خانه » بازیگران و هنرمندان » اخبار بازیگران و هنرمندارن » من آزاده نامداری ام و نان چادرم را نخورده ام

من آزاده نامداری ام و نان چادرم را نخورده ام

آزاده نامداری مجری صداوسیما در یادداشتی به حواشی اخیر پاسخ داده است.

متن یادداشت نامداری:

به کسی انگِ نفاق و دورویی زدن، تهمتِ بی حیایی و بی دینی بستن، جرات می خواهد. متاسفم! من از این جرات ها ندارم. فقط می توانم درباره خودم حرف بزنم، فقط می توانم درباره خودم قضاوت کنم؛ چون خودم را (نعوذبالله) جای خدا نمی گذارم که دیگران را با عکسی و شرحی بهشتی و جهنمی کنم یا با برداشت خودخوانده ای حکم صادر کنم و روی سایت ها و رسانه ها قرار دهم.

من اهل رجز خواندن نیستم که اگر بودم و حدس می زدم به نتیجه ای می رسد، مثل خیلی های دیگر تهدید می کردم به شکایت قضایی برای آن همه ناسزا و شکستن حریم خصوصی. می بینید؟ من حتی جوابیه نوشتن هم بلد نیستم (که اگر قصدش را داشتم، برای آن سایت می فرستادم، فقط می خواهم بنویسم که من، آزاده نامداری ام؛ با همین مختصات و با همین سبک زندگی. شادم، پر انرژی ام و به اعتقاداتم با همه وجود ایمان دارم.

من، آزاده نامداری ام؛ چادری ام ولی هیچوقت نان چادر را نخورده ام، ادای اعتقاد را درنیاورده ام. برعکس؛ اگر اهل نفاق بودم، هیچوقت زندگی ام را با دوستانم به اشتراک نمی گذاشتم. مثل خیلی ها پشت همان نقاب های ظاهرالصلاحی پنهان می شدم.

من، آزاده نامداری ام؛ نمی فهمم تصویر یک مهمانی زنانه با پوشش اسلامی ولی بدون چادر چه ربطی به دین آدم ها دارد؟ نمی دانم هم غذایی با زوج جوان و یک کامنت ناشناس چه ارتباطی با یک سایت سیاسی پیدا می کند؟ نمی شناسم آدم هایی را که حرمت را و اعتقاد را تنها در ظاهر خلاصه می کنند؛ ریختن آبروی یک نفر که می گویند از حرمت خانه خدا بالاتر است و تهمت زدن به آدم ها برایشان اهمیتی ندارد، ولی چادر رنگی در کنار غار حرا، می شود بهانه حرمت شکنی.

من آزاده نامداری ام؛ چادر رنگی را دوست دارم و در خانه خدا هم همراهش دارم چون خدای من، مهربان تر از تنگ نظری آدم هاست و می دانم که زیباست و زیبایی را دوست تر دارد.

من، آزاده نامداری ام؛ مدت هاست به لطفِ دوستان و مهرِ مدیران، از تلویزیونی که به قول شما الگویش هستم، دورم. نه با خانواده و اعوان و انصارم در برنامه ای حاضر می شوم و نه آنتن تمام وقت زنده ای در اختیارم هست. مانده همین پیج محدود اینستاگرام. اگر می خواهید آن را از من بگیرید، اگر می خواهید چادر را از سرم بکشید، اگر برنامه ای برای محدودیت بیشترم ریخته اید، شما را به خدا قسم می دهم که دین را ملعبه بازی تان نکنید.

من آزاده نامداری ام و فقط دلم می خواهد به سردبیر و مسئول آن سایت بگویم: بله! چادر من عطر یاس فاطمه (سلام الله علیها) را نمی دهد هیچ وقت خودم را در آن حد و اندازه نمی دانم، ولی کجای مطلب شما، بوی رفتار علوی و حسینی داشت؟ در کدام رفتار ائمه ما اثری از تجسس و حرمت شکنی دیده اید که چنین می کنید؟ آقای سردبیر، کلیک هایتان نوش جان! عزاداریِ محرمِ نیامده تان قبول … . آزاده نامداری

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: نامه نیوز

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

قشنگترین دیالوگ های ماندگار سینما

قشنگترین دیالوگ های ماندگار سینما

در این بخش از پارسی وان چند نمونه دیالوگ خواندنی را برای شما جمع اوری …

بدون دیدگاه

 1. آزاده عالی بود.

 2. آقا شهرام چی داری می گی ؟ کم به خانمهای چادری گیر بدین،بابا چی می خواید از جون ما؟اصلا به شما چه مربوطه خانم نامداری چی می پوشه؟آزاده جون هر چی دوست داری بپوش ،بعضی از ما ایرانی ها عقده ی اینو داریم که تو زندگی دیگران دخالت کنیم.آزاده جون بعضیا چشم دیدن موفقیت دیگرانو ندارن. خودتو ناراحت نکن.

 3. لایک :))))

 4. بنظر این خانم داره با چادرش که بجز یک مد براش نیست طرفدار جمع میکنه .
  بترسیم از روزی که مردم رو متنفر کنیم از چادر و دین
  خانم نامداری با شعور مردم بازی نکن

 5. من هم احمد صادقي هستمو نان بربري ميخورم‏!‏

 6. دلمان با تو است با مظلوم با تهمت شنيده با خوبي است

 7. واقعا بايد به حال اين مردم گريست بابا اين همه تجسس و دخالت و زياده روي براي چيه
  چيو مي خوايد پيدا كنيد و ثابت كنيد زندگي خصوصي هر كس براي خودشه نه براي همه
  يكم خجالت اگه چاشني رفتارتون كنين بد نيست

 8. احسنت به آزاده نامداری که آزاده است.

 9. ســــــــــــــــاما

  ای بابا بردارین دستتونو از رو سر آزاده نامداری…

 10. آخی بنده خدا چه قدر دلش پره…

 11. امیر از کرمانشاه

  فقط میگم هرچه آفرین گفت وافعأ کم است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *