خانه » بازیگران و هنرمندان » اخبار بازیگران و هنرمندارن » توضیحات فرشید نوابی درباره صحبت های الهام چرخنده +تصاویر

توضیحات فرشید نوابی درباره صحبت های الهام چرخنده +تصاویر

روز گذشته تیتر بسیاری از رسانه های مختلف، از قول الهام چرخنده بازیگر سینما و تلویزیون این بود که: شاید همسرم را خریده باشند. فرشید نوابی، همسر سابق الهام چرخنده به برخی ادعاهای اخیر او در جلسه ی “کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی” پاسخ داد و تاکید کرد که تا کنون تمایلی برای صحبت در مورد همسر سابقش نداشته و این نکات را «جهت تنویر افکار عمومی و دفاع از حقوق تنها فرزندش بر خود لازم دانسته است».

فرشید نوابی در توضیحی که برای پارسینه فرستاده، نوشته است: «در ارتباط با عکس های منتشره از ایشان و اتهام خریدن بنده توسط رسانه های بیگانه امیدوارم منظورشان همسر اول شان بوده باشد و اگر هم منظور بنده بوده صراحتا بفرمایند تا توضیحات لازم به محضر مردم شریف ایران داده شود. و البته حق پیگیری و شکایت را برای خود محفوظ می دانم.» او در خصوص ادعای نگهداری تنها پسرشان توسط چرخنده نیز اضافه کرده: «حضانت تنها پسر من “ارسطو” مطابق رای دادگاه و خواسته ایشان به بنده داده شده و اکنون پسرم با من زندگی می کند و گه گاه به مدت ۲۴ ساعت فرزندم را ملاقات می کنند و به هیچ عنوان نه حالا و نه هیچ وقت پسرم با ایشان زندگی نکرده و نخواهد کرد.» وی درباره ی این سخنان چرخنده که «زمانی که به خارج از کشور سفر کرد برج میلادی وجود نداشت و وقتی برگشت در کنار تغییرات جدید شهر مثل ساخت برج میلاد شاهد دختران و زنانی بوده که مبدل به یک چهره عروسکی شده بودند» نیز گفته: «از سازندگان برج میلاد به خاطر سرعت عمل شان در ساخت این پروژه عظیم تشکر می کنم که در طول یک سال و نیم که ما در کشور مالزی از سال ۸۸ تا ۹۰ زندگی می کردیم این برج مرتفع را ساخته اند.»

توضیحات فرشید نوابی درباره صحبت های الهام چرخنده +تصاویر

گفتنی است الهام چرخنده در جلسه ای که روز یکشنبه (۲۱ دی-۱۱ ژانویه) در “کمیسیون فرهنگی” مجلس شورای اسلامی و به منظور “تقدیر” از او برگزار شد، با بیان این ادعا که تا کنون ۳۹۰۰ نفر را چادری کرده، همسر سابقش را به انتشار عکس های شخصی اش متهم کرد و خطاب به حاضران در جلسه گفت: «هم اکنون با دو پسرم زندگی می کنم و عکس های شخصی که در شبکه های اجتماعی و از رسانه های خارجی منتشر می شود عکس های زمان متأهلی بنده بوده که ممکن است آنها با خریدن همسر من به این عکس ها دست پیدا کرده باشند لذا من به حمایت شما احتیاج دارم.»

توضیحات فرشید نوابی درباره صحبت های الهام چرخنده +تصاویر

منبع: ریتم زندگی

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

قشنگترین دیالوگ های ماندگار سینما

قشنگترین دیالوگ های ماندگار سینما

در این بخش از پارسی وان چند نمونه دیالوگ خواندنی را برای شما جمع اوری …

بدون دیدگاه

  1. دم شوهرش گرم پوشش هرکسی به خودش مربوطه چرا باید تو بوق وکرنا میکرد اگر اطرافیان ازش تعریف میکردن طبیعی تر بود تا این مدلی

  2. ﺟﺎﻣﻌﻪ ى ﺯﻧﺎﻥ ﻳﺎ ﻣﺮﺩﺍﻥ ﻧﺪﺍﺭﻩ ﻫﻤﻪ ﺑﺎﻳﺪﻣﻘﻴﺪ ﺑﻪ ﺣﺠﺎﺏ ﺑﺎﺷﻦ ﻭﻟﻰ ﻧﻪ ﻣﺜﻞ ﺍﻳﻦ ﺧﺎﻧﻢ ﻛﻪ ﻭﺍﺳﻪ ﺭﻳﺎ ﺣﺠﺎﺑﻮ ﺭﻋﺎﻳﺖ ميكنن

  3. تورو خدا بس کنید .تخریب نکنید چهره یک زن باحجاب رو.
    جامعه زنان اگر باحجاب باشند خانواده های ماهم در امان بیشتری هستند

  4. تو رو خدابسه باباو حالمون رو بهم زد . افتخار میکنه که 3900 نفر رو چادری کرذه مگه ایمان و اعتقادئ قلبی آدمها فقط به چادر پوشیدنه؟

  5. ﻋﺠﺐ ﺧﺎﻟﻰ ﺑﻨﺪﻯ ﺷﻴﻜﻰ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺍﻳﻦ الى

  6. با کمال احترام باید بگم که خانوم چرخنده خیلی تو جوه،تو جوه چیزایی که نه میتونم بگم نه اجازه دارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *