خانه » سلامت » تناسب اندام » راز زیبایی و تناسب اندام زنان کره ای و ژاپنی چیست؟

راز زیبایی و تناسب اندام زنان کره ای و ژاپنی چیست؟

تناسب اندام و زیبایی پوست زنان کره ای و ژاپنی در واقع جزو منحصربه فردترین های دنیاست اما چرا؟ راز این زیبایی پوست و تناسب اندام آنها چیست که حتی انها در سنین بالا هم جوانی و جذابیت دارند.

چرا دختران و زنان ژاپنی و کره ای تناسب اندام و پوست جوان و بسیار زیبایی دارند. تا حالا به این فکر کرده اید که این زیبایی و تناسب اندام چه راز و رمزی درش نهفته است. تناسب اندام و زیبایی پوست در اصل فامتورهای مهم زیبایی و جذابیت هستند که امروزه زنان و مردان برای رسیدن به آنها هزینه و وقت زیادی صرف می کنند. زمانی که فردی را با پوستی جوان و زیبا و یا تناسب اندام عالی می بینید بدون شک باید بدانید که پشت این زیبایی رازهایی وجود دارند که برای هر قوم و ملت متفاوت است. در میان تمام کشورهای دنیا به جرات باید گفت مردمان ژاپن و کره صاحب بهترین نوع تناسب اندام و زیبایی پوست هستند چرا که چاقی در کشور آمریکا 34 درصد اما در ژاپن و کره تنها 3 درصد است که رازهای اصلی شامل:

راز زیبایی و تناسب اندام زنان کره ای و ژاپنی چیست؟

زنان ژاپنی می خورند اما لاغر می شوند:

نخوردن غذاهای پرکالری اصل مهم برنامه غذایی برای داشتن تناسب اندام است. آنها به مواد موجود در غذایشان اهمیت می دهند و مهم ترین و اصلی ترین اصل تناسب اندام و زیبایی پوست انها مصرف غذاهای دریایی است.

سوشی غذای بسیار معروف و محبوب یک غذای سرشار از امگا 3 و در عین حال کم کالری است پس می توان گفت غذاهای دریایی اصل اول تناسب اندام و زیبایی پوست و موی انهاست.

اصل بعدی ریشه در سنت آنها دارد و آنهم خوردن غذاهای ترجیحا خام است که شامل مصرف سبزیجات و میوه های خام است که به حد قابل توجهی چربی سوزی را در بدن سرعت می بخشد. بایستی بدانید که در جدیدترین تحقیقات انجام شده دانشمندان دریافتند که سبزیجات و میوه های خام سوخت چربی به خصوص در اطراف شکم و پهلو را تسریع می بخشند.

آنها در روز 10.000 قدم ورزش می کنند!

ورزش ساده ی انها برای تناسب اندام دلیل کاهش وزن سریع و داشتن اندامی ایده آل در زنان این کشورها پیاده روی و دوچرخه سواری به طور مداوم است . بله درتس است همین پیاده روی و دوچرخه سواری آنهم روزی 30 دقیقه و 10.00 قدم تنها ورزش مهم آنها برای حفظ وزن ایده ال و تناسب اندام است.

راز زیبایی و تناسب اندام زنان کره ای و ژاپنی چیست؟

آب پز را به سرخ کردنی ترجیح می دهند

برای حفظ سلامت و زیبایی تمامی بخش های بدن مردمان سرزمین شرق نوع پخت و پز آب پز را در ارجحیت قرار می دهند و جالب است بدانید که اگر انها به میهمانی بروند که غذای سرخ کردنی سرو شود این را نشانه ی کم اهمیتی مهمانی از طرف میزبان می دانند چرا که انها می گویند اگر میزبان به میهمان علاقه داشته باشد بایستی به سلامت میهمان اهمیت قائل شود.

نوشیدنی زیبایی آنها چیست

نوشیدن آب به میزان لازم در طول روزیک اصل مهم برای شادابی و زیبایی پوست است .زنان ژاپنی و کره ای به جای نوشابه و مشروبات الکلی تنها آب می نوشند. اسنک ها – گوشت قرمز – شکر – قهوه و انواع کلوچه ها و کیک ها جایی در برنامه غذایی انها ندارند چون انها به طور جدی به این مسئله اعتقاد دارند که این مواد خوراکی موجب پیری و از بین رفتن جوانی و زیبایی پوستشان می شوند.

راز زیبایی و تناسب اندام زنان کره ای و ژاپنی چیست؟

چای سبز و طرفداران بسیارش

زمانی که نام چای سبز را می شنویم خواه نا خواه به یاد مردم شرقی با ان قوری ها و فنجان های کوچکشان یم افتیم که با علاقه در میهمانی هایشان چای سبز سرو می کنند . چای سبز به دلیل داشتن انتی اکسیدان فراوان برای تناسب اندام و زیبایی عالی است و مصرف ان برای تمام افراد توصیه می شود.

منبع: نمناک

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

علائم عقرب زدگی

علائم عقرب زدگی چیست و چگونه میتوان آن را درمان کرد

علائم عقرب زدگی میتوان سوزش ،خارش،احساس تهوع،سرگیجه ،تنگی نفس ،و….را نام برد که اگر عقرب …

بدون دیدگاه

  1. ﺧﺐ ﻣﻌﻠﻮﻣﻪ ﺩﺧﺘﺮاﻱ ﺭﻳﺰﻩ ﻣﻴﺰﻩ ﻛﺸﻮﺭ ﺧﻮﺩﻣﻮﻥ ﻫﻢ اﻧﺪاﻣﺸﻮﻥ ﺑﺎ ﻟﺒﺎس ﻟﺨﺘﻲ ﺣﺘﻲ اﺭ اﻭﻧﺎ ﻫﻢ ﻗﺸﻨﮕﺘﺮﻩ ﻓﻘﻄ ﻛﺸﻮﺭ ﻣﺎ اﺳﻼﻣﻴﻪ ﻧﻤﻴﺸﻪ اﻭﻧﺎ ﺭاﺣت ﺯﻳﺒﺎﻳﻲ و اﺯ اﻳﻦ ﭘﻴﺪا ﺭﻭ ﻧﻤﺎﻳﺶ ﻣﻴﺬاﺭﻥ

  2. ﻋﺰﻳﺰﻡ اﻧﺪاﻣﺸﻮﻥ ﻛﻪ ﻓﻜﺮ ﻣﻴﻜﻨﻴﻢ ﻻﻏﺮﻥ. اﻳﻨﺎ اﺳﺘﺨﻭﻥ ﺑﻨﺪﻳﺸﻮﻥ ﺭﻳﺰﻩ ﻭﮔﺮﻧﻪ ﻻﻏﺮ ﻧﻴﺴﺘﻦ. ﻭاﺳﻪ ﺗﻬﻤﻴﻨﻪ ﺳﻨﺸﻮﻥ ﺧﻴﻠﻲ ﻛﻤﺘﺮ ﻣﻴﺨﻮﺭﻩ. ﭼﻮﻥ ﺑﺪﻧﺎﺷﻮﻥ ﺭﻳﺰ ﺟﺜﻪ ﻫﺲ

  3. والا تو ایران خودمون هم زنان و دختران خوشتیپ زیاد داریم از قدیم گفتن مرغ همسایه غازه…..

  4. اینا همش غلطه راز زیباییشون فقط تو عمل زیباییه همین و بس.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *