خانه » سرگرمی » فال روز جمعه 2 آبان 1393

فال روز جمعه 2 آبان 1393

پیشگویی روزانه برای روز جمعه

امروز کاملا روز مطبوعی است. در نیمه اول روز، شما باید مستقل عمل کنید و به نصیحت هایی که از سمت صمیمی ترین فردی که می شناسید، گوش کنید. همچنین، صبح برای حل مسائل مهم داخل خانواده خوب است. نیمه دوم روز باید فعال تر باشید.

فروردین:

امروز شما به سختی قادر خواهید بود تا در رابطه با امور خانوادگی بی طرف بمانید. شاید خواهان کمی تغییرات و پیشرفت هایی در خانه خود باشید. تلاش کنید تا برخی مسائل مهم داخلی خودتان را حل و فصل نمایید یا شخصی باشید که توسط بستگان خود، انتخاب می شوید.

اردیبهشت:

امروز، یک روز عالی برای شماست تا بر روی بزرگسالانی که تا بحال کمتر دیده شده اند، تاثیر متقابل بگذارید. ممکن است شما تصادفا با آنها برخورد کرده یا زمانی که کمترین انتظار را دارید، خبری از آنها بشنوید. روز فوق العاده ای برای ارتباط برقرار کردن با بستگان دور یا نزدیک است.

خرداد:

سلامت مالی بیشتر و بیشتر با شما ارتباط پیدا می کند. مردم ممکن است فکر کنند شما کارتان عالی است و به همه ی خواسته های خود رسیده اید، اما ستاره ها نظر دیگری دارند. شاید، شما فرصت چند گانه کردن داشته های خود را از دست داده باشید یا، تجارت های مهمی را از دست داده اید.

تیر:

امروز، اگر تنها به روش های مبتنی بر تلاش تکیه کنید، استثنائا روز موفقیت خواهد بود. بنابراین امروز با مراجعه به هر مکانی، حمایت، احترام و شفقت دریافت خواهید کرد. امروز برای متولدین تیر ماهی که بلند پرواز هستند امور کمی سخت تر خواهد شد و آنهایی که مستقل هستند، ترجیح می دهند روش و مسیرهای سخت تری که هیچ کس جرئت قدم گذاشتن در آن را ندارد، امتحان کنند.

مرداد:

شما به مرحله ی جدیدی از زندگی حرفه ای و شخصی خود خواهید شد. آماده باشید تا یکی از افراد درستکار خانواده یا بعضی از سازمان هایی که مبتنی بر ارزش های فرهنگی هستند، شوید. ملاحظه خواهید کرد که چیزی جز تلاشی بیش برای سرکوب کردن استقلال تان نبوده است. تلاش کنید تا موقعیت را متفاوت ببینید.

شهریور:

متولدین شهریور به ویژه آنهایی که در ماه میلادی آگوست متولد شده اند، تصمیم به ایجاد یک تغییر جدی در برنامه هایشان نداشته باشند. آنها برای پایان روابط صمیمی خود آماده هستند، تا از این طریق به بازسازی و ارتقای زندگی معمولی خود از زمین بپردازند. همچنین محض خاطر زندگی جدید شروع به فراموش کردن بنیاد های اخلاقی قدیمی خود می کنید.

مهر:

امروز برای شما اینکه چطور بر مردم تاثیر متقابل بگذارید و چگونه از موقعیت ها امتیاز بگیرید، اهمیت دارد. زمان مناسبی برای تغییرات چشمگیر در خانه، ازدواج یا کار می باشد.

آبان:

شما به موفقیت دست خواهید یافت. قادر خواهید بود تا بر طبق برنامه های خود عمل کنید و به هرچیزی که می خواهید، دست پیدا می کنید. این ممکن است یک پاداش یا حتی یک تایید رسمی برای یک جنگ طولانی باشد.

آذر:

امروز پر از فرصت های خوب برای شما خواهد بود، اما نگرانی های زیادی نیز در بر دارد. همچنین ممکن است در زندگی خصوصی خود، درگیر مسائل عشقی همانند موقعیت های مالی استرس زا همراه با نشانه هایی از ماجراجویی، بازی و اتفاقات غیر قابل پیش بینی شوید.

دی:

تاثیر متقابل شما با دنیای پیرامون خود کاملا امروز قابل پیش بینی است. امور بر طبق روش هایی که از قبل برنامه ریزی یا سناریویی که از پیش تعیین کرده اید، پیش خواهد رفت. با حوادث مقابله نکنید؛ عکس العمل خود را کنترل کنید و با هرچیزی متعجب زده نشوید.

بهمن:

شما امروز با اخبار حساس و تغییرات ناگهانی، طوفان احساسات را تجربه خواهید کرد. اموری مانند سلامتی، فضای خانواده یا مسائلی که در سر کار پیش می آیند مثل تغییر در برنامه های معمول به همراه مسئولیت های اضافه ممکن است نگرانی های شما را دو چندان کند.

اسفند:

همه چیز امروز، شادی و خوش شانسی برای شما می آورد. هرچند ممکن است ظروف به نشانه شانس خوب شکسته شوند. از استفاده کردن از فرصت ها نترسید: امروز بهترین راه برای به هدف زدن یا گرفتن امتیاز عالی است.

تهیه و ترجمه: مجله اینترتی پارسی وان

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *