خانه » اخبار روز » خشم اعراب از نام خلیج ‌فارس در سایت بایرن +عکس

خشم اعراب از نام خلیج ‌فارس در سایت بایرن +عکس

استفاده سایت رسمی بایرن مونیخ از نام خلیج فارس خشم کشورهای عرب کناره جنوبی خلیج فارس را برانگیخت. بایرن مونیخ با تمام ستارگان خود قطر را به عنوان محل برپایی اردوی آماده سازی زمستانی اش انتخاب کرد. این اردوی 9 روزه در یک کشور عربی برگزار می شود اما سایت رسمی بایرن مونیخ و همچنین روزنامه بیلد آلمان در اقدامی جالب از نام “خلیج فارس” برای بازتاب خبرهای اردوی زمستانی بایرن استفاده کرده اند که خشم کشورهای عربی را برانگیخته است.

سایت رسمی باشگاه بایرن مونیخ در این باره نوشت: کمپ فولکس واگن قطر. تمرین زیاد و دو بازی در خلیج فارس. در ادامه خبر سایت بایرن مونیخ آماده است: “بازیکنان بایرن مونیخ در حرارت 20 درجه قطر تمرین می کنند. در اینجا آنها زمین های تمرینی مناسب و کاملا مجهز و هتل های زیبا و نزدیک به کمپ تمرین در اختیار دارند و محیطی ایده آل را تجربه خواهند کرد. استفاده سایت رسمی بایرن مونیخ از نام “خلیج فارس” واکنش کشورهای عربی را به دنبال داشته است. سایت عربی کوره نوشت: “اردوی زمستانی بایرن مونیخ در دو کشور عربی برگزار می شود نه ایران با این حال سایت رسمی این تیم آلمانی از نام “خلیج فارس” استفاده کرد. این بسیار جنجال برانگیز است و باعث خشم کشورهای عربی شده؛ چه بسا منجر به بحران دیپلماسی کشورهای عربی با آلمان شود.”

جالب تر آن که پایگاه اینترنتی باشگاه مونیخی در نسخه عربی خود نیز از عنوان خلیج فارس بهره گرفته است.

خشم اعراب از نام خلیج ‌فارس در سایت بایرن +عکس

منبع: ایسنا

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

ثبت نام وام ازدواج

شرایط ثبت نام وام ازدواج 20 میلیونی و مبلغ قسط

وام ازدواج یکی از وام های خوب دولت است که به زوجهای جواب برای تشکیل …

بدون دیدگاه

  1. تو که …..نیستی لهجه ات کرمانشاهیه!!!!

  2. بابام وصیت کردیه و منو هر چی جوانه/وتیه تنیا آرزوم سربلندی ایرانه/بابا ارای نسل ایمه ای خاکه جور الماسه/ایران همیشه برقرار خلیجیش همیشه فارسه

  3. این خلیج از هزاران سال پیش مال ایران بوده و مال ما هم میمونه….

  4. اینقدازاین قطری ها واماراتی ها بدم میاد….حسودددا
    لطفا…..

  5. ….. اضافی کردن این ….سوسمار خور مارمولک خور….. همتون/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *