خانه » سرگرمی » فال روز یکشنبه 4 آبان 1393

فال روز یکشنبه 4 آبان 1393

پیشگویی روزانه برای روز یکشنبه

صبح امروز، برای شما خوش بینی به همراه خواهد آورد و شور و اشتیاق شما را افزایش خواهد داد. زمان عالی ای برای فعالیت های خلاقانه می باشد. اگر به خواب عمیق و طولانی بروید، خواب های غیر عادی خواهید دید. بقیه روز به طرز عجیبی مفید خواهد بود.

فروردین:

امروز تا فرارسیدن شب، بسیار تحریک پذیر و حساس خواهید بود. ممکن است قادر نباشید یا تمایل به ترک مکان فعلی زندگی خود نداشته باشید. بیشتر متولدین این ماه، قادر خواهند بود تا یک جدایی احساسی ایجاد کنند و سرانجام می توانند آرامش آخر هفته را تنها در پایان روز بدست آورند.

اردیبهشت:

دور اندیشی ذاتی شما اجازه ی محصور کردن خود از بستگان را نخواهد داد. در تمام طول روز روابط خویشاوندی برای شما مهم خواهد بود. و تعامل متقابل و نزدیک با بستگان خود فواید مثبت زیادی را برای شما خواهد داشت. در بعد از ظهر نیز، همیشه حضور شخصی شما را آزار خواهد داد.

خرداد:

امروز در صبح و بعد از ظهر،فعالیت زیادی از خود نشان نخواهید داد. بیشتر متولدین این ماه ترجیح می دهند که به امور ضروری خانه و خانواده رسیدگی کنند. در پایان روز وسوسه ی شرکت در یک جمع عمومی را خواهید داشت.

تیر:

امروز بدن شما، مشخص می کند که چگونه روز خود را بگذرانید. صبح زمان مناسبی برای خواب عمیق، استراحت و دور کردن افکار خود از زندگی فردی می باشد. در بعد از ظهر نیز خواهان نشان دادن جنبه ی گرم و صمیمی، بارز و سرگرم کننده خود به افراد نزدیک خانواده خواهید بود.

مرداد:

امروز برای شما عجله به خرج دادن در اول روز ممنوع است. اگز ممکن است، تمام ارتباطات خود را محدود کنید و بر دنیای درونی خود تمرکز کنید. به خواب عمیق فرو بروید و از زمانتان برای لذت بردن از یک صبحانه عالی استفاده کنید همچنین به یک پیاده روی صبحگاه همراه با گوش دادن به موسیقی بروید، سعی کنید استفاده مناسبی از آنها داشته باشید.

شهریور:

ساعات صبح و اوایل بعد از ظهر، قول حال خوش و سلامتی را به شما می دهند. شما از حمایت های اخلاقی دوستانتان و اعتماد به نفس خود در روز آینده لذت خواهید برد. به هر حال، بعد از ظهر، جریان مداوم حوادث ممکن است باعث یک اتفاق ناخوشایند و غافلگیر کننده برای شما به همراه داشته باشد.

مهر:

اگر شما طرفدار زندگی شبانه هستید، امروز مانند هدیه ای برای شما خواهد بود. زمان کافی برای کمی بیشتر در رختخواب ماندن خواهید داشت، از یک فنجان قهوه یا هر نوشیدنی دیگری که دوست دارید لذت ببرید سپس خود را وادار به انجام امور روزانه خود کنید.

آبان:

احساس لذت بخش سلامتی در تمام طول روز یکی از امتیازات برتر شما خواهد بود. امروز یک روز فوق العاده برای گذراندن بدون ملاحظه وقت و صرف آن در اموری مانند کارهای خلاق و رسیدگی به عشقتان می باشد. در پایان روز، احساسات داخلی شما ناگهان دچار احاس غم یا ناراحتی خواهد شد یا اینکه فضای اطراف شما به طرز غیر منتظره ای به بدترین حالت ممکن تغییر خواهد پیدا کرد.

آذر:

آشفتگی های احساسی اخیر شما، باعث ایجاد ضرر هایی برای شما خواهد بود بنابراین نیاز به تمام روز خود برای کنار آمدن با این مسئله دارید. در بعد از ظهر، سرانجام به نشان دادن آمادگی خود برای انجام سرگرمی ها خواهید نمود و طرح یک برنامه ی کامل در ذهن شما جرقه خواهد زد.

دی:

امروز برای شما احساس نیاز به گفتگو برای شما طبیعی خواهد بود. به هرحال، با نزدیک شدن به پایان روز، جو سنگین تر و مضطرب تر خواهد شد. شما باید در پایان روز یک تلاش آگاهانه برای اجتناب از تعامل های نزدیک با نزدیکان خو د داشته باشید.

بهمن:

اگر شما در طول روز احساس می کنید که حس ششم شما چیزی به شما می گوید باید به آن توجه کنید. امروز روابط تان با دیگران مانند بمب ساعتی است که انفجار آن برای عصر امروز تعیین شده است و هر لحظه امکان انفجار آن وجود دارد. با خوردن برخی نوشیدنی هایی مانند قهوه یا آب طبیعی میوه ها قادر به تحمل برخی مشکلات خود خواهید بود.

اسفند:

در طی روز همه چیز مانند یک افسانه به نظر می رسد. تمایل طبیعی شما برای ایده آل کردن خود، عشق یا رابطه عشقی که در حال حاضر دارید تا عصر کاملا پایدار و قوی خواهد شد. در پایان روز نیز احتمال دارد همکارتان جذابیت کمتری نسبت به شخصیت شما از خود نشان دهد که باعث ناراحتی شما خواهد شد.

تهیه و ترجمه: مجله اینترنتی پارسی وان

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.