.

اسيدپاش خيلي دوست ندارد در مورد کارش صحبت کند، چون معتقد است: به عمل کار برآيد به سخن داني نيست.

يک داعشي معتقد است؛ کار را آن کرد که تمام کرد. به همين خاطر هم معطلش نمي کند و سر قرباني اش را در جيک ثانيه بيخ تا بيخ مي برد… اما يک اسيدپاش عاشق پايان هاي معلق است. به همين خاطر هم کاري مي کند که صاحب سر و صورت سوخته روزي صدبار به مرگش راضي شود و باز هم نميرد… و اين هيجان کج دار و مريز تا آخر داستان به شکل الاکلنگي ادامه خواهد داشت. داعشي و قربانيان داعش با يونيفرم مخصوص و به رنگ هاي مشکي و نارنجي متحدالشکل سر کارشان حاضر مي شوند…. اما اسيدپاش معمولا حوصله اين قرتي بازي ها را ندارد.

يک اسيدپاش معتقد است؛ همه را عاقبت در يک قبر خواهند گذاشت چه يونيفرم داشته باشند، چه نداشته باشند. بنابراين اسيدپاش وقتش را براي تهيه لباس کار مناسب تلف نکرده و آن را صرف امور مهمتري مي کند.داعشي پررو و اهل جار و جنجال جوياي نام است و البته عاشق فيلم و انتشار آن در فضاي مجازي… اما اسيدپاش ماخوذ به حيا و خجالتي است. وقتي کارش را کرد، دستپاچه مي شود و فرار مي کند. از اين رو به اسيدپاش، تروريست گمنام هم مي گويند.

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: ایسنا

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

بدون دیدگاه

  1. هر دو تا شون عوضین

  2. با این متنتون دارین کار داعشی هارو باحق جلوه میدین.هردو کار غیرانسانی انجام میدن.حق ندارین این دوتارو مقایسه کنین

  3. طنز تلخی بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *