خانه » اخبار روز » اجتماعی » آخرین جزئیات اسیدپاشی از زبان معاون اول قوه قضائیه

آخرین جزئیات اسیدپاشی از زبان معاون اول قوه قضائیه

معاون اول قو قضائیه گفت: مؤیدات، شواهد و قراینی مبنی بر اینکه موضوع اسیدپاشی اخیر کار یک نفر بوده وجود دارد. حجت الاسلام محسنی اژه ای امشب در جمع خبرنگاران در خصوص مسئله اسیدپاشی اصفهان اظهار داشت: چنان که قبلا نیز بیان کردم در خصوص حادثه اسیدپاشی اصفهان، مؤیدات، شواهد و قراینی مبنی بر اینکه موضوع اسیدپاشی اخیر کار یک نفر بوده وجود دارد ولی در عین حال سخن قطعی را زمانی می توان مطرح کرد که فرد مربوطه دستگیر شده و یا ابعاد مسئله روشن تر شده باشد.

وی با تأکید بر فعالیت همه دستگاه های مسئول برای دستگیری مسئول یا مسئولان حادثه اسیدپاشی اصفهان تأکید کرد: از سیستم های اطلاعاتی و انتظامی خواسته شده که نهایت تلاش خود را در این زمینه انجام دهند تا جانی یا جانیان این حادثه به مجازات خود برسند.

معاون اول رئیس قوه قضائیه که از طرف آیت الله لاریجانی مسئول رسیدگی به این حادثه تعیین شده تصریح کرد: البته نیروهای نظامی و انتظامی بسیار به دستگیری این فرد یا افراد امیدوار هستند.

محسنی اژه ای با تأکید بر لزوم مراقب بودن نسبت به توطئه های دشمن در این حادثه متذکر شد: مردم آگاه هستند و اسیر شایعات بی اساس و تبلیغات دشمن نمی شوند و باید همگان مراقب باشند تا در این خصوص سوءاستفاده صورت نگیرد.

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: خبرگزاری فارس

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *