خانه » سرگرمی » فال روز سه شنبه 13 آبان 1393

فال روز سه شنبه 13 آبان 1393

پیشگویی روزانه برای روز سه شنبه

امروز روز مطبوع و پایداری خواهد بود. همه ی شما پر از انرژی خواهید بود و همچنین برنامه های مختلفی برای خرج کردن انرژی خود دارید. نظرتان در مورد اینکه بر روی مهمترین مسائل ضروری تمرکز کنید و سعی کنید قبل از اینکه دیر شود پروژه های خود را به اتمام برسانید، چیست. ساعات شب برای انجام فعالیت های اوقات فراغت و گذراندن آن مخصوصا به شخص مورد علاقه خود ایده آل خواهد بود.

فروردین:

فعالیت های شما تحت تاثیر ذات درونی خویش قرار می گیرد که آن هم تحت تاثیر همه ی عوامل است. حتی محتمل است، پیچیده ترین کارها برای رسیدگی کردن به شما سپرده شود اگر در روزهای گذشته شما یک شخص محترم را ملاقات کرده باشید، یا اینکه گفتگویی با یک شخص جالب داشته اید و یا اینکه اگر یک نصیحت خوب دریافت کرده باشید.

اردیبهشت:

امور شما امروز، به جریان خواهد افتاد. متولدین این ماه، امروز به خاطر شانس خوب خود در عبور کردن از موانع کشنده، واقعا خوشحال خواهند شد. و هیچ تلاشی برای برای فهمیدن اینکه این شانس خوب از کجا آمده است نخواهند کرد.

خرداد:

در شروع انجام وظایف روزانه، بدون توجه به اینکه به مقابله با چه مشکلاتی می روند، از خود خونسردی و اعتماد به نفس نشان خواهند داد و آماده ی رویارویی با هرگونه مشکلی هستند. به همین دلیل به احتمال زیاد موانع به سرعت از سر راهشان برداشته خواهد شد.

تیر:

امروز برای شما در همه ی جنبه های زندگی اعم از؛ بازی ها، پول، عشق، خلاقیت، آموزش، مذهب و مسافرت روز موفقیت آمیزی خواهد بود. مهمتر از همه، نیازی به بازیابی موضوعات ناخوشایند نخواهید داشت. همچنین نیاز به استفاده از حیله گری، چابکی و کاردانی ندارید.

مرداد:

خانواده و امور مربوط به محل سکونت به طور چشمگیری بهبود خواهد یافت. سرانجام قادر به ملاقات رو در رو با والدین یا دیگر اعضای خانواده، پیدا کردن یک وکیل، دلال معاملات ملکی یا خریدار خواهید بود. قرارهای معاملات املاک و مستغلات و همچنین هرگونه معاملات دیگر باید به ساعات اولیه صبح موکول شود.

شهریور:

احساسات شیطانی و نفرت نسبت به کسی که باعث صدمه زدن به احساسات شما شد، نداشته باشید. بهترین آروزها، بخشش های سخاوتمندانه و همراه با صداقت بهترین قدرت های شما برای امروز محسوب می شود. تغییرات مثبت نه تنها بر طرز فکر شما تاثیر می گذارند بلکه به ظاهر جسمی شما تاثیر گذار خواهد بود.

مهر:

کیف پول شما امروز پر خواهد شد. امروز نوید افزایش درآمد به شما داده می شود تا حدی که به موقعیت های معتبر خواهید رسید یا به بالای چارت محبوبیت خواهید رسید. کاملا محتمل است که محافظت خانوادگی یا دوستی با شخص معتبر موقعیت مالی شما را ارتقا خواهد داد.

آبان:

امروز کاملا روز شانس شما خواهد بود. صبر، خشوع، ایمان به شما پاداش داده خواهد شد. خوش شانسی در مسافرت و ادراک خلاقانه ایده ها، گره خورده است. که اگر خود را کارگردان زندگی خود فرض کنید، صبح از نظم بیشتری برخوردار خواهد بود.

آذر:

اگر شما دوباره به موقعیت خوش شانسی برخورد کردید، از سپاسگزاری از قدرت الهی چشم پوشی نکنید. امروز روز خوبی برای بازی های ریسک پذیر با خطرات بالا است. همچنین ممکن است در سیاست، بازار سهام، زندگی خانوادگی، معاملات مالیاتی و غیره موفق شوید.

دی:

شروع روز برای مواجهه با امور، برگزاری جلسات و برنامه های بحث بر انگیز مناسب خواهد بود. نگرانی های اخیر شما هنوز به قوت خود باقی است. با این حال، شک و تردید دیگران با نقد پذیری، صلح جویی های اخلاقی، نجابت، سخاوت و احترام به سنت ها همراه خواهد بود.

بهمن:

در نهایت، گرایش مثبت شما بر همه ی نگرانی ها غلبه خواهد کرد. حمایت گروهی خاص در غلبه کردن بر ضعف های شما کمک شایانی خواهد کرد. اگر یک پروژه نامتعارف در دست دارید، برای همسو کردن افراد محافظه کار با خود، کمک بسیار بزرگی خواهد بود.

اسفند:

حوادث امروز، یکبار دیگر بر حقانیت شما صحه می گذارند و باعث می شود که شما مجبور به تعظیم در مقابل جمعیت تحسین کننده شوید و از صدای بلند تماشچیان لذت ببرید. اگر می خواهید موفقیت کسب کنید، نیمه اول روز را برای سخنرانی های رسمی و تعامل های عمومی انتخاب کنید.

تهیه و ترجمه: مجله اینترنتی پارسی وان

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.