خانه » سرگرمی » فال روز شنبه 11 بهمن 1393

فال روز شنبه 11 بهمن 1393

فروردین:

زندگی شخصی اولویت اول شما نیست. موفقیت فردی و یا تیمی مستلزم عوامل مختلفی است. اول از همه، مطمئن شوید که اشتباهات خود و دیگران را به خاطر می سپارید. باید از شر یک دستیار خائن خلاص شوید حتی اگر در زندگی شخصی دوست تان باشد.

اردیبهشت:

امروز روز خوبی برای ایجاد تغییر در اهداف و تصمیمات و همچنین پذیرفتن سمتی جدید در محل کار تان است. این تغییرات شامل حال اکثر متولدین این ماه خواهد شد. سعی نکنید همه کار ها را با هم انجام دهید، در غیر این صورت دچار درد سر های جدی خواهید شد. انرژی ستاره ها به شما کمک خواهد کرد.

خرداد:

امروز همه درها به روی شما باز نخواهد بود. وقت را هدر ندهید و از حداکثر گزینه های موجود بهره ببرید. ممکن است از کسی که روی کمک او حساب باز کرده بودید، نا امید شوید.

تیر:

کارها بر وفق مراد شما پیش نمی روند. با انجام صحیح کار ها خود را در موقعیت درست قرار می دهید. ممکن است شخصی (دوست یا عشق) که به او متکی هستید شما را در دشوار ترین لحظات زندگی تان رها کند.

مرداد:

باید انتظار لحظات خوب و بد را در روابط عشقی تان داشته باشید. سعی کنید صبور بوده و رفتاری دوستانه داشته باشید. برای گرامیداشت یک پیروزی عجله نکنید و زود هم نا امید نشوید. علیرغم جریانات آزار دهنده قادر خواهید بود خصوصیات مثبتی را در شخص مورد علاقه خود پیدا کنید.

شهریور:

فقط قادر هستید در موقعیت های جزیی اقدام لازم را انجام دهید. بهتر است اتخاذ تصمیمات مهم را به تعویق بیاندازید. آینده شما به این تصمیمات بستگی دارد. ممکن است خود را در یک موقعیت آشنا بیابید. همچنین متوجه برخی تفاوت های ظریف خواهید شد.

مهر:

اگر وظایف خود را به دیگران محول نکنید، آرزو های تان به حقیقت می پیوندند. در امور دیگران دخالت نکنید. سعی کنید خودتان مسائل مهم را حل کنید، چرا که مهارت و انرژی لازم را برای این کار خواهید داشت. اگر دوستان شما در فعالیت های مشترک امتحان خود را پس داده اند به آنها اطمینان کنید.

آبان:

تسلیم شدن در برابر مشکلات نا مشخص به نفع شما نخواهد بود. دائم به خودتان نگویید که نمی توانید از پس کارها بر بیایید. کاملا روشن است که از این کلمات برای پنهان کردن تنبلی، ترس از شکست یا ترس از اجرای نا موفق کارها استفاده می نمایید.

آذر:

ممکن است گذشته تان مانع پیشرفت سریع شما شود. هرچه خود را بیشتر مقروض نمایید، فرصت کمتری برای پرداختن به خود پیدا خواهید کرد. امکان ایجاد یک شکست شبکه ای دوره ای وجود دارد.

دی:

دستاورد های شما به توانایی تان در همکاری با دیگران بستگی دارد. داشتن روابط دوستانه با مدیر و قرار گرفتن در جمع های حرفه ای می تواند به حل مشکل درآمدی شما کمک کند. اگر شغل تان آزاد است، مهارت های حسابداری را فرا گرفته و یاد بگیرید چگونه نیاز های مالی خود را اولویت بندی کنید.

بهمن:

امروز قادر خواهید بود مشکلات ساده تر را با آرامش حل کنید. نتایج کار شما مستقیما با تاکتیک مورد استفاده تان درباره کارها بستگی دارد. بهمنی های پر انرژی و اجتماعی به سرعت جایگاه خود را پیدا کرده و حمایت های لازم را به دست می آورند.

اسفند:

به حمایت نیاز دارید و ممکن است این حمایت را از یک شریک مطمئن و یا یک سیستم منسجم دریافت نمایید. از اشتباهات دیگران درس بگیرید. انتخاب بد افراد یا تجهیزات تاثیر مخربی روی شما خواهد داشت.

تهیه و ترجمه: مجله اینترنتی پارسی وان

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.