خانه » اخبار روز » جوان 20 ساله عاشق پیرزن 90 ساله شد+عکس

جوان 20 ساله عاشق پیرزن 90 ساله شد+عکس

در صفحه آخر ضمیمه تپش که در روزنامه «جام جم» منتشر می​شود به اخبار جالب حدود 50 سال قبل پرداخته می شود. اخباری که از نظر موضوع نگارش، تیتر و محتوا بسیار متفاوت تر از اخباری است که این روزها در روزنامه ها چاپ می شود. این هفته به ماجرای جوان بیست ساله که عاشق پیرزن نود ساله شده بود، اشاره شده که آذر سال 1340 در روزنامه کیهان به چاپ رسید. یک جوان بیست ساله عاشق نابینای نود ساله شد و به علت ایجاد مزاحمت برای پیرزن به وسیله ماموران ژاندارمری بازداشت گردید.

این حادثه در قریه بام صفی آباد روی داد. چند روز قبل لیلا نود ساله اهل قریه بام صفی آباد به دادسرا شکایت کرد که جوان بیست ساله ای به نام عباس عاشق او شده و مرتب برای او مزاحمت فراهم می کند. به دنبال شکایت پیرزن، عباس که در صحرا مشغول زراعت بود دستگیر شد و در بازجویی سریعا اعتراف کرد که عاشق پیرزن نود ساله است.

خبرنگار ما که با لیلا در دادسرا ملاقات کرده است می نویسد: لیلا پیرزن نود ساله ای است که براثر مرور زمان قوه بینایی خود را از دست داده است و جایی را نمی بیند. او دارای دو پسر سی و چهل ساله است و هر کدام از پسرهایش دارای زن و چند فرزند هستند. وقتی از لیلا علت مزاحمت عباس را پرسیدم وی گفت مدتی است که این خیر ندیده عاشق من شده و هر روز که از صحرا برمی گردد مزاحم من می شود و برای من اشعار عاشقانه زمزمه می کند.

قربانعلی فرزند چهل ساله لیلا گفت: مدت ها بود که از گوشه و کنار می شنیدم که عباس مزاحمت مادر مرا فراهم می کند ولی باور نمی کردم تا این که چند روز پیش مادرم به من مراجعه کرد و گفت اگر شر عباس را از سرم کوتاه نکنی خودکشی خواهم کرد. مادرم گفت عباس شب گذشته جلو من چمباتمه زده و گفته است اگر امشب جواب مساعد به من ندهی هم ترا و هم خود را خواهم کشت. قربانعلی می گفت تا من عباس را گوشمالی حسابی ندهم و سر جایش ننشانم دست بردار نخواهم بود. اکنون لیلا و قربانعلی در شهر به سر می برند تا مسئولان دادسرا به شکایت آنها رسیدگی نمایند.

جوان 20 ساله عاشق پیرزن 90 ساله شد+عکس

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: جام جم

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

بدون دیدگاه

  1. عشقم عشقای قدیم…!
    شاید پسره از نظر روانی مشکل داشته،البته اگه پیرزنه وضع مالیش خوب بوده پسره حسابیم عاقل بوده.

  2. ارش شوارتزینگر

    حتما پیرزنه مایه تیله داشته یارو کارشو بلد بوده
    ولی داشته باش حرف پیرزنه رو
    عاشقم شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.