خانه » سرگرمی » فال روز پنجشنبه 8 آبان 1393

فال روز پنجشنبه 8 آبان 1393

پیشگویی روزانه برای روز پنجشنبه

امروز سرشار از انرژی، روح متعالی وتفکرات غیر معمول خواهید بود و همچنین امروز پر از فرصت های طلایی خواهدبود؛ کافی است فقط آنها را بشناسید و بر طبق آنها عمل کنید. در تمام طول روز احساس هیجان خواهید داشت. همچنین از معجزه هایی که امروز بر سر راه تان قرار می گیرد، استفاده خواهید نمود.

فروردین:

تلاش هایی که شما به خرج می دهید و نتایجی که دریافت می کنید، مستقیما به نوعی فعالیت شما بستگی دارد. به آسانی با کارهای سختی که پیش رو دارید کنار خواهید آمد،البته اگر هدفتان از شرایط زندگی بهتر است، به ارتقای سلامت خانواده و پدر و مادرتان کمک کنید. آنهایی که در عشق کنار گذاشته شده اند، به سختی می توانند به موقعیت های شغلی خوبی دست پیدا کنند.

اردیبهشت:

امروز برای شما خیلی سخت خواهد گذشت، مخصوصا برای خانم های متولدین این ماه که خواسته ها و آرزوهای زیادی دارند. قوه فعال ذاتی شما می گوید که به جزئیات توجه کنید و بر روی فرصت های پیش رو سرمایه گذاری کنید تا سود آن نصیبتان شود. آنهایی که عاشق ماجراجویی هستند، عشق را می طلبند؛ باعث می شود شما به سمت خطر کردن بروید و به انجام کارهای احمقانه بپردازید.

خرداد:

رابطه بین شما و جلوه نمودن مانند سوار شدن بر چرخ و فلک است. همه چیز به جز سردی و بی تفاوتی در روابط شما محتمل خواهد بود. احتمال وقوع کمی نزاع نیز وجود دارد.اما مجادلات به بیشتر شدن خواست شما برای پیروزی کمک خواهد کرد.

تیر:

امروز پاداشی خواهد بود به شما برای سخت کوشی و پرانرژی بودن،برای کسانی که به کارشان علاقه مند هستند. اگر شما یکی از آنها هستید، قادر خواهید بود که تمام روز خود را در اداره بگذرانید(از طلوع آفتاب تا پاسی از شب). حتی سفرهای کاری کوتاه نیز شما را از وضعیتتان خارج نخواهد کرد.

مرداد:

شرایط مالی شما به گونه ای است که جای هیچ نگرانی را برای شما باقی نمی گذارد، اما هنگام خرج کردن آن باید هوشمندانه عمل کنید. امروز قصد خوشحال کردن خود با چیزهای کوچک(مانند لوازم آرایش، رفتارهای خوشایند) را ندارید بلکه از وسایل گران قیمتی استفاده خواهید کرد. از آنجایی که برای رفتن به قرار مهمی آماده می شوید.

شهریور:

حالت امروز شما به حال مردم از جمله،سلامتی آنها بستگی دارد. به تغییراتی که در خانه یا محیط کار روی می دهند به شدت واکنش نشان می دهید. شما از عدم توجه دیگران به خود صدمه خواهید دید، اما خونسردی و خود مراقبتی، از عصبی شدن تان جلوگیری می کند.در کل می توان گفت امروز روز پایداری برای شما نخواهد بود.

مهر:

سازگاری کامل شما با اطرافیان تان کاملا محتمل است. دنبال چیزهای مشابه بگردید، مانند؛ اهداف رایج،اصل و نسب یکسان، تحصیلات و یا دیگاه های مشابه. ممکن است از شکست های عشقی در طول روز رنج ببرید یا باعث ایجاد خطاهای کوچک کاری شود.

آبان:

کار کامل و پرتلاش لزوما نتایج را تضمین نخواهند کرد. ممکن است با دریافت پاداش های نامناسب برای تلاش تان، نا امید شوید یا اینکه عدم جلوه نمودن وجهه خوبی از شما باعث نارحتی شود. اشتباهات خود را تجزیه و تحلیل کنید- از قابلیت های ذاتی خود مانند ظرافت و پشتکار استفاده نمایید.

آذر:

امروز احتمال دارد از حرفه ای که انتخاب نموده اید، نا امید شوید، چیزهایی مانند؛ شخصیت رئیس تان یا میزان حقوق دریافتی دلایلی خواهند بود که باعث ناراحتی شما می شوند. شاید، انتظارات بهتری داشته باشید. محتمل است که شما اشتباهی در حل یک مسئله کاری انجام داده باشید و در نتیجه نتوانید خود را بهتر نشان دهید.

دی:

شما نمی توانید همه چیز را همزمان داشته باشید. موفقیت های تجاری ممکن است همراه با نا امیدی هایی در عشق باشد.ستاره های مطمئن هستند که امور عاشقانه اولویت های کاری شما برای امروز نیستند و این همان دلیلی است که چرا شکست های عشقی شما به فاجعه تبدیل می شوند.

بهمن:

امروز به شما وعده ی خروج از بحران ها داده می شود، شامل؛ یک فرار موفق از یک عشق به بن بست رسیده. به هر حال، 24 ساعت شبانه روز شما به سختی نظم می یابد. نارضایتی، نا امیدی و تنش هنوز هم می تواند در روابط به ظاهر متعادل شما وجود داشته باشد.

اسفند:

شما باید از انتخاب امروز برای انجام تلاش های جدید خود داری کنید مخصوصا اگر این اقدامات قرار است با کسی دیگری انجام شود. زیرا در اصل، قصد اصلی شما و همچنین خواسته ی همکارتان کاملا دو چیز متناقض است.هیجانات ممکن است مانع فکر کردن به هدف اصلی شود. برای انجام هرگونه صحبت یا توفقنامه نیاز به رویکردی متفاوت هستید.

تهیه و ترجمه: مجله اینترنتی پارسی وان

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *