خانه » اخبار روز » اجتماعی » سرنخ جدید پلیس از اسیدپاش در اصفهان

سرنخ جدید پلیس از اسیدپاش در اصفهان

ناصر جورکش پدر یکی از قربانیان اسیدپاشی می گوید: غیر از دوربین های ترافیکی، یک ایستگاه آتش نشانی هم در آن خیابان است که دوربین مدار بسته دارد و می توانند از فیلم آن هم استفاده کنند. اما هنوز هیچ خبری از دستگیری اسیدپاش اصفهانی نیست. در روزهای ابتدایی که پدر سهیلا برای شکایت به نیروی انتظامی رفته بود، به او توصیه کرده بودند، برای مدتی موضوع به رسانه ها کشیده نشود. این توصیه باعث شد یکی دو هفته پس از این اتفاق کسی از آن خبردار نشود اما چند اسیدپاشی دیگر باعث شد اخبار دهان به دهان بچرخد.

ناصرجورکش می گوید: «من با برادر یکی دیگر از دخترهایی که به صورتشان اسید پاشیده شده، صحبت کردم. شباهت هایی بین اسیدپاشی به سهیلا و خواهر او وجود داشت. هر دو اسیدپاشی روز چهارشنبه اتفاق افتاده البته با این تفاوت که حادثه یک هفته بعد برای خواهر ایشان اتفاق افتاده بود. زمان وقوع هر دو حادثه بین ساعت 6 تا 7 بوده و در هر دو حادثه 2نفر روی یک موتور سوار بوده اند.

البته یک نکته دیگر که نیروی انتظامی روی آن کار می کند این است که در هر دو حادثه یک پیکان سفیدرنگ پشت سر موتور بوده که به نوعی حالت مراقبت از آن را برعهده داشته. این نکات نشان می دهد که اسیدپاش دختر من و خواهر ایشان احتمالا یک نفر بوده است. البته در روزهای میانی هفته گذشته خبر دستگیری 4 نفر به اتهام اسیدپاشی در اصفهان منتشر شد.

وی می افزاید: دخترم ظاهر مناسبی داشت. البته اینطور نبود که مقنعه و چادر سرش کند. همیشه روسری سرش بود و مانتوهایی می پوشید که در شان یک دختر خانم دانشجو بود. این حرف هایی که در ارتباط با وضعیت حجاب قربانیان زده می شود، اصلا درست نیست.

من با خانواده یکی دو نفر دیگر از قربانیان تماس گرفتم و آنها هم این شایعه را رد کردند که اسیدپاشی به دلیل بدحجابی بوده است. وقتی دختر خانمی در ماشین نشسته هیچ کس از بیرون نمی تواند متوجه شود که وضعیت حجاب او چگونه است. اصلا لباسی که دخترخانم ها می پوشند، دیده نمی شود. اصلا حتی اگر این دختران بی گناه، به صورت سهوی حجابشان را رعایت نکرده باشند، این روش برخورد صحیح است؟

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: تیک

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

بدون دیدگاه

 1. حسین و...تنهايش

  دوربین مداربسته اتش نشانى ميخان استفاده کنن,دوربیناى مغازه هاى اطرافم اگ داشته بود,اون پيکانى رو ,ک اگ نقشی داشت,ميتونست پيدا کنن,,,در کل هر کس اين کار پست و انجام داده از اشغال ترین ادماست,ک از يه حيوونم بدترن,,حيف انس

 2. من خودم اصفهانم واقعا اتفاق بدی بود و عذاب اوره که هنوز اون جنایتکار داره راست راست میگرده و دستگیر نشده….
  حتی گناهکارترین ادمم حقش اسید پاشی نیست چه برسه زنو بچه ی بی گناه مردم

 3. اره عزیزم همینا واسه پلیس میشه سرنخ

 4. ما هم که چیزی دستگیرمان نشد! ولی گیریم که این دخترا اصلا حچاب نداشتن . .. مگه مملکت صاحب و قانون نداره که هرکس هر کاری دلش خواست بکنه! حالا درسته اونایی هم که به حجاب اعتقادی ندارن بگردن و با حجابها رو اسید پاشی کنن؟ بگذریم از اینکه اگه مخالفان حجاب اینکارو کرده بودن تو جیک ثانیه دستگیر و اعدام میشدن.

 5. یه سوال:

  دقیییقا سر نخ جدید چی بود؟؟

  این که بین چه ساعتی بوده .تو هردو اسید پاشی پیکان سفید بوده و..شد سر نخ؟
  واقعا که

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *