خانه » سرگرمی » فال روز سه شنبه 4 آذر 1393

فال روز سه شنبه 4 آذر 1393

متولد فروردین:

دوستان شما افراد بسیار خوبی هستند، اما گاهی اوقات وقتی که آنها با شما مخالفت می کنند، شما عصبانی می شوید. متأسفانه وقتی که عقاید آنها با شما متفاوت است، معمولاً از ادامه دادن بحث با آنها خودداری می کنید. اما امروز اینگونه نیستید. حتی اگر وسوسه شوید که این کار را انجام دهید، به یاد داشته باشید اگر هیچ کس نخواهد که خودش را عوض کند، هیچ مسأله پیچیده ای حل نخواهد شد.

متولد اردیبهشت:

هم اکنون فکر کردن به مقوله های عالی و بزرگ درمورد آینده امری طبیعی است، اما این موضوع دلیل نمی شود فکر ما مغشوش نشود. عجیب اینکه اگر پاهایتان روی زمین باشد و بلند پروازی نداشته باشید، احتمالاً استدلالات شما کامل خواهند بود. در برابر کسانی که ایده های شما را قبول ندارند مقاومت کنید. سعی نکنید خودتان را همرنگ جماعت سازید؛ بهتر است که از ایده های خودتان پیروی کنید.

متولد خرداد:

بادی از تغییرات بر فراز آسمان زندگی تان در حال وزیدن است، اما برای شما سخت است که دست به کار شوید چرا که هنوز آمادگی این کار را در خود نمی بینید. بازگشت عطارد به سیاره شما نشان دهنده این است که باید هدف خود را در زندگی مشخص کنید. درباره سفری که در آینده خواهید داشت بیندیشید، اما تا زمانیکه تصمیم درستی نگرفته اید راه نیفتید. به همه راه ها فکر کنید تا بتوانید بهترین آنها را انتخاب کنید.

متولد تیر:

امروز اهداف بلند مدتتان نسبت به همیشه برایتان اهمیت بیشتری پیدا كرده اند، اما لزومی ندارد كه آنها حتماً واقع بینانه باشند. این سخن در مورد یك برنامه یا كارهای معمولی در لیست فعالیت های روزانه تان صدق نمی كند. بلكه در مورد رویاهای خلاق و سازنده ای است كه باعث می شوند شما فراتر از روزمرگی و مرزهای جهان واقعی حركت كنید.

متولد مرداد:

شما رابطه دوستانه خاصی با یک نفر برقرار کرده اید، و الان فکر می کنید که اگر بخواهید به این رابطه پایان دهید باید همه زندگیتان تغییر کند و از این رو به آن رو بشود. بنابراین این موضوع خیلی شما را ناامید و همچنین خسته کرده است. اعتماد بیش از اندازه شما به دیگران باعث شده که خیلی بی احتیاط عمل کنید. اما اگر شما بخواهید با تکیه کردن به دیگران درگیر احساسات خود بشوید، امکان دارد یک نفر دیگر به شما خیانت کند. بنابراین سعی کنید که به خاطر منافع یک نفر دیگر کاری انجام ندهید.

متولد شهریور:

هم اكنون حل كردن مشكلات احساسی و عاطفی تان بخشی از كار شما می باشد، اما ممكن است تا اواخر شب هیچ اتفاقی نیفتد. ممكن است حرفی كه شما پیش از این زده بودید، بد تعبیر شده باشد و مشكلی به وجود آورده كه تا مدت های طولانی باقی مانده باشد. وقتی كه این مشكل ظاهر شد، سعی نكنید آن را انكار كنید، وگرنه شروع به پیشرفت و رشد پیدا كردن می كند.

متولد مهر:

امروز كه ماه و سه سیاره دیگر در نشانه شما فعال هستند، بهتر است منصف و بی طرف باقی بمانید. حتی اگر شما فكر می كنید كه احساسات خود را از دیگران مخفی كرده اید، ولی آنها بالاخره فاش می شوند. با احساست خود نجنگید؛ اگر برای پنهان كردن آنها بیهوده تلاش كنید، فقط انرژی تان را هدر داده اید. به جای تظاهر كردن سعی كنید كه خودتان باشید.

متولد آبان:

شاید شما امروز چند راز مربوط به خود داشته باشید كه حتی اگر وسوسه شدید بند را آب دهید! بهتر است آنها را پیش خود نگه دارید. اول انگیزه خود برای فاش كردن رازهایتان را بررسی كنید؛ اگر شما می خواهید فقط به خاطر خالی كردن سفره دلتان این كار را بكنید، بهتر است اصلاً هیچ حرفی نزنید. اما اگر كسی خواست صادقانه به شما كمكی برساند و به نفعتان كار كند، شاید این كار كار خوبی باشد.

متولد آذر:

شما به خط افق بی کران و نامحدود نگاه می کنید و مطمئن هستید که این خط تا جاهای خیلی دور امتداد دارد. اما این حقه نور است! شما توانایی مدیریت کردن و کنترل کردن عشق و علاقه وافرتان به سفر را دارید. ولی همیشه راضی بودن و موافق بودن خوب نیست! اگر کمی دیگران را تحت فشار قرار دهید، راحت تر می توانید به اهدافتان برسید.

متولد دی:

لزومی ندارد درباره جایگاه و موقعیت خود زیادی مبالغه كنید؛ چراكه كمتر حرف زدن از زیادی حرف زدن بیشتر تأثیر می گذارد. فراموش نكنید كه سستی ها و ضعف هایتان شما راگول زده و شما وسوسه می شوید بیشتر از آن چیزی كه حس می كنید به خودتان اطمینان كنید و برایتان مانع ایجاد می كنند. مغرور بودن به خود باعث عقب گرد شما می شود. باوجود اینكه اگربه روشنی خود را مطرح كرده و خودتان باشید دیگران هم شما را خواهند دید.

متولد بهمن:

اگر شما آرزوهای بلند پروازانه ای برای آینده خود دارید، امروز در حالیکه برنامه های بزرگتان نقش بر آب می شوند، اعتماد به نفستان نیز متزلزل می شود. اما یادتان باشد که پایان هر شب سیه سفید است! شما معمولا خیلی تمایل ندارید مسیر خود را خیلی سریع عوض کنید و همین کمکتان می کند تفاوت بین شادی و ناراحتی را خوب درک کنید. از زمانیکه امکان وارد کردن پروژه های جدید و ایده های بهتر را به زندگی تان ایجاد کنید، از بین بردن تعلقات و وابستگی ها به برنامه های قبلی تان می تواند برای شما کاری روح افزا و نشاط آور باشد.

متولد اسفند:

شما امروز سعی می كنید كه شكست های خود را جبران كنید، اما مشكل واقعی مربوط به اتفاقاتی كه در زمان حال رخ داده نیست. عقده های روحی مربوط به گذشته می تواند كاملاً مانع به وجود آمدن جریان های عاطفی در زندگی تان شود. پس همین حالا افكار و رویاهای قدیمی را به زمان حال آورده و بهشان فكر كنید. آیا می خواهید به خاطر مشكلات گذشته لذت بردن از زمان حال را از خودتان دریغ كنید؟

منبع: پارس 20

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *