خانه » اخبار روز » مرگ پدر داماد در تیراندازی در مراسم عروسی

مرگ پدر داماد در تیراندازی در مراسم عروسی

ساعت 9 صبح بود که جشن شروع شد. میهمان ها با خوشحالی در مراسم شرکت کردند. چند پسر جوان از دوستان داماد با گرداندن ظرف های میوه و شیرینی بین میهمان ها می خواستند خودی نشان بدهند. قرار بود داماد، بالشت قرمز رنگ کوچکی را به رسم دیرینه محلی به سمت یکی از این جوان ها پرتاب کند تا بخت او نیز باز شود و زودتر سر و سامان بگیرد. برادر بزرگ داماد و پدرش در حیاط خانه مشغول آماده ساختن تفنگ شکاری بودند تا رسم تیراندازی هوایی را نیز برای پرشور تر کردن مراسم ازدواج آقا داماد به نمایش بگذارند.

در این لحظه جوان 37 ساله درحال رفع گیر تفنگ بود که با سهل انگاری او گلوله ای از اسلحه شلیک شد و به پدرش که مقابل او ایستاده بود برخورد کرد. در این حادثه پدر 61 ساله داماد غرق در خون روی زمین افتاد. شاهدان عینی با ترس و وحشت بلافاصله پیکر نیمه جان او را به بیمارستان انتقال دادند اما او پیش از رسیدن به مرکز درمانی به علت شدت صدمات وارده و ضعف شدید جان خود را از دست داد.

زردادی دادستان عمومی و انقلاب شهر زاوه خراسان رضوی به محض اطلاع از این حادثه دستورات لازم را برای انتقال جسد به پزشکی قانونی شهر تربت حیدریه و همچنین پیگیری سریع موضوع صادر کرد.

سرهنگ هوشنگ کیانی، رئیس پلیس شهر زاوه در این باره به شوک گفت: با گزارش موضوع به مرکز 110 مأموران پلیس بلافاصله در محل وقوع حادثه که در بخش مرکزی شهر زاوه بود، حاضر شدند.

وی افزود: قاتل که پسر 37 ساله خانواده است دستگیر شد و شاهدان عینی حادثه اظهارات وی درباره چگونگی شلیک گلوله و مرگ پدر خانواده را تأیید کردند.

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: روزنامه ایران

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

بدون دیدگاه

  1. آخی..طفلکیاا..عروسیشون شد عزا!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *