خانه » بازیگران و هنرمندان » گلشیفته باز هم برهنه شد +عکس

گلشیفته باز هم برهنه شد +عکس

گلشیفته فراهانی پس از خروج از ایران با توهم پدیده شدن در سینمای اروپا و هالیوود، و شکست های پیاپی به وضعیتی دچار شد که در آوارگی کامل دست به هر اقدامی زد و سعی کرد با انواع برهنگی و نمایش خود از این طریق و حاشیه درست کردن در نشریات مختلف اروپایی، همچنان تصور کند که یک هنرمند است!! تصویر برهنه ی گلشیفته فراهانی، بازیگر ایرانی سینمای جهان، روی جلد تازه ترین شماره ی مجله ی فرانسوی ایگوییست (Égoïste) قرار گرفت. گلشیفته فراهانی، پیش تر در تابستان گذشته، در گفتگویی با نیویورک تایمز فاش کرده بود که در مقابل دوربین این عکاس ایتالیایی مقیم پاریس برهنه شده است.

او در آن گفتگو، با اشاره به جنجال به وجود آمده بعد از انتشار عکس های برهنه اش در فیگارو در سال ۲۰۱۲، گفته بود: «وقتی که این ایده را مطرح کرد گفتم: ببین پائولو، من تا به حال مشکلات زیادی به خاطر این ماجرا داشته ام. بهتر است از این کار صرف نظر کنیم. ولی بعد، با خودم گفتم: اگر پائولو راورسی این عکس ها را نگیرد چه کسی بگیرد؟! انگار از تن من عبور می کرد و از روحم عکس می گرفت!»

روشی که گلشیفته در پیش گرفته اتفاقی مرسوم حتی برای بازیگران هالیوودی نیست و از تعداد قابل توجهی از بازیگران هالیوود، تصاویری تا بدین حد برهنه منتشر نشده و در واقع حتی در انتشار تصاویر برهنه از بازیگران و خوانندگان آمریکایی نیز برخی نقاط پوشانده می شود و این حریم مشخص را اکثر مجلات نیز رعایت می کنند و بنابراین روشی که گلشیفته فراهانی در پیش گرفته حتی در سینمای آمریکا نیز امری مرسوم و پذیرفته شده نیست و به ندرت رخ می دهد

نشانی غلطی که تمرکز بر رفتار گلشیفته به مخاطب جوان ایرانی خواهد داد، برهنگی به عنوان آسانسوری برای پیشرفت در سینمای جهان است اما در مقابل این حقیقت گفته نمی شود که چنین آسانسوری چقدر سریع سقوط می کند.

گلشیفته باز هم برهنه شد +عکس

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: برترین ها

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

قشنگترین دیالوگ های ماندگار سینما

قشنگترین دیالوگ های ماندگار سینما

در این بخش از پارسی وان چند نمونه دیالوگ خواندنی را برای شما جمع اوری …

بدون دیدگاه

  1. واقعا براش متاسفم.بیچاره اول جوونی مسخره دست حوس بازهای خارجی شده.کاش اونایی که ادعا میکنن دوستش دارن باش صحبت میکردن نجاتش میدادند.گناه داره…دیگه چی از شخصیتش باقی موند؟؟… خودشو خورد کرده…!! مسلمونم نیستی حداقل برای خودت ارزش قائل باش!

  2. چه جمله مسخره ای!! "از تنم عبور میکرد و از روحم عکس میگرفت" آره جون خودت همه هم الان دارن درونت رو می بینن!!!

  3. حداقل تو عکس لبخند می زدی. عکسه انرژی منفی میده

  4. حال بهم زنه بی جنبه

  5. الهی بمیره مثل یه دستمال الوده میاندازنش بیرون

  6. هه…..آخه منم شخصیت نداشته باشم دیه چیزی واسه روکردن نداشته باشم اینطوری میشه….هرچندبه ظرفیتع هم بستگی داره خخخخخخخخخخخخخخ که این نداره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *