خانه » اخبار روز » دکتر باقر لاریجانی استعفا داد

دکتر باقر لاریجانی استعفا داد

به گزارش صراط، دكتر باقر لاريجاني پس از تقديم در خصوص نحوه ادامه كار در دانشگاه به حضور دكتر وحيد دستجردي وزير بهداشت با ارسال نامه اي خطاب به همكاران دانشگاه علوم پزشكي تهران از آنان خداحافظي و تشكر نمود. متن اين نامه به شرح ذيل است.

بسم الله الرحمن الرحيم

همكاران محترم دانشگاه علوم پزشكي تهران

سلام عليكم

توفيق خدمت در عرصه مسئوليت اجرايي دانشگاه علوم پزشكي تهران طي ساليان متمادي گذشته، از الطاف بزرگ الهي نسبت به اينجانب بود كه زبان از عهده شكرگزاري اين موهبت قاصر است.

دانشگاه ما چه در گذشته و چه حال شايستگي ها و توانمندي هاي فراواني داشته كه بي ترديد با بهره مندي از اين استعدادها و سرمايه هاي ارزشمند خود و با توكل به عنايات حضرت منان آينده پرفروغي را پيش رو خواهد داشت.

از آنجا كه علي رغم تمامي تلاشي كه مسئولين حوزه سلامت براي ثبات مديريتي اين مجموعه به عمل آورده اند، تدبير ديگري براي اداره اين نهاد علمي ارزشمند در نظر گرفته شده است، ضمن سپاس و عرض تسليم در برابر تقديرات الهي و با رخصت از محضر اساتيد محترم، همكاران گرامي خصوصاً وزير پرتلاش، ارزشمند و خستگي ناپذير بهداشت درمان و آموزش پزشكي سركار خانم دكتر وحيد دستجردي، از خدمت عزيزان مرخص مي گردم.

بر اساس وظيفه خدمت گزاري، از محضر اساتيد بزرگوار، همكاران علمي، كاركنان خدوم و دانشجويان فرهيخته در تمامي سطوح به خاطر همراهي مسئولانه و بي شائبه و مشاركت دلسوزانه در پيش برد همه جانبه حركت علمي در جهت اهداف بلند آموزشي – پژوهشي و تحقيقاتي دانشگاه در اين دوره بيش از هفت ساله تقدير و تشكر مي نمايم. تمامي دستاوردهاي ارزشمندي كه در اين مدت به عنوان موفقيت هاي دانشگاه ثبت شده است محصول الطاف و اراده ذات اقدس الهي و تلاش و همدلي شما همراهان صديق بوده و اين تعامل مايه مباهات و سند افتخار دوران خدمتگزاري اينجانب مي باشد.

در خاتمه با توجه به اينكه ممكن است در جريان امور اجرايي بر حسب اقتضائات اداري و سوء تفاهم هاي فردي روش هايي اتخاذ شده باشد كه موجبات آزردگي خاطر مبارك همكاران را باعث شده باشد، لذا از يكايك خواهران و برادران گرامي عذر خواهي كرده و حلاليت مي طلبم و از درگاه حضرت باريتعالي براي فرد فرد عزيزان و همكاران توفيقات مضاعف توأم با رحمت و بركت بي كران الهي مسألت مي نمايم.

دكتر باقر لاريجاني

رييس دانشگاه

منبع: باشگاه خبرنگاران

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.