خانه » اخبار روز » خواننده رپی که برای داعش سر می‌برد

خواننده رپی که برای داعش سر می‌برد

در ویدئویی تازه منتشر شده، مشخص شده كه خواننده رپ آلمانی كه یکی از مشهورترین اعضای گروه تروریستی داعش است در انجام جنایاتی سنگین، از جمله در بریدن سر مخالفان شرکت کرده است. گروه تروریستی دولت اسلامی (داعش) حین تصرفات خود در سوریه و عراق با خشونت و بیرحمی تمام پیش می رود. شهروندان آلمانی ای نیز که به عنوان “جهادگر” به صف شبه نظامیان دولت اسلامی پیوسته اند از دست زدن به جنایات سنگین ابا ندارند. ویدئویی در اینترنت انتشار یافته که نشان می دهد دنیس کاسپرت (Denis Cuspert)، شهروند آلمانی اهل برلین نیز در بریدن سر مخالفان “دولت اسلامی” در سوریه شرکت کرده است.

این ویدئو را مخالفان “داعش” در ولایت “دیرالزور” سوریه منتشر کرده  اند. از قرار معلوم این ویدئو جزو ویدئوهایی است که خود شبه نظامیان “دولت اسلامی” تهیه کرده  اما تاکنون منتشر نکرده اند. در این ویدئو می توان مشاهده کرد که تروریست ها چندین مرد بی دفاع را در منطقه ای بیابانی از نزدیک به ضرب گلوله می کشند یا سر از بدن شان جدا می کنند. کاسپرت در این ویدئو می گوید که این مردان به دلیل اینکه علیه “داعش” جنگیده اند، اعدام شده اند. در این ویدئو روشن نیست که آیا خود کاسپرت هم در کشتن این مردان شرکت داشته یا نه، اما به هر جهت او در کنار اجساد بدون سر ژست می گیرد.

یکی از تروریست های “داعش” که در در ویدئو کنار کاسپرت ایستاده است توضیح می دهد که کشته شدگان از اعضای قبیله “شعیطات” بوده اند. چند صد نفر از اعضای این قبیله که در دره فرات در سوریه در نزدیکی مرز عراق زندگی می کنند، در ماه اوت گذشته علیه “دولت اسلامی” قیام کردند. تروریست های “داعش” این قیام را به شدت سرکوب کردند و صدها نفر از اعضای قبیله “شعیطات” را به قتل رساندند. گویا ویدئوی مزبور در همین دوره ضبط شده و لباس های تابستانی تروریست ها تاییدکننده ی این گمان است.

کاسپرت حتی به طور غیرمستقیم انجام چنین اعمالی را از قبل اعلام کرده بود. ویدئوی دیگری که در تابستان گذشته در اینترنت منتشر شد او و یک آلمانی “جهادگرای” دیگر را در یک اتومبیل نشان می دهد. همراه کاسپرت در این ویدئو می گوید: «ما مدتهاست آرزو می کنیم کسی را بکشیم، کسی را با چاقوی کند سر ببریم.» و کاسپرت می خندد. دنیس کاسپرت ۳۹ ساله و اهل برلین است. دنیس که از مادری آلمانی و پدری غنایی زاده شده، مدتی جزو رپرهای نام آشنای آلمان بود و با نام مستعار “دزو دوگ” (Deso Dogg) به انتشار آلبوم و اجرای کنسرت می پرداخت.

ترانه های او بیش از هر چیز در ستایش اتومبیل های پرسرعت، مواد مخدر و زنان خوش ظاهر بودند. او بارها به دلیل اعمال خشونت، باج گیری و مصرف مواد مخدر به زندان افتاد. او در مجموع ۹ سال از عمر خود را در زندان سپری کرد و در نهایت به دین اسلام گروید. احتمال داده می شود که او از سال ۲۰۱۰ به اسلام گرایان سلفی پیوسته و از سال ۲۰۱۳ به سوریه رفته باشد. در این میان او نام خود را “ابو طلحه الآلمانی” گذاشته و با خلیفه خود خوانده “دولت اسلامی”، ابوبکر البغدادی، بیعت کرده است.

بر اساس تحلیل سازمان اطلاعات برونمرزی آلمان، دنیس کاسپرت در این میان جزو افراد پرنفوذی است که به سطح رهبری “دولت اسلامی” راه پیدا کرده اند. در ماه ژوئيه گذشته تروریست های “داعش” ویدئویی را منتشر کردند که در آن می شد کاسپرت را در نزدیکی شهر حمص در سوریه در حالی دید که به جسد یک مرده سنگ پرت می کرد. مقامات سرویس اطلاعاتی آلمان نگران اند کاسپرت بتواند با تبلیغاتی که می کند اسلام گرایان آلمانی را به شرکت در عملیات تروریستی در عراق و سوریه یا در آلمان برانگیزد.

خواننده رپی که برای داعش سر می‌برد

دنیس کاسپرت در ماه مه ۲۰۱۲ در نماز جماعت سلفی های شهر بن(نفر دوم از چپ)

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: بهار نیوز

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

بدون دیدگاه

  1. خدا لعنتشون بکنه و یه روزی سر خودشون رو با چاقوی کند ببرند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *