خانه » سرگرمی » فال روز سه شنبه 6 آبان 1393

فال روز سه شنبه 6 آبان 1393

پیشگویی روزانه برای روز سه شنبه

اگر قصد رفتن به یک مسافرت کوتاه را دارید، نیمه اول روز، راضی کننده نخواهد بود. هنگام رانندگی توجه کافی داشته باشید؛ از تلفن همراه خود هنگامی که پشت فرمان هستید استفاده نکنید. نیمه دوم روز مطبوع تر به نظر خواهد رسید. زمان ایده آل و مناسبی برای خرید کردن است.

فروردین:

سعی کنید تمام فکر و ذهن خود را بر روی مسائل منفی معطوف نکنید و اجازه بدهید این سه شنبه پر از لحظات مثبت باشد. از عشق، خلاقیت و از تعامل با بچه ها لذت ببرید. سرمایه گذاران و بازرگانان متولد فروردین ماه، باید زمان بیشتری را نرخ مطالعه اختصاص دهند، توجه بیشتری به فعالیت های بازاریابی نشان دهند و تلاش برای توسعه و گسترش تعداد مشتریان و فروشگاه ها نمایند.

اردیبهشت:

زمان خوبی برای گفتگوهای صلح آمیز است. حتی اگر امور از یک ادراک دوسویه صد در صد بسیار دور باشد. شما باید هنوز برای پر رنگ کردن وتوسعه اوقات مثبت در هر ارتباطی تلاش کنید. این امر، مخصوصا در مورد خانواده مهم است، اما بیشتر در محیط های حرفه ای به کار می آید.

خرداد:

اجازه ندهید احساس وظیفه، شما را وارد یک وسواس فکری ناسالم در رابطه با کار کند. امروز، روز کارکردن بر روی پرونده های کاری تا دیروقت نیست، متن ها را ویرایش و گزارش ها را آماده کنید. همچنین شما باید از بیماری “خود بیمار پنداری” هر وقت که به سراغتان آمد، اجتناب کنید.

تیر:

کارهای عادی شما به روال سابق خود باز خواهد گشت؛ قدرت خرید شما در حال افزایش است و حس سبک شناسی شما بی عیب و نقص خواهد شد. کارمندان بخش فروش ممکن است نسبت به شما مودبانه تر رفتار کنند. در نتیجه، شما به راحتی متوجه می شوید که روز گذشته، قادر به جایگذاری چه چیزهایی نبودید.

مرداد:

امروز شما احساس فوق العاده ای در یک روز منظم و هماهنگ خواهید داشت. اگر موقعیت شما آسان نیست، بهتر است ذهن خود را از تصور آن به عنوان یک صحنه تراژدی تلخ متوقف کنید. جو امروز مخصوصا برای متولدین این ماه بسیار مطبوع خواهد بود، از آنجایی که به آنها اجازه خودنمایی جذابیت شان را می دهد.

شهریور:

افکار منطقی تان، باعث می شود که به صندلی ذخیره ها برگردید در حالی که روش هایی برای احساسات و رویاها می دهد. شما ممکن است امروز احساس به کار گیری هنری، استعداد آشپزی یا استعداد خلاقانه خود که در شرایط عادی به شدت قابل توجه است. اگر شما وقت خود را با خواسته های پنهانی برای کسی هدر ندهید، باعث می شود که خود را در مسیری که خیلی برای شما عادی نیست ببینید.

مهر:

هوای امروز، برای شما بسیار مطبوع است و روح زندگی را در شما سرشار می کند. خانم های متولد این ماه، بهتر است به مقاومت ناپذیری خود شک نکنند. امروز روز خوبی برای از سر گیری فعالیت در زمینه مد، آرایش، زیبایی، تئاتر، سرگرمی های عمومی و فعالیت های بازاریابی و فروش است.

آبان:

امروز برای شما حرفه ای عمل کردن تنها عامل کسب موفقیت نیست.حرفه شغلی شما به طور مستقیم بستگی به یک خانم خواهد داشت. بنابراین مواظب رفتار خود در شرکت هایی که خانم ها در آن ها حضور دارند، باشید؛ به طور مثال، در رابطه با موارد اعتراض آمیز سعی کنید خود را آدم خونسرد و منطقی نشان دهید.

آذر:

شما باید فعالیت های خلاقانه یا وظایف دیگری که متناسب با وضعیت جسمانی شماست ، انتخاب کنید. امروز روز خوبی برای رفتن به آرایشگاه برای کوتاهی یا سر و سامان دادن به موهای خود است، همچنین به مغازه های کادو فروشی یا بوتیک های مد روز نیز سری بزنید.خانم های متولد این ماه، در زمینه های مدلینگ و بازیگری موفق خواهند بود و مردان نیز امروز مخصوصا شجاعت خود را به دیگران ثابت می کنند.

دی:

امروز روز خوبی برای سرگرمی و انجام کارهایی است که مستقیما به ایمیلی های کاری شرکت مربوط نمی شود. خیلی از متولدین این ماه محاصره شدن در بین افراد بامزه و سرگرم کننده ای که ارتباطی به دوستان همیشگی آنها ندارند را سودمند می دانند. فرصت رفتن به بیرون برای گشت و گذار را از دست ندهید، مثلا رفتن به تئاتر یا ملاقات دوستان.

بهمن:

اتفاقات امروز، تاثیرات آرامش بخشی بر شما خواهند داشت که باعث بروز رفتار سیاسی یا دوستانه بدون توجه به شرایط محیط از سمت شما خواهد شد. امروز از آن روزهایی است که دوست ندارید کسی را برای سرزنش کردن پیدا کنید. فعالیت هایی که در صحنه خواهید داشت موفقیت آمیز خواهد بود.

اسفند:

فعالیت های رمز آلود برای امروز مناسب نیستند. به خورشید و اطرافیان خود بیشتر لبخند بزنید: یک لبخند زیرکانه به جوک های دیگران بزنید و سعی کنید در تعامل با دیگران بیشتر طبیعی به نظر برسید.

تهیه و ترجمه: مجله اینترنتی پارسی وان

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *