خانه » سرگرمی » زنی که یک سوسمار به دنیا آورده است +تصاویر

زنی که یک سوسمار به دنیا آورده است +تصاویر

تحقیقات در خصوص زنی که سوسمار به دنیا اورده است شروع شده است. این خانم از سوی اهالی روستا متهم به جادوگری شده است. خانم دبی نوباتونیس 31 ساله که پس از 8 ماه بارداری سوسمار زاییده است توسط مقامات کشور اندونزی به تیم پزشکی سپرده شده است تا تحقیقات بیشتر در این خصوص انجام گیرد. پزشکان چنین زایمانی را که خانم سوسمار به دنیا آورند خرافاتی بیش نمی دانند اما آنها به دنبال دلیل منطقی برای این زایمان عجیب هستند.

زایمان در روستای کنونتو در ماه می به وقوع پیوست. مردم خانم و خانواده اش را متهم به جادوگری نموده اند اما دکتر مسی آتوپا یکی از مقامات ارشد پزشکی شهر کوپانگ سیتی می گوید تیمی برای روشن شدن موضوع فرستاده شده است. تاکنون گزارشی از این تحقیق صادر نشده است. دکتر اتوپا می افزاید اینکه انسانی گونه متفاوتی از جانداران را به دنیا بیاورد چیز بی معنی است و تا کنون همچنین چیزی اتفاق نیفتاده است.

وی می افزاید ساکنان روستا و همچنین زن ماما بارداری خانم را تایید کرده اند. گمان می رود پدیده سودوسایسیس یا توهم بارداری رخ داده باشد که خانم فکر می کند که باردار است اما در حقیقت چیزی وجود ندارد هر چند اکثر علائم بارداری محرز باشد. خانم لیدیا هلن وادو زن ماما در مرکز پزشکی کنونتو اظهار نمود که خانم جوان را دیده که سوسمار به دنیا آورده است. تحقیقات بیشتر در حال انجام است.

زنی که یک سوسمار به دنیا آورده است +تصاویر

زنی که یک سوسمار به دنیا آورده است +تصاویر

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: پارس ناز

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

بدون دیدگاه

  1. زیبامرادپور

    من که باورم نمیشه.حالااگه نصف آدم نصف سوسماربود،میشدیه حدسایی زد.ولی این مودلیشونمیدونم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *