چهارشنبه 28 اردیبهشت 1401
خانه » اخبار روز » روش هایی برای درآمدزایی از درگذشت مرتضی پاشایی

روش هایی برای درآمدزایی از درگذشت مرتضی پاشایی

در کشور ما عده ای هستند که می توانند از هر اتفاق کوچک و بزرگی سوءاستفاده کنند و برای اتفاقات تلخ هم برنامه ریزی اقتصادی کنند؛ حتی اگر این اتفاق تلخ، مرگ یک فرد نه چندان معروف باشد. چند روزی از فوت مرتضی پاشایی نگذشته که عده ای روش هایی برای درآمدزایی از این حادثه را طراحی کرده اند. در مراسم تشییع این هنرمند، دیده شد که عده ای در کمال ناباوری مجموعه ای از آهنگ های او را جمع آوری کرده و به حاضران در جمع می فروختند. اتفاقا قیمت این آلبوم ها هم از آنچه به طور معمول در سطح شهر فروخته می شود بسیار بیشتر بود. در سوی دیگر تعدادی نوجوان در حال فروختن پوسترهایی با عکس های مختلف از مرتضی پاشایی بودند.

اما برخی مشترکان تلفن همراه که این روزها با سیلی از پیامک های تبلیغاتی و مسابقات طراحی شده توسط مراکز نامعلوم مواجهند، شب گذشته با پیامکی عجیب از این دست روبه رو شدند. در این پیامک نوشته شده است: «اگه میخوای درباره زندگی ستاره های محبوبت بیشتر بدونی، اسم خواننده یا بازیگری که دوست داری رو بفرست. مثال: مرتضی پاشایی!»

فارغ از اینکه این کار حتما سوءاستفاده از احساسات کسانی است که این روزها بابت درگذشت مرتضی پاشایی ناراحتند، پاسخ های نادرستی هم توسط این سامانه به مخاطب ارائه می شود. در پاسخ این سامانه به ارسال عبارت «مرتضی پاشایی»، نوشته شده است: «او متاسفانه با یک بیماری سخت گوارشی دست و پنجه نرم می کند!»

با این اوصاف، اینکه پس از مدتی عده ای به فکر انتشار کتاب خاطرات مرتضی پاشایی بیفتند، عده ای عکس های منتشرنشده او را در اینترنت انتشار دهند یا برخی از صدای او برای تیزرهای تبلیغاتی و فیلم هایشان استفاده کنند تا فروش بیشتری داشته باشند، چندان دور از ذهن نیست.

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: خبرگزاری آنا

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

بدون دیدگاه

  1. آفرین آقا حمید راست میگیا واقعا دنیای کثیفی شده حالا از مرگ اسطوره ی ما سو استفاده میکنن مرتضی جان روحت شاد

  2. با این اوصاف باید ب مرحوم پاشایی تبریک گفت ! ک از ۲سرطان راحت شد. چ دنیای کثیفی،خوش رفتی ب اون دنیا! برامنم پیام اومده پیشوازو….. تو بحرسوء استفاده ازمرگ خدابیامرزم رفتم.اهمیت ندادم چون تودلم دارمش ن بانمایش.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *