خانه » دنیای مد » اخبار مد و ستاره ها » خوش‌ تیپی به سبک سایه و یوسف

خوش‌ تیپی به سبک سایه و یوسف

اگر تا به حال مثل اسپند روی آتش بالا و پایین می پریدیم كه حواس تان به لباس هایی كه انتخاب می كنید باشد چون تاثیرشان بیش از چیزی است كه فكر می كنید برای همین بود دیگر! برای اینكه نگاهی به عكس های علی نیك رفتار از طراحی لباس آزیتا میلانی بیندازید و متوجه شوید لباس ها در اوج شیك بودن چه پیام هایی به شما منتقل می كنند؛خوشحال تان می كنند یا ناراحت؟ سرما زیر پوست تان می آورند یا احساس امنیت به شما می دهند؟ برای این مطلب سراغ یكی از خوش لباس ترین فیلم های در حال اكران رفته ایم و برای تان كلی نكته تازه داریم، بخوانید و زیباتر شوید!

خوش‌ تیپی به سبک سایه و یوسف

1. قطعا یكی از زیباترین ست های آتش بس 2 همین ستی است كه میترا حجار به تن دارد؛ یك تركیب گرم كم نظیر برای روزهای خنك . دو رنگ پرانرژی پرتقالی و زرشكی اگر به تنهایی در كنار هم به كار می رفتند شاید توی ذوق می زدند اما خلاقیت آزیتا میلانی نشاندن این رنگ ها در بستر سبز زمردی و سبز سدری است. این تركیب همه چیز را برای به نمایش گذاشتن شخصیت مقتدر و پرقدرت اما در صورت لزوم پذیرای نصیحت دیگران نشان داد.

خوش‌ تیپی به سبک سایه و یوسف

2. رادان كه اخیرا مدل نوین چرم هم شده یكی از معدود چهره هایی است كه می توان نقشه های زیادی برای استایلش كشید و مطمئن بود كه در 90 درصد ماجرا همچنان شیك خواهد بود. یكی از بازی های زیبای انجام شده با تیپ او، انتخاب این ست است كه در حین اسپرت و مردانه بودن یك الگوی مناسب برای جوان ترها ارائه می دهد. پارسال كه آستین های سه دكمه روی بورس بودند و اگر امسال هم همین طور باشد، دیگر می دانید باید با آنها چه كار كنید!

3. نقطه عطف تمركز این عكس روی دو رنگ متمركز شده كه اولی اش پرتقالی شال میترا حجار است و دومی زرد نئونی پتوی نوزاد. با حذف این دو رنگ از تصویر به نظر می رسد انرژی تصویر هم حذف می شود.

من ناراحتم

كسانی كه فیلم را دیده باشند می دانند كه این صحنه متعلق به وقتی است كه سایه می خواهد قهر كند و برود، بنابراین خیلی عجیب نیست اگر رنگ های به كار رفته در این تصویر گرم و شاد نباشند.

خوش‌ تیپی به سبک سایه و یوسف

طوسی خنثی به خوبی كنار بنفش تیره نشسته و فضای تصویر را سرد و بی حال كرده است. اگر به لباس رایان هم دقت كنید متوجه سردی رنگ آبی علی رغم پر رنگ و اصطلاحا جاندار بودن آن می شوید، یك جوری كه انگار می خواهد بگوید من هنوز انرژی دارم ولی ناراحتم!

گرم مثل نارنجی

1. به فرم یقه كت نگاه كنید و بعد هم نگاهی به بلندی آن بیندازید، هر دوی این راهكارها می توانند قدتان را بلند و كشیده نشان دهند؛ برش های عمودی روی كار هم این پروسه را كامل می كند!

خوش‌ تیپی به سبک سایه و یوسف

2. شاید استفاده از عینك دودی هایی با شیشه مشكی برای تابستان و بهار خوب باشد اما پیشنهاد ما این است كه در هوای سرد سراغ شیشه های قهوه ای بروید. این رنگ گرم است و بالطبع چهره شما را هم گرم تر نشان می دهد.

3. این بار هم یكی دیگر از تناژهای نارنجی به تصویر گرما بخشیده است. نكته مهم اینجاست اگر رنگ ابروهای تان تیره است، می توانید با خیال راحت سراغ این تركیب بروید در غیر این صورت بهتر است تناژهای تیره تری را انتخاب كنید.

قانونمند یا بی تعهد

1. به تركیب رنگ زیر سارافونی و روسری دقت كنید چون می تواند یكی از تركیب رنگ های زیبای این فصل باشد. یك جور تركیب رنگ گرم و سرد كه نتیجه ای متعادل ایجاد می كند و ظاهری هنری به شما می بخشد. فقط یك نكته را فراموش نكنید؛ زمانی كه سارافون تان طرحدار است بهتر است سراغ شال یا روسری ساده بروید مگر اینكه شما هم مثل شخصیت پرستار از جلب توجه و زیاد حرف زدن خوش تان بیاید!

خوش‌ تیپی به سبک سایه و یوسف

2. یكی از پیشنهادهای خوب امسال استفاده از سارافون هاست. تا وقتی هوا هنوز خیلی سرد نشده و جایی برای ژاكت ها نیست، می توانید از زیر سارافون و سارافون استفاده كنید. قانون تركیبی ساده و طرحدار اینجا هم صدق می كند؛ وقتی سارافون تان شلوغ است، زیرسارافونی ساده به تن كنید.

3. موقع انتخاب فریم باید به فرم كلی صورت تان دقت كنید . عینك های زاویه دار معمولا نماینده شخصیت های مقید و قانونمند هستند و بی زاویه ها نماینده شخصیت های انعطاف پذیر و خلاق تر. حالا اگر هنوز فیلم را ندیده اید حدس بزنید این آدم چه شخصیتی دارد!

پرحرف و شلوغ کار

ظاهر شما حرف می زند و چیزهایی در مورد شخصیت تان می گوید كه شاید فكرش را هم نكنید! حالا خوب به این ست نگاه كنید. حتی اگر فیلم را هم ندیده باشید باتوجه به شلوغ بودن طرح های روی دامن، چتر و كیف می توانید به روحیه نه چندان كم حرف و نسبتا شلوغ كار شخصیت پی ببرید؛ روحیه ای كه خبر از برون گرایی كاراكتر گوهر خیر اندیش در آتش بس 2 می دهد.

خوش‌ تیپی به سبک سایه و یوسف

بنفش تیره را معمولا رنگ ناراحتی می دانند اما وقتی در كنار زرشكی و سبز قرار بگیرد اوضاع فرق می كند. انتخاب لباس مناسب و رساندن پیام به ذهن بیننده ها كاری است شبیه درست چیدن مهره های شطرنج؛ همانقدر با دقت و حساب شده برای رسیدن به برد نهایی!

نه گرم و نه سرد

صرف نظر از نوشته های روی بلوز رایان و ماجرای كل كل های خانوادگی، این عكس می تواند یك گزینه خوب برای خانواده هایی باشد كه دوست دارند لباس های شان را به صورت خانوادگی ست كنند.

خوش‌ تیپی به سبک سایه و یوسف

فقط به یك نكته اساسی توجه داشته باشید؛ فضای این عكس به خاطر رنگ سبز نه خیلی گرم است و نه خیلی سرد. اگر خانواده خیلی خوشحالی هستید، می توانید سبز را در كنار رنگ های گرمی مثل پرتقالی، آجری یا حتی قرمز بنشانید. اگر مستقیما سراغ خاكی برای نشستن در كنار سبز بروید- یعنی كاری كه طراح لباس برای بهرام رادان انجام داده- ممكن است كمی تاثیر رنگ ها را به كام خودتان تلخ كنید.

رویا بافی تا آسمان

1. بلندپروازی و رویابافی شخصیت حجار با یك نگاه ساده به لباس هایش مشخص می شود! آبی آسمانی پر از رویا و آرامش است اما وقتی كنار قرمز قرار می گیرد خبر از بلند بودن قد آرزوها می دهد؛ خبر از یك عالمه تلاش و انرژی برای رسیدن به تك تك شان! حالا از كجا بفهمیم این شخصیت رویاپرداز، شلوغ كار هم هست؟ این همه طرح درهم و برهم روی لباس فكرهای شلوغ پلوغ او را در كسری از ثانیه برملا می كند!

خوش‌ تیپی به سبک سایه و یوسف

2. درست برخلاف شخصیت همسرش یك روحیه ساده دارد كه هاشورهای منطق رویش سایه انداخته است . استفاده از رنگ های خنثی در این ست تاحدودی نشان می دهد این مرد جوان به رغم كل كل هایش قابلیت شكل گرفتن توسط همسر را هم دارد؛ البته اگر از انتخاب اسم بچه صرف نظر كنیم!

3. هیچ عیبی ندارد اگر اصول خوش پوشی را در مورد بچه ها هم رعایت كنیم؛مثلا این ست برای یك بچه با موها و پوست روشن انتخاب خوبی است و می تواند راهنمای پدر و مادرهای جوان شود.

برای 20 تا 35 سال

1. پلیور سرمه ای و پیراهن آبی هر دو انتخاب های خوبی برای پوست و چشم های روشن بهرام رادان هستند. در كنار این ست كالج جیر نسبت به مدل های چرمی یا براق گرم تر و مناسب تر به نظر می رسد.

خوش‌ تیپی به سبک سایه و یوسف

2. اگر قرار به انتخاب بین تركیب سرمه ای و قرمز یا مشكی و قرمز باشد ما اولی را ترجیح می دهیم به خصوص كه با لباس پدر هم هماهنگ می شود اما تركیب دوم شاید با مجموعه رنگ های حاضر در صحنه مطابقت بیشتری داشته باشد. در هر حال پیشنهاد می كنیم اگر سن تان بین 20 تا 35 سال است سرمه ای و قرمز را انتخاب كنید.

3. بافت سدری رنگ و چرم روی سرشانه ها به رنگ قهوه ای روشن هماهنگی خوبی با تیپ كلی رایان ایجاد كرده اند؛ به خصوص كه موهایش هم طلایی است و به رنگ خوشه های گندم!

شاد و پر انرژی

نگاه تان را از عناوین رنگارنگ كتاب ها كه محو هستند می گذرانید و می رسید به یكی از شادترین ست های فیلم؛ تركیبی زیبا از زردی كه جیغ نیست، سبزی كه تیره است و حاشیه روشن دارد و آبی با تناژهای متفاوت! برای آراستگی در مقابل مهمان هایی كه این آخر هفته به منزل تان می آیند از این مجموعه الگو بردارید و شخصیت پرنشاط و انرژی تان را نشان دهید. زرد یك جورهایی مخرج مشترك آبی و سبز است؛ یعنی كنار هردوی شان به خوبی می نشیند. استفاده از مخرج مشترك ها را فراموش نكنید!

خوش‌ تیپی به سبک سایه و یوسف

فیروزه سنگ سنتی ما ایرانی هاست، یك جورهایی المانی است از فرهنگ ایرانی كه حتی به صورت جزئیات هم خودش را در ظاهر امروزی زنان نشان می دهد. نكته جالب تر اینجاست كه زیورآلات انتخابی در این فیلم در حین ریشه دار بودن در فرهنگ سنتی، طرح هایی مدرن دارند.

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: مجله زندگی ایده آل

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

ست لباس نقره ای

30 مورد مدلهای رنگ ست با نقره ای و ست لباس نقره ای

رنگ نقره ای یکی از رنگهایی است که اکثرا به آن علاقه دارند و واقعا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *