خانه » اخبار روز » اجتماعی » شیر دادن اعتراضی زنان در ملاء عام +عکس

شیر دادن اعتراضی زنان در ملاء عام +عکس

جمعی از مادران بریتانیایی در اعتراض به رفتار خدمه هتلی لوکس در لندن، با تجمع در برابر این هتل اقدام به شیردادن به نوزادانشان کردند. هم اینک در بریتانیا بحث های داغی در زمینه شیردادن مادران در ملاءعام به راه افتاده است. گروهی از مادران بریتانیایی با تجمع در برابر یکی از هتل های لوکس شهر لندن اقدام به شیر دادن به نوزادان خود کردند. آنها این حرکت را در اعتراض به رفتار خدمه این هتل انجام دادند که به تازگی از مادری خواسته بودند تا به هنگام شیردادن به نوزادش در رستوران هتل، پارچه ای را روی سر نوزاد بیاندازد. خدمه هتل به همین منظور دستمال سفره پارچه ای بزرگی را به این مادر داده بودند.

طبق قانونی که در سال ۲۰۱۰ در بریتانیا به تصویب رسیده، مورد تبعیض قرار دادن مادران شیرده عملی غیرقانونی به شمار می رود. مسئولان این هتل گفته اند که آنها “طبیعتا مخالفتی با شیردادن به نوزاد ندارند، اما از مهمانان شان می خواهند که این کار را طوری انجام ندهند که باعث جلب توجه شود”. در پی این واکنش نزدیک به ۱۵ مادر روز شنبه در فضای بیرونی این هتل مجلل گردهم آمده و اقدام به شیردادن به نوزادانشان کردند.

حمایت دیوید کامرون از مادران

هم اینک بحث های موافق و مخالفی در افکار عمومی بریتانیا بر سر شیردادن به نوزادان در فضای عمومی به راه افتاده است. دیوید کامرون، نخست وزیر بریتانیا، یکی از حامیان حق زنان در شیر دادن به نوزادانشان در فضای عمومی به شمار می رود. اعتراض نسبت به جمله نایجل فاراژ که گفته بود زنان برای شیر دادن به نوزادان خود باید “به یک گوشه بروند”.سخنگوی کامرون اخیرا اعلام کرد، تحت فشار گذاشتن مادران به دلیل شیر دادن در ملاءعام، اقدامی “کاملا غیرقابل قبول” است.

این بحث به ویژه از زمانی در بریتانیا داغ شده است که نایجل فاراژ، رهبر حزب استقلال بریتانیا (یوکیپ) گفت که به نظر وی زنان برای شیر دادن به نوزادان خود باید “به یک گوشه بروند”.

پس از به راه افتادن موجی از مخالفت ها نسبت به این اظهار نظر، وی تأکید کرد که او مشکلی با این ندارد که زنان “هر جایی که دلشان می خواهد” به نوزادانشان شیر دهند.

شیر دادن اعتراضی زنان در ملاء عام +عکس

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: عصر خبر

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *