خانه » بازیگران و هنرمندان » اخبار بازیگران و هنرمندارن » فرزاد جمشیدی درکدام بیمارستان است؟!

فرزاد جمشیدی درکدام بیمارستان است؟!

 

علیرغم اعلام بستری شدن فرزاد جمشیدی در بیمارستان خبرنگار «البرز» کسب اطلاع کرد وی طی چند روز گذشته درهیچ بیمارستانی بستری نبوده است.

پیگیریها از وضعیت پرونده مجری مشهور سیما و اعلام همزمان بستری شدن وی بدلیل عارضه قلبی بیانگر این مطلب است که طی چند روز گذشته هیچ بیمارستانی برای بستری و تحت درمان قرارگرفتن فرزاد جمشیدی پرونده ای ایجاد نکرده است وتاکنون گزارشی مبنی بر وجودسابقه ناراحتی قلبی برای وی موجود نیست!

این درحالیست که مدیرشبکه یک سیما در مصاحبه اخیر خود ضمن حمایت از این مجری صراحت اعلام کردکه وی بستری و تحت مراقبت قرار دارد!! فرجی دراینباره گفته است : در حال حاضر که آقای جمشیدی بستری هستند  و امیدواریم که سلامتشان را به دست بیاورند و به فعالیت رسانه ای خود برگردند.  ایشان ناراحتی قلبی دارند و پزشک هم اعلام کرده که بیماری ایشان به دلیل فشارهای عصبی هفته های اخیر شدت یافته است.

 

تاکنون هیچ کسی عنوان نکرده این مجری درکدام بیمارستان بستری شده وپزشک معالج وی کیست؟و کدام یک از مدیران سیما برای عیادت وی دراین بیمارستان فرضی حاضر شده اند؟ ازسوی دیگر فرجی بر حضور فرزاد جمشیدی روی آنتن تاکید و گفت:  بنا داریم که برنامه را با اجرای خود ایشان(جمشیدی) روی آنتن ببریم.

این درحالیست که گذشته ازحواشی های بوجود آمده برسرشکایت مطروحه علیه وی چنانچه موضوع بیماری قلبی فرزاد جمشیدی صحت داشته باشد براساس قوانین سازمان صدا وسیما وی اجازه حضور روی آنتن زنده سیما را نخواهدداشت.

ازجمله موارد مشابه میتوان به شهرام فرهادی از گویندگان خبر شبکه خبر اشاره کرد که پس از عارضه قلبی اجازه اجرای برنامه به وی داده نشد و او فعالیت خود را بعنوان خبرنگار دراین شبکه ادامه داد.

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

قشنگترین دیالوگ های ماندگار سینما

قشنگترین دیالوگ های ماندگار سینما

در این بخش از پارسی وان چند نمونه دیالوگ خواندنی را برای شما جمع اوری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.