خانه » سرگرمی » فال روز چهارشنبه 7 آبان 1393

فال روز چهارشنبه 7 آبان 1393

پیشگویی روزانه برای روز چهارشنبه

اگر شما بر روی پروژه های کسل کننده کار می کنید، نا امید نشوید – آخر هفته نزدیک است. زمان خوبی برای زدن تیر خلاص خواهد بود: هیچ تلاش اضافه ای به خرج ندهید تا در انتها نتایج مثبت آن را ببینید.

فروردین:

اگر در حال انجام کارهای معمولی روزانه هستید، با دقت از قوانین و دستور العمل ها پیروی کنید. اگر نیاز به نصیحت در رابطه با مسائل مهم از مدیر خود دارید، خجالت نکشید مخصوصا اگر در کاری که انجام می دهید تازه کار هستید. ممکن است شما به سمت یک توطئه کشیده شوید (برای مثال؛ اگر شخصی از شما درخواست کمک در رابطه با انجام کار غیر قانونی داشت و با حالتی ملتمسانه به لطف شما متوسل شد، خیلی دقت کنید و همه چیز را خوب بررسی کنید.)

اردیبهشت:

در تمام طول روز، پر انرژی خواهید بود. فرصت نشان دادن قوه ی خلاقانه خود را به هر صورت ممکن از دست ندهید. سعی کنید همچنان فعال و متناسب بمانید؛ امروز برای حرکت های ژیمناستیک مناسب است.

خرداد:

امروز برای شما روز استراحت نیست. اتفاقات امروز در تمام طول روز باعث استرس شما خواهند شد. در رابطه با صرف انرژی در امور مختلف هوشمندانه عمل کنید و از انجام حرکات اضافی بپرهیزید؛ در غیر اینصورت، به صورت خسته می شوید و احساس عصبی بودن و مریضی به شما دست می دهد.

تیر:

امروز روز خوبی برای مسافرت های کاری و ماموریت های نیمه قدرتی است. امروز روز شلوغی برای متولدین تیرماهی که در زمینه های پزشکی، اطلاعاتی، فنی، حمل و نقل مانند پاسخ های اورژانسی و خدمات پستی فعالیت می کنند، خواهد بود.

مرداد:

توجه شما امروز بر روی امور مالی، مسکونی و کاری خواهد بود. احتمالا مجبور به بررسی کارهای انجام شده مشخصی می شوید؛ چیزهایی که مدت هاست فراموش کرده اید، مانند بازپرداخت بدهی های کوچک یا پرداخت برخی صورتحساب ها.

شهریور:

انرژی و درخشندگی معنوی که دریافت می کنید باید با خود کنترلی تکمیل شود. فقدان بازدارندگی در نهایت باعث ایجاد تنش خواهد شد؛ ممکن است باعث آشفتگی در امور و بیهوده جلوه نمودن آنها شود.

مهر:

بدون توجه به کاری که انجام می دهید، تنبلی را کنار بگذارید و به درست انجام دادن حتی کارهای کوچک توجه کنید. اگر لازم است، محاسبات قدیمی خود را بازبینی و اشتباهات را اصلاح نمایید. ممکن است میزان درآمد، سلامتی و موفقیت شما در همکاری ها به تمامیت و کمال تان بستگی داشته باشد.

آبان:

در برنامه ها، به طرز غیر عادی به جزئیات پرداخته شده است. امروز روز فوق العاده ای برای تکلیف های درسی و انجام وظایف می باشد: دیگران نقاط قوت و ضعف پروژه شما را مورد بررسی قرار می دهند. امروز شما قادر به گذراندن ساعت ها زمان بر روی تمام جزئیات طرح خود خواهید بود از آنجایی که اهداف برای شما واضح هستند،خیلی سخت نخواهد بود.

آذر:

شما باید انعطاف پذیر تر باشید و همچنین برای کسب کیفیت های یک فرد حرفه ای باید توانایی پاسخ سریع داشته باشید و تلاش بیشتری انجام دهید. برای انجام به موقع وظایف خود در هر زمانی آماده باشید ( منظور همان معیارها، استانداردها ، منابع اطلاعاتی و غیره است).

دی:

امروز بدون هیچ شکی روز موفقیت شما است. فعالیت ذاتی شما، چشم انداز وسیع به آینده، چابکی و فعال بودن، تدبیر و استقامت و همچنین مبارزه با نفس احتمال موفقیت شما را بیشتر خواهد کرد. و امروز از سمت دوستان قدیمی، شرکت های خارجی و غیره حمایت دریافت خواهید کرد.

بهمن:

شعار امروز برای شما این است: دقت استثنایی بدون توجه به نوع فعالیت، این ویژگی تمرکز کردن بر روی جزئیات، بررسی های چندباره همه ی موارد، کارهای انجام شده را تضمین می کند. رعایت بهداشت و نظافت نیز امروز بسیار اهمیت دارد.

اسفند:

دیگران امروز ابتکار عمل خود را دارند؛ اما امروز شما نمی دانید این که کدام راه را دنبال کنید. شما و رقبای خطرناک خود امروز ناچارا مجبور به آتش بس می شوید.از ویژگی های خاص همکار و شریک شما پر انرژی بودن و فعالانه عمل کردن خواهد بود.

تهیه و ترجمه: مجله اینترنتی پارسی وان

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *