خانه » اخبار روز » تجاوز جنسی به سربازان مرد در ارتش انگلیس

تجاوز جنسی به سربازان مرد در ارتش انگلیس

آمار و ارقام منتشر شده رسانه های انگلیسی از وقوع تجاوز جنسی میان نیروهای نظامی انگلیسی و عادی شدن این مسئله میان سربازان انگلیس خبر داد. روزنامه انگلیسی «دیلی میل» روز شنبه در این باره گزارش داد، شاهدان از موارد متعدد تجاوز گروهی نظامیان انگلیس به دیگر نظامیان همرزمشان گفتند. برای نمونه یکی از این جنایات هولناک که در ماه فوریه سال گذشته به وقوع پیوست توسط 7 سرباز 21 تا 33 ساله و قربانی کردن یک سرباز 20 ساله روی داد.

بر اساس اطلاعات به دست آمده روزنامه تایمز، در طول دو سال گذشته گزارش های متعددی از جنایات جنسی شامل حداقل سه گزارش تجاوز جنسی و 22 مورد آزار و اذیت جنسی میان نظامیان مرد انگلیسی وجود داشته است. گزارش های دیگری پیش از این نشان می دهد جنایات جنسی میان نظامیان انگلیسی به ابزاری برای زهر چشم گرفتن تبدیل شده است و در بیشتر موارد این جنایات بدون آنکه مجرمان محاکمه شوند، ادامه پیدا می کنند.

موارد مشابهی از این جنایات غیر انسانی میان نظامیان انگلیسی گزارش شده است که به گفته دیلی میل از آنجایی که آمار توسط نیروهای پلیس ارائه شده، دقیق نبوده و آمار دقیق به مراتب بیش از این است. وزارت دفاع انگلیس در این رابطه اعلام کرد تحقیقات برای بررسی احتمال دستگیری فرد یا افرادی در رابطه با این 25 مورد تجاوز به عنف، در حال انجام است.

یک سخنگوی وزارت دفاع انگلیس گفت وقوع این اتفاقات در میان نظامیان انگلیس عادی تر از وقوع این جنایت میان جامعه انگلیس نیست؛ این درحالیست که اوایل سال جاری میلادی یک افسر پلیس انگلیس بعد از آن که قربانی تجاوز دو سرباز انگلیسی شد، دست به خودکشی زد و خانواده وی وزارت دفاع این کشور را به دلیل پنهان نگه داشتن این موضوع مورد نقد قرار دادند.

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: خبرگزاری فارس

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *