خانه » اخبار روز » معمای سرنوشت جسد دختر نوجوان در خیابان

معمای سرنوشت جسد دختر نوجوان در خیابان

پیدا شدن جسد دختری نوجوان در یکی از خیابان های مهرشهر کرج معمای جنایی پیچیده ای را پیش روی پلیس قرار داد. رفتگر شهرداری در حالی که مشغول جارو کشیدن خیابان سهرابیه واقع در مهرشهر کرج بود، با جسم بی جان پیچیده شده در پتویی کنار خیابان برخورد کرد. وی که به شدت ترسیده بود، بلافاصله پا به فرار گذاشت و با داد و فریاد رهگذران را خبر کرد.

خیلی زود ماجرای این جسد به مرکز 110 کرج اطلاع داده شد و پلیس بعد از 10 دقیقه خود را بالای سر جسد رساند و خود را در برابر جسد دختری دید که بی سر بوده و بلوز سفید و شلوار راه راه سیاه و سفید به تن داشت.

وقتی بازپرس ویژه قتل کرج همراه تیم تخصصی از پزشکی قانونی به معاینه جسد دختر ناشناس پرداختند، پی بردند جسد ناشناس متعلق به دختری 14 تا 16 ساله بوده که در جای دیگری کشته شده و عاملان جنایت جسد را پتوپیچ کرده و در سهرابیه کرج رها کرده اند.

تیم تحقیق همزمان با انتقال جسد دختر نوجوان به پزشکی قانونی به بررسی پرونده دختران گمشده پرداختند تا در صورت مشابهت سنی خانواده این قربانی را شناسایی کنند و بتوانند رد پایی از روابط اجتماعی قربانی جنایت به دست آورده و به سرنخی از عاملان جنایت فجیع برسند.

یکی از مردان در مهرشهر کرج که بشدت از دیدن این صحنه دلخراش ترسیده و احساس نا امنی می کرد، خواستار رسیدگی هرچه زودتر پلیس و دستگاه قضایی شد.

وی گفت: در محدوده سهرابیه فروش مخدرهای صنعتی بخصوص شیشه و همچنین هروئین زیاد است و نگران سلامتی خانواده هایمان هستیم.

مرد رفتگر نیز در صحنه پیدا شدن جسد گفت: وقتی به پتو نزدیک شدم، تصور می کردم با یک کارتن خواب مواجه خواهم شد و می خواستم تقاضا کنم بیدار شده و به جای دیگری برود اما با دیدن پتوی خون آلود با نگرانی گوشه ای از آن را باز کردم و وحشتناک ترین صحنه زندگی ام را دیدم.

وی افزود: خیلی ترسیده بودم، نمی دانستم چه کنم، با داد و فریاد همسایه ها را خبر کردم. آنها که می دیدند ترسیده ام، آرامش به من دادند و بعد با پلیس 110 تماس گرفتند.

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: روزنامه ایران

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

بدون دیدگاه

  1. امنيت نباشه همينه ديگه

  2. مسولان بیدارند و ما خوابیم…

  3. دیگه امنیتی نمونده واسمون..والا

  4. ســــــــــــــــاما

    چه وحشتنــــــــــــــــــــــــــــــاک…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *