خانه » اخبار روز » اجتماعی » نگرش عجیب آمریکایی ها درباره همسریابی

نگرش عجیب آمریکایی ها درباره همسریابی

یک پایگاه اینترنتی همسریابی بسیار پرطرفدار در آمریکا حقایق تلخی را درباره مردان، زنان و افزایش سن منتشر کرده است. کارشناسان و یکی از بنیانگذاران یک سایت اینترنتی همسریابی مطرح در آمریکا در طول فعالیت این سایت به اسرار عجیبی درباره حساسیت ها و اولویت های غیرعادی و بعضا غیرمعقول کاربران در انتخاب شریک زندگی خود پی برده اند که به چند مورد از آنها اشاره می شود:

زنان نسبت به افزایش سن شریک آینده خود حساسیت بالایی دارند.

فهرست منتشر شده در این زمینه نشان می دهد که برای زنان سن طرف مقابل خیلی مهم است. به عنوان مثال زنان 20 و 21 ساله مردان 23 ساله را ترجیح می دهند و زنان 22 ساله مردان 24 ساله را ترجیح می دهند. این فهرست همچنین نشان می دهد که زنان تا سن 30 سالگی مردان بزرگتر و با سن بالاتر را ترجیح می دهند اما با بالا رفتن سن خود مردان جوانتر را ترجیح می دهند.

مردها سن شان بالا می رود اما واقعا رشد نمی کنند.

نتایج حاصل از این سایت نشان می دهد که مردان با وجودی که سن خودشان بالا می رود اما در 20، 30 یا 50 سالگی همچنان معتقدند که بهترین سنِ یک زن برای انتخاب او به عنوان شریک زندگی 20 سالگی است.

سفیدپوست ها دوست دارند درباره موهای خود صحبت کنند.

در این فهرست حدود سه میلیارد و 200 میلیون کلمه ای که در پروفایل های کاربران برای توصیف خصوصیاتشان نوشته شده مورد بررسی قرار گرفت و معلوم شد بیشترین کلماتی که مردان و زنان سفیدپوست درباره خصوصیات ظاهری خود بکار برده اند موی بلوند و رنگ آبی چشم بوده است. از آنجا که سایر نژادهای دیگر رنگین پوست اغلب موهای بلوند و قرمز ندارند، سفیدپوست ها بیشتر به این خصوصیت چهره خود می بالند.

انگلیسی زبان ها در توصیف زندگی خود از برخی واژه ها، خیلی بیشتر استفاده می کنند.

بیشتر کلماتی که افراد انگلیسی زبان در مقایسه با سایر کشورهای غیرانگلیسی زبان در پروفایل خود به آنها اشاره کرده اند شامل مشاوره، دوست، شکوه و زاری، پاستیل، کباب، نان، استاد دانشگاه، یورک شایر، نیوکاسل، بریستول و زیرکی می شوند. البته این فهرست شامل کلماتی می شود که مردم در انگلیس به طور نامتناسب برای توصیف خود استفاده کرده اند.

ظاهر فرد، یکی از فاکتورهای بسیار مهم برای کاربران است.

انتخاب کاربرانی با ظاهری متعادل و در حد متوسط یکی از مسئولیت های مهم سایت های همسریابی است تا اطمینان حاصل شود که یک فرد، زیادی جلب توجه نکند و یا فرد دیگری مورد بی توجهی واقع نشود اما در کمال تعجب و متاسفانه اکثر کاربران در این سایت ها همچنان به ظاهر طرف مقابل بیش از شخصیت و سازگاری وی اهمیت می دهند.

سوال هایی که در نخستین ملاقات پرسیده می شوند شگفت آورند.

در بررسی های این سایت به سوالاتی که کاربران در ملاقات های خود از هم می پرسند اشاره شده که شاید شنیدن آن برای شما جالب باشد. معمول ترین این سوالات عبارتند از اینکه آیا مسواک می زنید؟ به کدام فلان فیلم علاقه دارید؟ یا اینکه آیا تا به حال تنها به سفر رفته اید؟

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: ایسنا

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

بدون دیدگاه

  1. هههه.. چه بانمكي تو..
    ساقا قييز برمابدرلادا.. اشكال يوق درك اديارن..

  2. البته اگه خاستگار اومد

  3. اين آيا مسواك ميزنيد خييليييي جالب بود .. ب مامانم بگم وقتي خواستگار اومد يادم بندازه..خخخخخخخ

    فقط يك سال تفاوت سن . ما ك بين ٥ تا١٠ سالو قبول ميكنيم.. عجباااااا…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *