خانه » اخبار روز » قربانی انتقامگیری همسرم شدم

قربانی انتقامگیری همسرم شدم

به گزارش جام جم، راز این جنایت بیست و سوم فروردین امسال همزمان با شکایت زنی در پلیس آگاهی غرب استان تهران فاش شد.

این زن وقتی مقابل افسر تحقیق نشست در شکایتش گفت: ۲۰ سال پیش با مردی که در کار ساخت و ساز خانه بود، ازدواج کردم. شوهرم به نام ترابعلی اعتیاد شدیدی به مواد مخدر داشت. 12 سال قبل یک روز وقتی از مهمانی به خانه بازگشتم، روی دیوار و فرش لکه های خون مشاهده کردم و وقتی موضوع را از شوهرم پرسیدم، مدعی شد، با همدستی یکی از دوستانش به نام جبرئیل مردی را به خانه کشانده و پس از قتل، جسد را در بیابان رها کرده اند.

وی ادامه داد: شوهرم چند روز بعد هم برای فاش نشدن راز قتل، جبرئیل را کشت و جسد او را داخل چاهی انداخت. در این مدت از ترس جان خود و اعضای خانواده ام سکوت کردم. چند ماه قبل از شوهرم طلاق گرفته و او مرا به مرگ تهدید کرده است.

با اطلاعات به دست آمده، براتعلی به عنوان عامل دو جنایت تحت تعقیب قرار گرفت تا این که چند روز پیش دستگیر و به پلیس آگاهی شهریار منتقل شد.

متهم در اعترافاتش گفت: من و جبرئیل در زمینه ساخت وساز با هم همکاری داشتیم. یک روز او نزد من آمد و گفت متوجه شده حسن مزاحم همسرش شده است. او از من خواست کمک کنم از حسن انتقام بگیرد. من این پیشنهاد را قبول کردم و وقتی سراغ حسن رفتیم با او درگیر شده و من او را کشتم. همیشه می ترسیدم جبرئیل من را لو بدهد، به همین دلیل او را نیز به قتل رساندم و جسدش را در چاه انداختم.

بازپرس جنایی در نهایت حسن را با توجه به مدارک موجود گناهکار تشخیص داد و برای او قرار مجرمیت صادر کرد سپس پرونده با صدور کیفرخواست به دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد.صبح دیروز متهم در شعبه 113 دادگاه کیفری استان تهران و به ریاست قاضی مصطفی باقری پای میز محاکمه قرار گرفت. در این جلسه اولیای دم قربانیان پس از قرار گرفتن در جایگاه برای قاتل درخواست قصاص کردند.

رییس دادگاه با تفهیم اتهام به براتعلی از او خواست به دفاع از خود بپردازد که متهم با رد اتهامات خود گفت: من قربانی دسیسه های همسرم شده ام. هیچ کدام از اتهامات را قبول ندارم و مرتکب قتل نشده ام. همسرم بعد از طلاق برای این که از من انتقام بگیرد، این دروغ را مطرح کرد و ادعاهایش صحت ندارد. من اگر مرتکب قتل شده بودم، همسرم در این مدت سکوت نمی کرد و زودتر راز قتل ها را فاش می کرد. من و قتل دو نفر؟ این اتهامات را قبول ندارم.

وی ادامه داد: من و جبرئیل با هم دوست و همکار بودیم و او به طور ناگهانی ناپدید شد. حالا همسرم قصد دارد مرا به عنوان قاتل او معرفی کند.

رییس دادگاه پرسید: اگر مرتکب قتل جبرئیل نشدید چرا جسد او در چاه خانه شما پیدا شد؟

متهم به قتل گفت: من از این موضوع بی اطلاعم و به احتمال قوی قاتل با این کار قصد داشته مرا به عنوان قاتل معرفی کند.

پس از دفاعیات متهم، قضات دادگاه برای تصمیم گیری وارد شور شدند.

منبع: جام جم

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *