خانه » اخبار روز » انتشار تصاویر مستهجن علیه زنان مسلمان +عکس

انتشار تصاویر مستهجن علیه زنان مسلمان +عکس

برخی پایگاه های الكترونیكی غربی در جدیدترین و كثیف ترین اقدام ضداسلامی خود با هدف تخریب وجه ی حجاب و زنان مسلمان، به انتشار تصاویر و فیلم زنانی عریان با ظاهری محجبه، دقیقا شبیه به زنان مسلمان، اقدام ورزیده اند. به علاوه در این تصاویر و فیلم ها علاوه بر تخریب وجه ی حجاب و زنان مسلمان، به قرآن كریم نیز اهانت شده و حرمت، شأن و منزلت آن زیر سؤال رفته است.

در این فیلم ها همچنین برای پدیده “زنا با محارم” تبلیغ شده است. گفتنی است آهنگ متنی كه برای این فیلم ها انتخاب شده، سرودهای اسلامی – مذهبی بوده است. در برخی از این فیلم ها، آیات قرآنی پخش می شود و گاهی نیز بازیگران فیلم با لب خوانی نشان می دهند كه در حال خواندن قرآن هستند.

برخی از این پایگاه های الكترونیكی كه به طور كامل به انتشار فیلم و تصاویر غیراخلاقی تعلق دارد، در گوشه ای از صفحه خود پنجره یا گزینه ای برای این فیلم های اهانت آمیز قرار داده اند و روی آن نوشته اند: “بخش تصاویر و فیلم های اسلامی

انتشار تصاویر مستهجن علیه زنان مسلمان +عکس

منبع: روزنامه شرق

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

بدون دیدگاه

  1. ادم وقتی این چیزارو میبینه احساس غرور بهش دست میده عزیزان قدر مسلمان بودنمونو باید بدونیم ببین چقد به دست وپا افتادن من موندم مردم چطور به داخل خانواده اشون ماهواره میارم کسانی که به دین قران پیامبر رهبر بچه زن رحم نمیکنه چطور اونو وارد خانواده میکنن توجه کردین چند ده تا شبکه فارسی گذاشتن واسه ویرانی خانواده دین موفق هم شدن طلاق از ازدواج سبقت گرفته ایمان سست شده هرچند دولت هم مقصره اما ماخودمون واسه خودمون چیکار کردیم جون داش

  2. سلام
    خدایا چی بگیم اینا فک میکنن با این کاراشون وجه ی یه مسلمون محجبه رو پایین میارن نمیدونن با این کاراشون دارن نشون میدن از این بابت چقدر دارن عذاب میبینن.و حرص میخورن و براشون متاسفیم که دارن بیهوده تلاش میکنن.
    خدایا همه مسلمانان رو از گزند دشمنان حفظ کن. امین یا رب العالمین.موفق باشید

  3. خدا لعنتشون کنه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.