خانه » خوانندگان » اخبار خوانندگان » واکنش برادر پاشایی به اظهارات رضا رشیدپور

واکنش برادر پاشایی به اظهارات رضا رشیدپور

مصطفی پاشایی در صفحه شخصی اش در اینستاگرام در پاسخ به اظهارات رضا رشیدپور درباره مستند مرتضی پاشایی به نام «سیب» نوشت: متاسفانه مدتی است از گوشه و کنار اظهار نظرها و قضاوت هايي در خصوص برادر عزيزم مرتضی پاشایی و خانواده و اطرافیان و حتی دوستدارنش شنیده می شود.

وی در ادامه گفت: برخی از این صحبتها به حدی سخیف و راوی آنها حقیر هستند که دل هر شنونده و یا خواننده ای را به درد می آورد. اين اظهارات تا جایی پیش می رود که حتی حریم خصوصی فرد را زیر پا گذاشته و به طرز غير محترمانه اي به خود اجازه هر گونه بي احترامي را مي دهند.

واکنش برادر پاشایی به اظهارات رضا رشیدپور

اما در اینجا روی سخن من با فردی است که مدعی شده مستندی در مورد این هنرمند ساخته و قصد انتشار آن را بصورت رایگان در بین هواداران را دارد براستی سوال اینجاست که چرا؟…آیا هیچ اسپانسر یا حامی مالی در پشت پرده این اثر وجود نداشته و ندارد ؟ پاسخ اينست كه از منابع موثقي مطلع شديم كه از طرف ايشان مذاكراتي با شركت هاي بزرگي در خصوص فروش اثر توليدي ايشان به مبالغ هنگفت به شركت هاي پخش صورت گرفته بود.

چرا اینگونه فرا فکنی می کنیم؟ چرا شخص مدعی ؛ هر زمان که به دنبال همراه کردن احساسات مردم با خود است به سراغ صفحه اجتماعی می آید و با مظلوم نمايي با نوشتن مطالب بدور از واقعیت دیگران را متهم به سوء استفاده مالی کرده و خود را انسانی پاک تینت و بی نیاز به مال دنیا معرفی کرده و با آبروی خانواده اين هنرمند بازی می کند.

آیا این در تعارض با هدفی که عنوان می کند نیست. آیا تولید و تکثیر و پخش فیلم با هزینه شخصی و بدون هیچ منفعت مالی از سوي ايشان پذیرفتنی است ؟اگر چنین است ایشان را به گذشته ای نه چندان دور خودشان رجوع می دهم كه منولوگ هاي پنج دقیقه ای تولید و در آن به مطرح کردن دغدغه های خود پرداخته و آن را از صفحه شخصی اش در تعداد محدودی منتشر می نمود. آیا آن موقع نمی توانست این دغدغه های اکثرا اجتماعی را تبدیل به مستندی تاثیر گذار کند.

حال آنکه خانواده هنرمند مرحوم اعلام نموده اند کلیه درآمد حاصله از فروش اثر صرف امور خیره خواهد شد و به این ترتیب خود و بینندگان این اثر را در امر خیر سهیم نموده اند . اقدامات ديگر خانواده هنرمند فقيد مرتضي پاشايي مويد اين مطلب است كه ميتوان به اهداء درآمد حاصله از آواهاي پيشواز همراه اول به مبلغ يكصدوهشتاد هفت ميليون به مركز جامع سرطان اشاره نمود. آیا شما هدف والاتر و بالا تر از این را دنبال می کنید؟ براستی بیاییم یکبار برای همیشه دست از این شایعه سازیها و دخالتها در زندگی هنرمندان محبوبمان برداریم و اینقدر ساده دیگران را قضاوت نکنیم.

منبع: آخرین نیوز

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

کد آهنگ پیشواز همراه اول نظام شکارچیان

هر آهنگ پیشوازی که شخصی برای سیمکارت همراه اول خود انتخاب می کند نیازمند کد …

بدون دیدگاه

  1. از اولش ملوم بود …. چی زیر سر داره؛ تبلیغو دیدم؛ عادت مردمان کشور ماست که نمیمه معروفا نامشونو آویزون معروف ترا می کنن تا خودشونو بالا بکشن…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.